Разделы сайта
Главные новости
ПРАВДА

РЕНИЙСКИЙ ПИСАТЕЛЬ ВЛ.БУШНЯК ВСТРЕТИЛСЯ С ЛИЦЕИСТАМИ rolleyes.gif

ДЕТИ – ЭТО НАШЕ ПРОШЛОЕ

ОБЛАСТНАЯ ПРОГРАММА обеспечения жильём детей сирот вернулась в Рени

Співпраця з роботодавцями та соціальними партнерами
Співпраця з роботодавцями та соціальними партнерами

Почався новий 2018 рік. А перед фахівцями Ренійського РЦЗ уже стоять нові цілі та завдання з надання послуг населенню, в першу чергу – з працевлаштування безробітних та шукачів роботи. Для виконання цих завдань необхідно продовжувати налагодження партнерських стосунків з роботодавцями.
Тому, з метою розширення шляхів подальшої співпраці з роботодавцями і соціальними партнерами, а також інформування роботодавців про послуги, що надає служба зайнятості, 11 січня в Ренійському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців. У семінарі взяли участь керівники та бухгалтери ПОУ міста та району, соціальні партнери.
Ключові питання заходу –це підведення підсумків діяльності центру зайнятості в 2017 році, визначення пріоритетів на новий 2018 рік, оцінка локального ринку праці. Особливу увагу присутніх було привернуто на підвищення результативності співпраці з роботодавцями, адже саме роботодавець є найбільшим споживачем послуг, що надаються центром зайнятості, він є замовником на робочу силу та її одержувачем. В діяльності центру зайнятості взаємодія з роботодавцями являється пріоритетним напрямком, і йому приділяється максимальна увага.
Ще одне важливе питання, що було висвітлено під час семінару - працевлаштування громадян, що потребують додаткових соціальних гарантій та подання роботодавцями до центру зайнятості щорічної інформації про зайнятість та працевлаштування осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Всі присутні взяли активну участь в обговоренні, отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання та дійшли висновку, що лише тісна співпраця з роботодавцями, встановлення партнерських стосунків, які основані на врахуванні інтересів роботодавця, дадуть змогу покращити якість надання соціальних послуг.


11.01.2018 року
Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Туренко Л.М.
Причинами “голоду” на ринку праці у 2018 році
Причинами “голоду” на ринку праці у 2018 році буде навіть не стільки трудова міграція, скільки відсутність кваліфікованої робочої сили, через брак освіти, а також низькі зарплати.

Про це у коментарі повідомив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

“На сьогодні взагалі є велика проблема з підбором кадрів, яку відчувають практично всі підприємства. І це пов’язано не лише з трудовою міграцією (обсяги якої передбачити не можливо), але і з тим, що професійно-технічні училища сьогодні не навчають або не можуть навчати студентів працювати на тому чи іншому обладнанні. Кадрові проблеми також пов’язані з рівнем заробітних плат”, — зазначив Кравченко.

При цьому, за його словами, зупинити трудову міграцію може збільшення заробітної плати за умови, що інфляція зростати не буде.

Як додав Кравченко, на сьогодні, велика кількість підприємств, які скаржаться на трудову міграцію та кадровий голод, насправді, не хочуть платити достойну заробітну плату своїм працівникам, яка б дозволяла людям працювати набагато краще та не думати про те, щоб кудись поїхати.

“Є підприємства, які мають постійні проблеми з персоналом. Причинами цих проблем є те, що вони платять людям мінімалку, а інше — обіцяють доплачувати в конверті, проте обманюють працівників і платять менші суми. Тому люди звільняються, вони вимушені шукати кращої долі й кудись їхати. Але є роботодавці, у яких сталий колектив, і люди звільняються переважно через сімейні обставини. Тому, підприємцям задля залучення та утримання працівників, варто, насамперед, забезпечити достойний рівень заробітної плати та комфортні умови праці, адже з цим в Україні також є проблеми”, — підкреслив заступник голови служби зайнятості.

Крім того, він додав, що кадрові проблеми наразі переживають не лише українські підприємці, аналогічна ситуація також спостерігається у Європі, Китаї, зокрема, бракує саме кваліфікованих працівників.

Джерело:https://news.finance.ua/…/u-sluzhbi-zajnyatosti-nazvaly-pry…
IT-майбутнє України
Данилюк спрогнозував велике IT-майбутнє України
Україна може стати одним з основних IT-центрів Європи та навіть світу. Про це написав у Facebook міністр фінансів України Олександр Данилюк.

