Разделы сайта
Главные новости
Компенсація єдиного внеску роботодавцям у Рені.
Компенсація єдиного внеску роботодавцям у Рені.


Суттєвою мотивацією для роботодавців до збільшення кількості робочих місць для працевлаштування безробітних є компенсація фактичних витрат роботодавцям на оплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Фахівці Ренійського РЦЗ досить успішно співпрацюють з роботодавцями району в цьому напрямку і досягли певних успіхів. Та найбільш мобільною та активною категорією роботодавців, що охоче залучається до співпраці з центром зайнятості, є фізичні особи-підприємці. та юридичні ПОУ, що нещодавно зареєструвались.
Одним з таких ПОУ, з яким у фахівців Ренійського РЦХ тісно та плідно налагоджена співпраця, є ФОП Рилов Андрій Дмитрович, що займається монтажем метало-пластикових конструкцій. Хоча цей вид діяльності і не відноситься до числа пріоритетних, та з приходом весни об’єм робіт на підприємстві значно збільшився , що в свою чергу призвело до необхідності збільшення чисельності працюючих. Так, в березні на підприємство на посаду монтажника було працевлаштовано безробітного Баланчука Дениса, який відноситься до квотної категорії. А на днях Андрій Дмитрович звернувся до центру зайнятості із заявою на компенсацію йому єдиного внеску.
Загалом, ця послуга корисна роботодавцям, оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно набирати працівників у штат, виплачувати їм легальну заробітну плату та забезпечувати соціальні гарантії. Під час семінарів, нарадах,. за „круглими столами” фахівці Ренійського центру зайнятості постійно інформують роботодавців, що планують розширювати свій бізнес, про всі вигідні сторони цієї послуги – тож співпраця продовжується.


Заступник начальника відділу
надання соцпослуг ТуренкоЛ.М.

25.04.2016 року
НОВОСТИ ОТ Т.СОНИ
 МЭРСКИЙ ТЕЛЕВИЗОР
-«Поехали».
-Апрельский горсовет Рени.
-Апрельский исполком Рени.
-Фейсбук мэра Рени И.Плехова
-Шановни мультипликаторы-журналисты!
-Санитарный Флеш-моб.
-В Рени накануне Дня Победы
-P.S. Кстати ...

Как отчитываться в случае заключения на протяжении года нового договора аренды на тот же земельный участок
в случае заключения на протяжении года нового договора аренды на тот же земельный участок без изменений условий договора или с изменениями условий договора (срок действия предыдущего договора закончился) плательщик
Медичний огляд – за рахунок роботодавця

28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці.

Напередодні ми звернулися до фахівців з пропозицією розповісти по окреми питання прав працівників з питань охорони праці.

Окремі особи, які працюють на підприємствах, у фізичних осіб - підприємців, повинні періодично проходити медичні огляди. Як їх здійснювати і хто повинен оплачувати? Детально про це розповіли начальник відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м. Рені України Олександр Миколайович Бальчу та ст. інспектор Головного управління Державної служби з питань праці в Одеській області Игор Борисович Сорокін.

Создание сайтов на space-site.com.ua. Мы ценим и уважаем каждого клиента

Интернет сосредотачивает огромное количество ресурсов, которые помогают современному человеку экономить время, силы и финансовые средства.

Если вы хотите не только потреблять посредством сети, но и зарабатывать, рекомендуем обратить внимание на преимущества создания и ведения  собственной электронной площадки.

Режим роботи ЦОПів у святкові та вихідні дні квітня і травня поточного року
Повідомляємо, що для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності Центри обслуговування платників (ЦОП) у святкові та вихідні дні у квітні і травні 2016 року працюватимуть за таким графіком:
В Одесской области 27.04.16 г.

Порошенко введет в Одессу войска.

Порошенко, Саакашвили и румыны будут строить дорогу Одесса-Рени.

В Одессе презентовали проект будущего строительства трассы Одесса-Рени.

Одесский евромайдановец угрожает местным властям массовыми беспорядками 2 мая.

Представители правозащитных организаций США посетят митинг памяти по погибшим в Одессе 2 мая 2014 года.

Алик Ветров: Труханов не дает полностью захватить Одессу.

Скорик заявил, что Одессу оккупировали «чикагские мафиози».