“Наша країна має всі шанси стати одним з основних IT-центрів в Європі та, можливо, у світі. У нас є чудові стартапи, розвинена інфраструктура, висококваліфіковані фахівці та уряд, який розуміє необхідність створення кращих умов для бізнесу та готовий працювати над цим”, — зазначив він, коментуючи відкриття українського павільйону на одній з найбільших світових технологічних виставок в Лас-Вегасі Consumer Electronics Show.

Данилюк порадів тому, що інноваційні українські компанії розвиваються відповідно до основних міжнародних трендів (штучний інтелект, віртуальна реальність, дрони тощо).

“Я вірю в ринок, приватну ініціативу, креативність і кропітку роботу. Саме це дозволило українським стартапам потрапити на цю виставку”, — додав міністр.

Як уточнив очільник Мінфіну, прогнози щодо розвитку ІТ-сектора в світі вражають: розмір світового IT ринку в 2018 році досягне 3,7 трильйонів доларів, що на 4,3% більше, ніж у 2017 році (3,5 трильйони доларів).

“Країна, яка прагне до сучасної, диверсифікованої та стійкої економіки, має будувати її на основі інноваційних технологій”, — підкреслив міністр фінансів.

За матеріалами УНН
В ПРОДОЛЖЕНИЕ ТЕМЫ
РЕНИ: ТАРИФ НА ВОДУ ПОКА ОСТАЁТСЯ ПРЕЖНИМ
САД показала, на какой стадии находится строительство объездной дороги вокруг Рени
Строительство автомобильной дороги общего пользования «Обход города Рени» будет завершено в 2018 году. Об этом сообщает пресс-центр Службы автомобильных дорог Одесской области.
СРОЧНО ВАКАНСІЯ
ШАНОВНІ ШУКАЧІ РОБОТИ!!!

Державному підприємству "Ренійський морський торговельний порт" терміново потрібен:

- КРАНІВНИК ПОРТАЛЬНОГО КРАНУ (з документами матроса).

Стабільна оплата праці, соціальний пакет гарантується .
Місце проведення робіт: м .Рені.
За додатковою інформацією звертатись до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою:м.Рені, вул. Соборна, 78/А.
Важлива інформація для тих, хто звільняється!
Важлива інформація для тих, хто звільняється!

При звільненні працівника часто виникає ситуація, коли йому не виплачують так званих "розрахункових".

При звільненні з роботи вам потрібно пам'ятати:

- роботодавець, звільняючи працівника, зобов'язаний видати йому належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок. Виплата проводиться в день звільнення згідно частини першої статті 47 КЗпП України.
- якщо з вами не розрахувались у день звільнення, ви маєте право звернутись через місяць, чи навіть через рік і вимагати виплати середньої зарплати за весь цей час, який пройшов від дня звільнення. Непроведення з вини власника або уповноваженого ним органу розрахунку з працівником у зазначені строки є підставою для відповідальності, передбаченої статтею 117 Кодексу.
- після ухвалення судового рішення про стягнення заборгованості із заробітної плати роботодавець не звільняється від відповідальності, передбаченої статтею 117 КЗпП України, а саме виплати середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні, тобто за весь період невиплати власником або уповноваженим ним органом належних працівникові при звільненні сумм.
- крім всього зазначеного, ви маєте право вимагати відшкодування моральної шкоди, якої вам завдав роботодавець, залишивши вас без виплачених коштів. Підставою для цього згідно зі статтею 237-1 КЗпП України є факт порушення прав працівника у сфері трудових відносин, який призвів до моральних страждань, втрати нормальних життєвих зв’язків і вимагав від нього додаткових зусиль для організації свого життя.
І запам'ятайте: сама по собі відсутність коштів у роботодавця не виключає його відповідальності.
Джерело: http://znaj.ua/
Шукаєш роботу? Звертайся до фахівців Ренийського районного центру зайнятості м. Рени, вул. Соборна, 78/а. Информація про вільні робочі місця . Вакансії оновлюється щоденно.
Подача е-деклараций за 2017 год продлится до 1 апреля
Подача е-деклараций за 2017 год продлится до 1 апреля

В Украине с 1 января 2018 года начался очередной этап подачи электронных деклараций. Об этом говорится в сообщении пресс-службы Национального агентства по вопросам предотвращения коррупции. "С 1 января 2018 начался этап подачи декларации лицами, уполномоченными на выполнение функций государства или местного самоуправления, за 2017 год", - говорится в сообщении. В НАПК подчеркнули, что срок подачи е-деклараций за 2017 года продлится до 1 апреля. Отметим, декларации обязаны подать госслужащие (президент, члены правительства, нардепы, депутаты местных советов и другие должностные лица местного самоуправления), военные чиновники, судьи, руководители подразделений Национального антикоррупционного бюро, СБУ, прокуратуры и других ведомств. Кроме того, впервые е-декларации должны подать члены общественных объединений, научных учреждений, учебных заведений, а также советов общественного контроля при государственных органах. Напомним, ранее сообщалось, что суд отказался рассекретить электронные декларации военных прокуроров.

Джерело:https://www.rbc.ua/…/napk-obyavilo-ocherednoy-etap-elektron…
Значне число українців не поспішає працевлаштовуватися
Значне число українців не поспішає працевлаштовуватися

Середня зарплата в Україні в листопаді, за даними Держстату, склала 7479 грн. Це на 102 грн вище, ніж в жовтні, і на 1004 грн більше, ніж було в січні 2017 року. Однак в деяких сферах заробітки, схоже, трохи знизилися.

Найвищі заробітки, як і раніше залишаються в авіації, хоча вони і впали, в порівнянні з жовтнем (було 33 689, стало 30 390 грн). Добре оплачувану роботу можна традиційно знайти у фінансовій та страховій сферах (13 164 грн, хоча в жовтні було 13 257 грн), в області інформації і телекомунікацій (13 044 грн), а також в держуправлінні і на військовій службі (в середньому 10 887 грн ). Найгірше оплачується робота листонош і кур'єрів (4565 грн) і робота, пов'язана з організацією виїзного харчування (5062 грн), а також робота медиків (5101 грн).
зРОСЛА КІЛЬКІСТЬ ВАКАНСІЙ
Кількість вакансій в Україні зросла майже на третину - дослідження
Найвища конкуренція за галузями в останні роки залишається в категорії "Вищий менеджмент" - близько 13 осіб на одну пропозицію, а мінімальна - у таких сферах, як "Страхування", "Робочий персонал" та "Автомобільний бізнес". Ілюстрація REUTERS Кількість вакансій на ринку праці України з початку 2017 року збільшилася порівняно з 2016 роком на 28%, а кількість резюме при цьому зросла на чверть. Про це повідомила спеціаліст експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу "HeadHunter" Україна Катерина Криворученко, посилаючись на результати дослідження порталу. Читайте також Понад 70% українців змінюють роботу через низьку зарплату - дослідження "У 2017 році ринок праці мав свої підйоми і спади, але в цілому рік виявився не складніше, ніж попередні кілька років. Протягом 2017 року спостерігалося зростання кількості робочих пропозицій практично у всіх сферах", - зазначила експерт. Криворученко повідомила, що, згідно з дослідженням, найбільше пропозицій роботи в 2017 році було в столиці. Тут найактивніше шукали IT-фахівців, маркетологів і фахівців з продажу. У регіонах також більшою мірою були затребувані працівники сфери "Продажі" і "ІТ, телеком", але, крім цього, пропонувалися вакансії для фахівців сфер "Виробництво" і "Робочий персонал". За її словами, в структурі попиту і пропозиції вже не перший рік список найбільш затребуваних сфер входять "ІТ, телеком", "Збут", "Маркетинг", "Транспорт" і "Початок кар'єри". У цих сферах активно шукають фахівців. Серед пошуковиків найбільш активними залишаються молоді фахівці, частка яких резюме в 2017 році становила 16%. Згідно з дослідженням, конкуренція на ринку праці другий рік поспіль залишається на рівні 3 особи на 1 вакантне місце. Регіональний фокус демонструє, що найнижча конкуренція спостерігалася в західному регіоні, тоді як найвища - у Києві, Херсонській, Сумській та Запорізькій областях. Аналіз ринку праці по галузях показує, що найвища конкуренція в останні роки залишається в категорії "Вищий менеджмент" - близько 13 осіб на одну робочу пропозицію. Мінімальна конкуренція в таких сферах, як "Страхування", "Робочий персонал", "Інсталяція та сервіс", "Консультування" і "Автомобільний бізнес". "У 2017 році також відбулося підвищення заробітних плат. В частині компаній (36%) підвищили зарплати всім співробітникам, ще у третини - підвищили тільки тим, хто виконав або перевиконав план. Порівняно з попереднім роком простежується тенденція прив'язки зарплат до ефективності роботи співробітника", - зазначила Криворученко. Вона підкреслила, що частка компаній з такою системою оплати праці порівняно з 2016 роком зросла на 15%. Підходи до матеріальної та нематеріальної мотивації майже половини українських компаній не змінилися. Втім, є частина підприємств, які все ж вдаються до використання різних підходів та інструментів мотивації співробітників, намагаючись виявити ефективні. Як повідомляв УНІАН, за даними ресурсу Work.ua, кількість вакансій на ринку праці в Україні за перше півріччя 2017 року порівняно з аналогічним періодом минулого року в середньому зросла на 34%. За даними Державної служби статистики, рівень безробіття в Україні в 3 кварталі 2017 року знизився порівняно з попереднім кварталом на 0,2 процентних пункту, до 8,9% серед економічно активного населення, що в абсолютних цифрах становить 1,6 мільйона осіб.
Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/…/2320394-kilkist-vakansiy-v-ukr…
Для тих, хто бажає безкоштовно отримати професію за направленням служби зайнятості
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ!!!