30 лет назад произошла катастрофа на Чернобыльской АЭС
26 апреля 1986 года произошла страшная авария на Чернобыльской АЭС, расположенной в 110 километрах к югу от Киева.
Пять рекомендаций, чтобы купить стильную и красивую красную нить на руку
Красивая красная нить на руке – это украшение, которое все чаще модно заметить на запястьях мужчин, женщин, и, даже, детей. Что значит данный браслет, и имеет ли он какое-то значение?
Запчасти для спецтехники. Как выбрать?
В большей части случаев специализированная техника работает в условиях повышенных нагрузок, соответственно она быстро изнашивается и для поддержания ее работоспособного состояния необходимо плановое техобслуживание и периодический ремонт.
Налог на коммерческую недвижимость: особенности расчета и уплаты физическими лицами предпринимателями
Базой налогообложения налогом на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, является общая площадь объекта жилой и нежилой недвижимости, в том числе его долей.
Ночной клуб "Винтаж" приглашает

Ночной клуб "Винтаж" приглашает30 апреля (суббота), ночной клуб "Винтаж" приглашает на зажигательное и невероятное шоу участника многочисленных тв-программ- пародиста Димы Черникова! Start 23:00! Начало шоу в 00:00! Адрес: г. Рени (Одесская обл.), ул. Комсомольская, 171. Заказ столиков: 04840 6 25 30. Ждем вас! Будет бомбезно!

ДИМА ЧЕРНИКОВ

Я люблю...
Вечер поэзии
Я люблю...
Я люблю...
До предельного срока подачи декларации о доходах остались считанные дни!!!
Специалисты госналогинспекции в Ренийском районе напоминают, что декларация об имущественном состоянии и доходах за 2015 год подается физическими лицами не позднее предельного срока подачи декларации – до 1 мая года, следующего за отчетным, то есть последний день подачи декларации о доходах 4 мая 2016 г. (среда).
РЕНИЙСКИЙ ЖУРНАЛИСТ

 ПОЗОР НАЦИСТОВ "АЗОВА"
Опозорившийся и изгнанный местными жителями из Лиманского (Одесская область), нацистский полк «Азов» попробовал оправдаться

РЕНИЙСКИЕ ГОССЛУЖАЩИЕ СЕПАРАТИСТЫ?
В Рени (Одесская область), накануне Дня Победы, началась реставрация мемориального комплекса «Никто не забыт, ничто не забыто» (ВИДЕО).

«Регистрационная революция» в Украине: Уехал с места прописки на 30 дней- регистрируйся
Украинцы, уехавшие из дома более чем на 30 дней, должны регистрироваться на новом месте, иначе — штраф. Эксперты: «Это необходимая мера, но за деньги можно получить прописку даже в приграничных районах».
В Украине началась «регистрационная революция»: в силу вступило постановление Кабмина №207,....
Источник: http://infocenter-odessa.com
Ученые доказали, что тишина гораздо важнее, чем мы думаем
Каждый из нас постоянно окружен множеством звуков. Мы настолько адаптировались к ним, что считаем акустическое «загрязнение» естественным, не обращая внимания на шум толпы, автомобильных дорог, музыку или телевизор, работающие фоном.
AdMe.ru узнал, почему нам стоит почаще баловать себя тишиной.
1. Тишина способствует регенерации клеток мозга.
Согласно исследованию 2013 года, посвященному воздействию разных уровней шума на мышей, 2 часа тишины в день способствуют образованию новых клеток в гиппокампе. Эта область головного мозга ответственна за обучение, память и эмоции.
2. Тишина делает нас более творческими.
Даже когда мы отдыхаем, мозг все равно активен. Во время нашего спокойствия он обрабатывает и усваивает полученную информацию. Если этот процесс проходит удачно, то есть без отвлечения на шум и прочие помехи, то включается режим, связанный с интеграцией эмоций и воспоминаний, пробуждением фантазии, воображения и раскрытием способностей. В результате нахождения в тишине мы становимся более творческими и открытыми миру.
3. Тишина снимает стресс и напряжение.
Установлено, что постоянный шум негативно воздействует на наш мозг, что приводит к повышению уровня гормонов стресса. Тишина, напротив, оказывает совершенно другой эффект. Отсутствие звуковых раздражителей снимает напряжение в мозге и организме. Основываясь на изменениях показателей кровяного давления и циркуляции крови в мозге, ученые пришли к выводу, что 2 минуты тишины более действенны для расслабления, чем прослушивание музыки для релаксации.
4. Тишина восполняет наши умственные ресурсы.
Шум мешает качественному выполнению задач в работе и учебе, может быть причиной снижения мотивации, внимательности и увеличения ошибок. В результате исследований установлено, что дети, живущие или обучающиеся около автомобильных дорог, железнодорожных путей, получают более низкие оценки за чтение и изучение языков, чем те, кто живет в более спокойных районах. Однако есть приятный факт: мозг может восстановить то, что было нарушено в результате воздействия избыточного шума. Важное условие для этого — тишина.
Источник: lifehack


Источник: http://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/uchenye-dokazali-chto-tishina-gorazdo-vazhnee-chem-my-dumaem-1242065/ © AdMe.ru
ЯК ПРОДУКУВАТИ НОВІ ІДЕЇ, КОЛИ НЕМАЄ НАТХНЕННЯ
ЯК ПРОДУКУВАТИ НОВІ ІДЕЇ, КОЛИ НЕМАЄ НАТХНЕННЯ
Дедлайни і керівник рідко цікавляться, чи є в нас натхнення. Але для того, щоб залишатися конкурентноздатним на ринку праці, необхідно вміти штучно викликати бажання творити. Ми пропонуємо декілька технік, які допоможуть у цьому.
По-перше, треба навчитися бути дуже уважним. Намагайтеся читати, слухати усвідомлено.
Інколи нам не завадить думати як дитина. У малюків зовсім інший погляд на світ, на те, що є красивим, що є приємним, вони можуть надихнутися навіть тим, як смішно чихає собака. Якщо це дається складно – проконсультуйтесь у власних дітей чи племінників.
Постійно слідкуйте за трендами у своїй професії. Що є актуальним, чим надихаються інші, створіть папку робіт, від яких у вас перехоплює подих. Поповнюйте її та повертайтеся щоразу, коли втратите натхнення.
Спробуйте відволіктися. Якщо вам необхідна ідея з маркетингу чи реклами – підіть на виставку риболовлі або мотоциклів. Нехай мозок відпочине й упорядкує все, що ви обдумали цього.
Ніколи не розчаровуйтесь у собі, не треба думати, що хтось креативний від природи, а хтось – ні. Будь-яку рису можна виховати у собі.
ЯК ПРОДУКУВАТИ НОВІ ІДЕЇ, КОЛИ НЕМАЄ НАТХНЕННЯ
ЯК ПРОДУКУВАТИ НОВІ ІДЕЇ, КОЛИ НЕМАЄ НАТХНЕННЯ
Дедлайни і керівник рідко цікавляться, чи є в нас натхнення. Але для того, щоб залишатися конкурентноздатним на ринку праці, необхідно вміти штучно викликати бажання творити. Ми пропонуємо декілька технік, які допоможуть у цьому.
По-перше, треба навчитися бути дуже уважним. Намагайтеся читати, слухати усвідомлено.
Інколи нам не завадить думати як дитина. У малюків зовсім інший погляд на світ, на те, що є красивим, що є приємним, вони можуть надихнутися навіть тим, як смішно чихає собака. Якщо це дається складно – проконсультуйтесь у власних дітей чи племінників.
Постійно слідкуйте за трендами у своїй професії. Що є актуальним, чим надихаються інші, створіть папку робіт, від яких у вас перехоплює подих. Поповнюйте її та повертайтеся щоразу, коли втратите натхнення.
Спробуйте відволіктися. Якщо вам необхідна ідея з маркетингу чи реклами – підіть на виставку риболовлі або мотоциклів. Нехай мозок відпочине й упорядкує все, що ви обдумали цього.
Ніколи не розчаровуйтесь у собі, не треба думати, що хтось креативний від природи, а хтось – ні. Будь-яку рису можна виховати у собі.
ПОРАДИ БЕНДЖАМІНА ФРАНКЛІНА: ЯК СТАТИ МАЙСТРОМ СВОЄЇ СПРАВИ І ЖИТТЯ
ПОРАДИ БЕНДЖАМІНА ФРАНКЛІНА: ЯК СТАТИ МАЙСТРОМ СВОЄЇ СПРАВИ І ЖИТТЯ
Бенджамін Франклін – один із «батьків-засновників» США. Він був не лише чудовим політиком і дипломатом. Він був видатним науковцем, зробив важливі відкриття, які стосувалися електрики та навіть запатентував ідею крісла-гойдалки. У автобіографії Франклін описав заповіді, яких дотримувався і став видатним. Ось найголовніші з них:
1. Мовчання - золото. Говоріть тільки те, що приносить користь вам або навколишнім, уникайте пустопорожніх балачок.
2. Усьому свій час і місце, кожна річ повинна мати своє місце, кожне завдання на роботі має бути виконане вчасно.
3. Без коливань робіть те, що повинні робити, якщо наважилися на дію - йдіть до кінця.
4. Не кидайте гроші на вітер.
5. Не проводьте час даремно, постійно займайтеся потрібними справами, припиніть даремні заняття.
6. Думки повинні бути чисті і справедливі, як і мова.
7. Не ображайте інших.
8. Будьте нетерпимі до неохайності тіла, одягу і житла.
9. Не турбуйтеся через дрібниці та прикрі випадковості - вони неминучі.
Минимальная зарплата с 1 мая -1450 грн.
В соответствии с Законом № 928 о Госбюджете Украины на 2016 год минимальная зарплата с 1 мая установлена в следующих размерах: в месячном – 1450 грн., в почасовом – 8,69 грн.
В налоговой напомнили на что влияет ее размер при расчете налогов.
Реклама
Авторизация
Праздники