Для тих, хто бажає отримати безкоштовно професію за направленням служби зайнятості надаємо орієнтовний перелік груп, які планується відкрити у СІЧНІ 2018 року на базі ДНЗ «ОЦПТО ДСЗ» та інших начальних закладів м. Одеси

Професійно-технічне навчання

Адміністратор - 04.01.2018
Покоївка, 1 розряд - 10.01.2018
Офіціант, 3 розряд - 15.01.2018
Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків, 2 розряд - 15.01.2018
Столяр, 2 розряд - 15.01.2018
Контролер-касир, 2 розряд - 17.01.2018
Кондитер, 3 розряд - 17.01.2018
Оператор верстатів з програмним керуванням, 2 розряд - 22.01.2018
Педикюрник, 2 розряд - 23.01.2018
Манікюрник, 2 розряд (ІІ клас) - 24.01.2018
Кухар, 3 розряд - 26.01.2018
Штукатур, 2-3 розряд - 29.01.2018
Продавець продовольчих товарів, 3 розряд - 30.01.2018
Лицювальник-плиточник, 2 розряд - 30.01.2018
Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, 2-3р - 31.01.2018
Слюсар-сантехнік, 2-3 розряд - 31.01.2018

Короткотермінові курси

Курси підприємницької - діяльності у сфері малого - 29.01.2018

Навчання на базі інших навчальних закладів м. Одеси

Професія Навчальна база Орієнтовна дата початку навчання

Водій навантажувача - НКК «Одесбуд» - 10.01.2018
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, 2 р. - ДЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» (ПУ ОДАХ) - 10.01.2018
Слюсар з ремонту автомобілів, 2 р. - ДЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» (ПУ ОДАХ) - 15.01.2018

Для іногородніх слухачів надаються місця у гуртожитку.
Навчання безкотовне.
Якщо Вас зацікавила інформація щодо можливості професійної підготовки та підвищення кваліфікації кадрів, звертайтеся до Ренійського районного центру зайнятості за адресою м.Рені, вул. Соборна, 78/А, тел (04840)4-10-66, (04840)41418.
Бюджет-2018 подписан Порошенко
Бюджет-2018 подписан Порошенко
Полный текст читайте здесь: https://www.rbc.ua/…/byudzhet-2018-podpisan-poroshenko-1513…

Государственный бюджет на 2018 год одобрен президентом Президент Украины Петр Порошенко подписал закон о бюджете на 2018 год. Бюджет-2018 был одобрен Верховной Радой 7 декабря Парламент принял государственный бюджет на 2018 год поздно вечером 7 декабря. За соответствующий законопроект проголосовали 267 народных депутатов. "Такого давно не бывало. К тридцать первому еще 24 дня, а Верховная Рада уже и бюджет проголосовала", - заявил Порошенко сразу после принятия законопроекта. Основными приоритетами бюджета-2018 указаны экономический рост и повышение доходов населения, усиление обороноспособности, поддержка аграрного сектора и строительство дорог, децентрализация и энергоэффективность, а также развитие человеческого капитала. Доходы и расходы госбюджета на 2018 год Согласно документу, доходы бюджета составят 913 млрд 613 млн 702,5 тысяч гривен (рост на 18,5% в сравнении с 2017), расходы - 988 млрд 634 млн 334,5 тысяч гривен (рост на 17,5% в сравнении с 2017). Кроме того, предельный объем государственного долга на 31 декабря 2018 года определен в размере - 1 трлн 999 млрд 347 млн 176,8 тысяч гривен. На 2018 год прожиточный минимум на одно лицо в расчете на месяц установлен в размере с 1 января 2018 года - 1700 гривен, с 1 июля - 1777 гривен, с 1 декабря - 1853 гривны. Минимальная зарплата с 1 января - 3723 гривны. По словам Порошенко, в бюджете-2018 учтено увеличение средств на армию почти на 25% - до 86 млрд гривен. Напомним, 7 декабря Верховная Рада Украины одобрила изменения в Бюджетный кодекс Украины. Законом уточнен порядок формирования и исполнения местных бюджетов, межбюджетных взаимоотношений между государственным бюджетом и местными бюджетами. В тот же день парламент внес изменения в Налоговый кодекс Украины. В частности, закон предусматривает постепенное (до 2025 года) повышение специфических ставок акцизного налога на табачные изделия и минимального акцизного налогового обязательства по уплате акцизного налога с табачных изделий.
Полный текст читайте здесь: https://www.rbc.ua/…/byudzhet-2018-podpisan-poroshenko-1513…
Бессарабський Святвечір
Святвечір в центральній районній бібліотеці.
Бессарабський Святвечір
Бессарабський Святвечір
С Рождеством Христовым
Поздравляю с Рождеством Христовым и желаю от души, чтобы стол ломился от вкусностей и деликатесов, чтоб за этим столом собирались дорогие сердцу человечки, чтобы в доме, куда не кинься, валялись деньги, чтобы счастье было липучим и приставучим и никуда не смогло от тебя удрать.
Рождество Христово
7  января православные Украины отмечают праздник Рождества Христова. Вообще праздники рождественского цикла начинаются на Украине 2 января, в день Игната.