Маршрутки Рени-Одесса, Одесса-Рени


Кадендарь
«    Январь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архив новостей
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
1. Без разрешения автора.
2. Без указания прямой ссылки на источник.
3. В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Сайт является новостным порталом города Рени и Ренийского района.
Электронная почта:
info@reniinfo.od.ua
Сортировать новости по: дате новости | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Календарний план-графік формування груп
ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» на 2014 р.

№ п/п Професія Ліцензований обсяг Орієнтовний період навчання
Січень
Професійно-технічне навчання
1 Лицювальник – плиточник, 2р. 24 14.01.2014 – 24.05.2014
2 Адміністратор 20 16.01.2014 - 19.06.2014
3 Педикюрник, 2р. 30 16.01.2014 – 14.04.2014
4 Контролер – касир, 3 кат. 24 20.01.2014 – 25.06.2014
5 Покоївка, 1р. 20 20.01.2014 – 02.04.2014
6 Штукатур, 2р. 24 20.01.2014 – 16.04.2014
7 Токар, 2р. 24 27.01.2014 – 11.07.2014
8 Слюсар – сантехнік, 2р. 24 30.01.2014 – 07.05.2014
Короткотермінові курси
1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 27.01.2014 – 07.02.2014
Лютий
Професійно-технічне навчання
1 Слюсар – ремонтник, 2р. 24 04.02.2014 – 27.06.2014
2 Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних 30 07.02.2014 – 23.10.2014
3 Продавець продовольчих товарів, 3р. 24 13.02.2014 – 29.07.2014
4 Оператор котельні, 2р. 24 17.02.2014 – 22.05.2014
5 Продавець непродовольчих товарів,3р. 24 19.02.2014 – 30.07.2014
6 Бармен, 4р. 30 20.02.2014 – 05.08.2014
7 Кухар, 3р. 30 25.02.2014 – 20.08.2014
8 Оператор верстатів з ПК, 2р. 24 26.02.2014 – 04.07.2014
9 Перукар 30 26.02.2014 – 01.08.2014
Короткотермінові курси
1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 24.02.2014 – 07.03.2014
2 Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності (національний стандарт, програма «1С - Бухгалтерія») 15 03.02.2014 – 13.02.2014