Источник: http://www.calend.ru/holidays/0/0/2/6/
© Calend.ru
Сортировка мусора: штрафы для населения и заработок черного бизнеса

Информация для мэра Рени.

С 1 января 2018 года украинцы обязаны сортировать мусор. Соответствующий закон приняли почти шесть лет назад, однако норма заработала только сейчас

В законе нет перечня и последовательности операций с отходами, однако указано, что отныне «запрещается захоронение на полигонах непереработанных бытовых отходов». За нарушение закона предусмотрена система штрафов: для населения – от 340 до 1360 грн, для юридических лиц – от 850 до 1700 грн
Заболеваемость корью в Украине выросла в 43 раза

Заболеваемость корью в Украине выросла в 43 раза, по всей стране зарегистрировано уже более 3000 случаев, передает Днепроград со ссылкой на местных специалистов-эпидемиологов.

Так, наибольшими темпами корь распространилась в Одесской, Ивано-Франковской и Запорожской областях. 100 и выше вспышек эпидемии зарегистрировано в 15 регионах страны. Кроме того, зарегистрировано 5 летальных исходов в том числе 2 среди детей и 3 среди взрослых.

По сравнению с 2016 годом, когда по Украине было зарегистрировано около 100 случаев заболевания корью (на Днепропетровщине 2 случая - 1 ребенок и 1 взрослый), в 2017 году было замечено 3000 случаев.

СТОИТ ЛИ ИДТИ В IT?
T остаётся сферой, куда стремятся попасть многие. Но ситуация меняется с огромной скоростью, и актуальные на сегодня специализации в этой сфере в скором времени перестанут быть таковыми. Самое время задуматься тем, кто намерен стать программистом.КОДОМ НЕ ВЫШЛИ
Индийские программисты уже стали мировым брендом. В отличие от Китая Индия сделала ставку не на экспорт массовых товаров, а на развитие фармакологии и биотехнологий, а также на поставку интеллектуальных услуг: банковский и финансовый аутсорсинг, программирование и т. д. При этом большая часть IT-индусов выполняют преимущественно низкоквалифицированные работы в своей сфере.

Но такие услуги отходят в прошлое. Одна из крупнейших индийских компаний по выпуску программного обеспечения Wipro сократила штат на 600 человек и планирует уволить ещё около полутора тысяч специалистов. DXC Technology анонсировала планы освобождения от работы и зарплаты 10 тысяч из 170 тысяч своих сотрудников. Еще 6 тысяч вакансий сокращает Cognizant; а в целом 7 самых крупных производителей ПО в Индии уволят в текущем году 56 тысяч человек. Для сравнения, это примерно 50 % занятости в IT-секторе Украины.

ВОСПОМИНАНИЯ О «ЗОЛОТОМ ВЕКЕ»
Отечественный IT-сектор в целом счастливо пережил девальвацию гривни и внутреннюю инфляцию благодаря работе на внешние рынки и оплате в валюте. Но статистика заработков в компьютерной индустрии США не радует: с учётом инфляции зарплата среднестатистического американского программиста соответствует тому уровню дохода, который он получал в 1998 году. И это при том, что именно нулевые стали «золотым веком» программирования, когда эта профессия вышла на пик популярности и в неё устремились миллионы жаждущих получать большие деньги.

Тогда в актуальный тренд включились вузы и колледжи, появились десятки и сотни курсов, школ, которые за немалые деньги обещали своим платежеспособным клиентам не просто обучить, но и за ручку привести их в профессию. И немало первопроходцев таки устроились в аутсорс-фирмы, а некоторые сумели в рамках процесса утечки мозгов эмигрировать на Запад и осесть там в конторах разного уровня.

Что показательно, аналогичный процесс массовой штамповки программистов был запущен и в США. И сегодня, по данным Института экономической политики США, учебные заведения страны ежегодно выпускают на 50 % больше специалистов-компьютерщиков, чем требуется рынку. Не все они являются программистами, но это направление — самое массовое. Более того, некоторые штаты собираются сделать информатику обязательным выпускным экзаменом. На подходе сотни тысяч новых пролетариев клавиатуры.

Такой перебор и обрушил зарплаты. Вероятно, в этом присутствовал интерес крупнейших технологических корпораций-работодателей: пока задачи отдавались на аутсорсинг в страны с низкими денежными запросами, десятки местных учебных заведений разного пошиба массово готовили им конкуренцию.

КТО ДИКТУЕТ ПРАВИЛА
Как замечают многие разработчики, стратегия выполнения проектов в IT-сфере в последние годы существенно изменилась. Для повышения эффективности большие задачи дробятся на мелкие, за каждый участок кода или отдельные элементы проекта отвечают отдельные люди. Такой подход не требует творчества и высокой квалификации, зато увеличивает число занятых над проектом, давая работу миллионам кодеров во всём мире. При этом размазывается и зарплата, а сами «клавишники» начинают жесточайшим образом бороться за рабочие места. Что и требовалось для того, чтобы правила на этом рынке диктовал работодатель, а не специалист.

Ситуация в сфере программирования имеет исторические аналогии в не столь уж далёком прошлом, когда технологической основой индустриального производства стал конвейер. Тогда прогресс фактически задушил развитие ремёсел и обесценил труд мастеровых. Сегодня история повторяется: мастеровых цифровой эпохи уже заменили конвейером и рабочими «винтиками». На подходе следующий этап — автоматизация производства. В том числе и кодинга.

Именно автоматизация процессов веб-разработок сегодня уничтожает касту кодеров. Окно возможностей закрывается, и рассчитывать на быстрый старт в этой сфере уже не приходится. А без фундаментальных знаний математики и алгоритмов, без чёткого понимания того, что происходит «под капотом» систем и программ, без многолетнего набора опыта далеко продвинуться в IT не удастся.

Виталий Владов

Джерело:http://zavarnik.biz/stoit-li-idti-v-it
ШТРАФЫ ДЛЯ РАБОТОДАТЕЛЕЙ УВЕЛИЧЕНЫ
ШТРАФЫ ДЛЯ РАБОТОДАТЕЛЕЙ УВЕЛИЧЕНЫ
Будут контролировать и штрафовать за «теневых» работников.

В 2017 году, когда была существенно увеличена минимальная зарплата, в Украине начали пристально следить за работодателями и их работниками. За неоформленные трудовые отношения компании и предприятия наказывали штрафами.

С 2018 года суммы штрафных санкций будут увеличены. Так, за одного только «теневого» работника, работодателю грозит штрафная санкция в сумме 30 минимальных зарплат. Для сравнения, в 2017 году эта сумма составляла 96 тысяч гривен, а в 2018 будет уже 111,7 тысяч гривен.

Кроме того, работодателей вынуждают оплачивать работникам выходы в ночную смену. Если они этого не делают, то при выявлении данного факта будут платить штраф в сумме 37200 гривен.

Также в этом году у сотрудников появилась возможность подавать жалобы в Государственную инспекцию, если они уверены, что их трудовые права нарушены. Если нарушения прав сотрудника будут подтверждены, работодателя оштрафуют.
Джерело:http://zavarnik.biz/shtrafy-dlya-rabotodatelej-uvelicheny
ГОРОСКОП-2018

ГОРОСКОП НА 2018 ГОД

Гороскоп на 2018 год по знакам Зодиака

Восточный гороскоп на 2018 год

Реклама
Авторизация
Праздники

Маршрутки Рени-Одесса, Одесса-Рени


Кадендарь
«    Январь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архив новостей
Январь 2018 (30)
Декабрь 2017 (87)
Ноябрь 2017 (61)
Октябрь 2017 (47)
Сентябрь 2017 (31)
Август 2017 (41)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
info@reniinfo.od.ua
Сортировать новости по: дате новости | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Заболеваемость корью в Украине выросла в 43 раза, по всей стране зарегистрировано уже более 3000 случаев, передает Днепроград со ссылкой на местных специалистов-эпидемиологов.