Березень
Професійно-технічне навчання
1 Столяр, 2р. 24 12.03.2014 – 08.08.2014
2 Оператор котельні, 2р. 24 17.03.2014 – 19.06.2014
3 Касир (в банку) 30 19.03.2014 – 01.12.2014
4 Манікюрник, 2р. 30 20.03.2014 – 20.06.2014
5 Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків, 2р. 24 24.03.2014 – 22.08.2014
6 Лицювальник – плиточник, 2р. 24 25.03.2014 – 05.06.2014
ПрП
1 Манікюрник (з перукаря) 10 18.03.2014 -
Короткотермінові курси
1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 24.03.2014 – 04.04.2014
2 Виконання робіт на ПК за програмою користувача 15 11.03.2014 – 24.03.2014
Квітень
Професійно-технічне навчання
1 Покоївка, 1р. 20 03.04.2014 – 20.06.2014
2 Фрезерувальник, 2р. 24 04.04.2014 – 09.09.2014
3 Перукар 30 14.04.2014 – 17.09.2014
4 Педикюрник, 2р. 30 15.04.2014 – 17.07.2014
5 Штукатур, 2р. 24 17.04.2014 – 21.07.2014
6 Електрогазозварник, 2р. 24 25.04.2014 – 01.10.2014
7 Кухар, 3р. 30 30.04.2014 – 22.10.2014
Короткотермінові курси
1 Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності (національний стандарт, програма «1С - Бухгалтерія») 15 07.04.2014 – 18.04.2014
2 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 22.04.2014 – 07.05.2014
Травень
Професійно-технічне навчання
1 Адміністратор 20 05.05.2014 – 02.10.2014
2 Контролер – касир, 3 кат. 24 05.05.2014 – 06.10.2014
3 Слюсар – сантехнік, 2р. 24 08.05.2014 – 12.08.2014
4 Пекар, 2р. 20 12.05.2014 – 29.07.2014
5 Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, 2р. 24 15.05.2014 – 14.10.2014
6 Оператор котельні, 2р. 24 23.05.2014 – 22.08.2014
7 Офіціант, 3р. 30 23.05.2014 – 23.10.2014
8 Електрогазозварник, 2р. 24 29.05.2014 – 30.10.2014
Короткотермінові курси
1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 26.05.2014 – 06.06.2014
Червень
Професійно-технічне навчання
1 Лицювальник – плиточник, 2р. 24 06.06.2014 – 15.08.2014
2 Адміністратор 20 20.06.2014 – 17.11.2014
3 Оператор котельні, 2р. 24 20.06.2014 – 19.09.2014
4 Манікюрник, 2р. 30 23.06.2014 – 18.09.2014
5 Покоївка, 1р. 20 23.06.2014 – 04.09.2014
6 Контролер – касир, 3 кат. 24 26.06.2014 – 25.11.2014

Підвищення кваліфікації
1 Оператор котельні, 3р. 10 23.06.2014 – 22.09.2014
Короткотермінові курси
1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 23.06.2014 – 07.07.2014
2 Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності (національний стандарт, програма «1С - Бухгалтерія») 15 02.06.2014 – 16.06.2014
Липень
Професійно-технічне навчання
1 Слюсар – ремонтник, 2р. 24 01.07.2014 – 14.11.2014
2 Оператор верстатів з ПК, 2р. 24 07.07.2014 – 04.11.2014
3 Токар, 2р. 24 14.07.2014 – 18.12.2014
4 Педикюрник, 2 р. 30 18.07.2014 – 14.10.2014
5 Штукатур, 2р. 24 22.07.2014 – 16.10.2014
6 Продавець непродовольчих товарів, 3р. 24 31.07.2014 – 31.12.2014
Короткотермінові курси
1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 21.07.2014 – 01.08.2014
Серпень
Професійно-технічне навчання
1 Перукар 30 04.08.2014 – 30.12.2014
2 Тістороб, 2р. 20 04.08.2014 – 21.10.2014
3 Бармен, 4р. 30 06.08.2014 – 13.01.2015
4 Столяр, 2р. 24 11.08.2014 – 31.12.2014
5 Слюсар – сантехнік, 2р. 24 13.08.2014 – 13.11.2014
6 Лицювальник – плиточник, 2р. 24 18.08.2014 – 24.10.2014
7 Кухар, 3р. 30 21.08.2014 – 10.02.2015
8 Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків, 2р. 24 26.08.2014 – 20.01.2015
9 Оператор котельні, 2р. 24 26.08.2014 – 21.11.2014
Короткотермінові курси
1 Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності (національний стандарт, програма «1С - Бухгалтерія») 15 04.08.2014 – 15.08.2014
Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 26.08.2014 – 08.09.2014
Вересень
Професійно-технічне навчання
1 Покоївка, 1р. 20 05.09.2014 – 17.11.2014
2 Фрезерувальник, 2р. 24 10.09.2014 – 06.02.2015
3 Перукар 30 18.09.2014 – 16.02.2015
4 Манікюрник, 2р. 30 19.09.2014 – 15.12.2014
Короткотермінові курси
1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 22.09.2014 – 03.140.2014
Жовтень
Професійно-технічне навчання
1 Електрогагозварник, 2р. 24 02.10.2014 – 04.03.2015
2 Адміністратор 20 03.10.2014 – 02.03.2015
3 Контролер – касир, 3 кат. 24 07.10.2014 – 06.03.2015
4 Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, 2р. 24 15.10.2014 – 16.03.2015
5 Педикюрник, 2р. 30 15.10.2014 – 12.01.2015
6 Штукатур, 2р. 24 17.10.2014 – 14.01.2015
7 Кухар, 3р. 30 23.10.2014 – 15.04.2015
8 Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних 30 24.10.2014 – 10.07.2015
9 Офіціант, 3р. 30 24.10.2014 – 26.03.2015
10 Лицювальник – плиточник, 2р. 24 27.10.2014 – 02.01.2015
11 Електрогагозварник, 2р. 24 31.10.2014 – 03.04.2015
Короткотермінові курси
1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 27.10.2014 – 07.11.2014
2 Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності (національний стандарт, програма «1С бухгалтерія») 15 06.10.2014 – 17.10.2014
Листопад
Професійно-технічне навчання
1 Машиніст тістообробних машин, 2р. 20 03.11.2014 – 31.12.2014
2 Оператор верстатів з ПК, 2р. 24 05.11.2014 – 06.03.2015
3 Слюсар – сантехнік, 2р. 24 14.11.2014 – 17.02.2015
4 Слюсар – ремонтник, 2р. 24 17.11.2014 – 06.04.2015
5 Покоївка, 1р. 20 18.11.2014 – 30.01.2015
6 Адміністратор 20 18.11.2014 – 17.04.2015
7 Контролер – касир, 3 кат. 24 26.11.2014 – 29.04.2015
Короткотермінові курси
1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 24.11.2014 – 05.12.2014
2 Виконання робіт на ПК за програмою користувача 15 10.11.2014 – 21.11.2014
Грудень
Професійно-технічне навчання
1 Касир (в банку) 30 02.12.2014 – 18.08.2015
2 Манікюрник, 2р. 30 16.12.2014 – 16.03.2015
3 Токар, 2р. 24 19.12.2014 – 04.06.2015
Короткотермінові курси
1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 22.12.2014 – 05.01.2015
2 Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності (національний стандарт, програма «1С - Бухгалтерія») 15 01.12.2014 – 12.12.2014