Так, наибольшими темпами корь распространилась в Одесской, Ивано-Франковской и Запорожской областях. 100 и выше вспышек эпидемии зарегистрировано в 15 регионах страны. Кроме того, зарегистрировано 5 летальных исходов в том числе 2 среди детей и 3 среди взрослых.

По сравнению с 2016 годом, когда по Украине было зарегистрировано около 100 случаев заболевания корью (на Днепропетровщине 2 случая - 1 ребенок и 1 взрослый), в 2017 году было замечено 3000 случаев.

T остаётся сферой, куда стремятся попасть многие. Но ситуация меняется с огромной скоростью, и актуальные на сегодня специализации в этой сфере в скором времени перестанут быть таковыми. Самое время задуматься тем, кто намерен стать программистом.КОДОМ НЕ ВЫШЛИ
Индийские программисты уже стали мировым брендом. В отличие от Китая Индия сделала ставку не на экспорт массовых товаров, а на развитие фармакологии и биотехнологий, а также на поставку интеллектуальных услуг: банковский и финансовый аутсорсинг, программирование и т. д. При этом большая часть IT-индусов выполняют преимущественно низкоквалифицированные работы в своей сфере.

Но такие услуги отходят в прошлое. Одна из крупнейших индийских компаний по выпуску программного обеспечения Wipro сократила штат на 600 человек и планирует уволить ещё около полутора тысяч специалистов. DXC Technology анонсировала планы освобождения от работы и зарплаты 10 тысяч из 170 тысяч своих сотрудников. Еще 6 тысяч вакансий сокращает Cognizant; а в целом 7 самых крупных производителей ПО в Индии уволят в текущем году 56 тысяч человек. Для сравнения, это примерно 50 % занятости в IT-секторе Украины.

ВОСПОМИНАНИЯ О «ЗОЛОТОМ ВЕКЕ»
Отечественный IT-сектор в целом счастливо пережил девальвацию гривни и внутреннюю инфляцию благодаря работе на внешние рынки и оплате в валюте. Но статистика заработков в компьютерной индустрии США не радует: с учётом инфляции зарплата среднестатистического американского программиста соответствует тому уровню дохода, который он получал в 1998 году. И это при том, что именно нулевые стали «золотым веком» программирования, когда эта профессия вышла на пик популярности и в неё устремились миллионы жаждущих получать большие деньги.

Тогда в актуальный тренд включились вузы и колледжи, появились десятки и сотни курсов, школ, которые за немалые деньги обещали своим платежеспособным клиентам не просто обучить, но и за ручку привести их в профессию. И немало первопроходцев таки устроились в аутсорс-фирмы, а некоторые сумели в рамках процесса утечки мозгов эмигрировать на Запад и осесть там в конторах разного уровня.

Что показательно, аналогичный процесс массовой штамповки программистов был запущен и в США. И сегодня, по данным Института экономической политики США, учебные заведения страны ежегодно выпускают на 50 % больше специалистов-компьютерщиков, чем требуется рынку. Не все они являются программистами, но это направление — самое массовое. Более того, некоторые штаты собираются сделать информатику обязательным выпускным экзаменом. На подходе сотни тысяч новых пролетариев клавиатуры.

Такой перебор и обрушил зарплаты. Вероятно, в этом присутствовал интерес крупнейших технологических корпораций-работодателей: пока задачи отдавались на аутсорсинг в страны с низкими денежными запросами, десятки местных учебных заведений разного пошиба массово готовили им конкуренцию.

КТО ДИКТУЕТ ПРАВИЛА
Как замечают многие разработчики, стратегия выполнения проектов в IT-сфере в последние годы существенно изменилась. Для повышения эффективности большие задачи дробятся на мелкие, за каждый участок кода или отдельные элементы проекта отвечают отдельные люди. Такой подход не требует творчества и высокой квалификации, зато увеличивает число занятых над проектом, давая работу миллионам кодеров во всём мире. При этом размазывается и зарплата, а сами «клавишники» начинают жесточайшим образом бороться за рабочие места. Что и требовалось для того, чтобы правила на этом рынке диктовал работодатель, а не специалист.

Ситуация в сфере программирования имеет исторические аналогии в не столь уж далёком прошлом, когда технологической основой индустриального производства стал конвейер. Тогда прогресс фактически задушил развитие ремёсел и обесценил труд мастеровых. Сегодня история повторяется: мастеровых цифровой эпохи уже заменили конвейером и рабочими «винтиками». На подходе следующий этап — автоматизация производства. В том числе и кодинга.

Именно автоматизация процессов веб-разработок сегодня уничтожает касту кодеров. Окно возможностей закрывается, и рассчитывать на быстрый старт в этой сфере уже не приходится. А без фундаментальных знаний математики и алгоритмов, без чёткого понимания того, что происходит «под капотом» систем и программ, без многолетнего набора опыта далеко продвинуться в IT не удастся.

Виталий Владов

Джерело:http://zavarnik.biz/stoit-li-idti-v-it
ШТРАФЫ ДЛЯ РАБОТОДАТЕЛЕЙ УВЕЛИЧЕНЫ
Будут контролировать и штрафовать за «теневых» работников.

В 2017 году, когда была существенно увеличена минимальная зарплата, в Украине начали пристально следить за работодателями и их работниками. За неоформленные трудовые отношения компании и предприятия наказывали штрафами.

С 2018 года суммы штрафных санкций будут увеличены. Так, за одного только «теневого» работника, работодателю грозит штрафная санкция в сумме 30 минимальных зарплат. Для сравнения, в 2017 году эта сумма составляла 96 тысяч гривен, а в 2018 будет уже 111,7 тысяч гривен.

Кроме того, работодателей вынуждают оплачивать работникам выходы в ночную смену. Если они этого не делают, то при выявлении данного факта будут платить штраф в сумме 37200 гривен.

Также в этом году у сотрудников появилась возможность подавать жалобы в Государственную инспекцию, если они уверены, что их трудовые права нарушены. Если нарушения прав сотрудника будут подтверждены, работодателя оштрафуют.
Джерело:http://zavarnik.biz/shtrafy-dlya-rabotodatelej-uvelicheny

ГОРОСКОП НА 2018 ГОД

Гороскоп на 2018 год по знакам Зодиака

Восточный гороскоп на 2018 год

Хочеш досягнути поставленої цілі? Тримай язик за зубами

Якщо ви поставили перед собою певні цілі, не розказуйте про них нікому. За словами вчених, чим менше людей знають про них, тим більше шансів, що вони будуть досягнуті.

Зважаючи на те, що людина — істота соціальна, вона постійно контактує з іншими, ділиться своїми враженнями, переживаннями, планами на майбутнє, але водночас не завжди задумується над наслідками такої взаємодії. Не розумієте, до чого це? Тоді запитання — ви чули прислів’я “Не кажи “гоп”, поки не перестрибнеш” або “Хочеш розсмішити Бога — розкажи йому про свої плани!”? Мабуть, що так. Можливо, інколи ви й самі послуговуєтесь ними, тому що знаєте — навіть добре продуманий план може бути зруйнований через певні обставини. То що ж робити в такому випадку? Як діяти? Саме про це йтиметься далі.

Кожен з нас час від часу ставить перед собою конкретні цілі, намагається реалізувати мрії, планує своє життя. І буває так, що про це хочеться кричати на весь світ. Адже здається, що як тільки так зробиш, ціль стане на крок ближчою. Але вчені стверджують: тримайте язик за зубами! Виявляється, як тільки ви скажете комусь про свою ціль, приємні відчуття, які наповнюють вас, заважатимуть досягнути її.

У людини, яка розказала оточуючим про свої цілі, з’являється відчуття, ніби вся робота для її досягнення уже зроблена, а тому знижується зацікавленість і мотивація.

Про це говорили різні вчені: в 1926 році — засновник соціальної психології Курт Левін, називаючи це “заміною”, в 1933 році — Віра Малер, за словами якої, якщо людина ділиться своїми планами на майбутнє, підсвідомість сприймає їх як те, що уже відбулося, а в 1982 — професор психології Нью-Йоркського університету Пітер Голлвітцер, який присвятив цій тематиці книжку “Символічне самопізнання”.

Кілька років тому Пітер Голлвітцер опублікував результати одного із своїх досліджень.

Отож, в 4 експериментах взяли участь 163 людини. Усі мали визначитись зі своїми цілями, але частина розказала про них оточуючим, а частина — ні. Кожен з учасників мав 45 хвилин роботи, яка мала наблизити його до досягнення задуманого, хоча вони також могли зупинитись в будь-який момент.

В результаті було з’ясовано, що ті люди, які не обговорювали свої цілі, працювали протягом цих 45 хвилин, однак, за їх словами, ще багато чого потрібно було зробити. А от ті учасники, які розповіли про свої цілі, закінчували працювати приблизно на 33 хвилині, водночас заявляючи в кінці дослідження, що дуже наблизились до своєї цілі.

Тож психолог наголошує, що, розповівши про свої плани, в нас з’являється відчуття передчасного завершення.
Джерело:https://mizky.com/article/198/to-achieve-goals