ПОРЯДОК НАДАННЯ РОБОТОДАВЦЯМИ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗАЙНЯТІСТЬ І ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ГРОМАДЯН, ЩО МАЮТЬ ДОДАТКОВІ ГАРАНТІЇ У СПРИЯННІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ


27.06.2013 набрав чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 №271, згідно якого роботодавці щороку, не пізніше 01 лютого після звітного року, подають у відповідні центри зайнятості "Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню".
Роботодавцями відповідно до частини третьої статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» розраховується квота для забезпечення додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню громадян, які належать до таких категорій:
1) один із батьків або особа, яка їх замінює і:
має на утриманні дітей (дитину) віком до шести років;
виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда;
утримує без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда I групи (незалежно від причини інвалідності);
2) діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
3) особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу;
4) особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування;
5) молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу;
6) особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років.
Роботодавці самостійно розраховують квоту з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють у роботодавця і належать до таких, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (крім інвалідів).


Квота – норматив працевлаштування громадян (крім інвалідів), у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік;

Роботодавці – підприємства, установи, організації з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб.

Середньооблікова чисельність штатних працівників розраховується відповідно до Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28 вересня 2005 року № 286, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 30 листопада 2005 року за № 1442/11722, у частині визначення показника середньооблікової кількості штатних працівників.


Працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, може здійснюватися роботодавцями самостійно або за сприянням служби зайнятості.
Для укомплектування вакансій роботодавці подають інформацію про попит на робочу силу (вакансії) за формою №3-ПН, у тому числі з урахуванням потреби для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Роботодавці щороку, не пізніше 01 лютого після звітного року, подають територіальному органу інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЬ:
до Ренійського РЦЗ, м.Рені, вул. Леніна 78 А, т 4-10-66

Ренийский порт начал наращивать перевалку грузов

 Ренийский морпорт, который последние годы влачил жалкое существование из-за зависимости от молдавской железной дороги, впервые начал наращивать перевалку.
Докризисный 2008 год зафиксировал 3 млн тонн, в 2010 году-м году, по данным Центра транспортных стратегий, показатели упали до 1,8 млн тонн, а в 2012 году порт повторил свой антирекорд двенадцатилетней давности, едва преодолев 1 млн тонн. И это при том, что проектная мощность предприятия, в составе которого — три грузовых района, нефтяной и паромный комплексы, — 14 млн тонн.
И вот — прорыв ...