Разделы сайта
Главные новости
ЭТЮДЫ МЕСТНОЙ ВЛАСТИ

РЕНИ: СВЕЖИЕ НОВОСТИ

8.02.2018 года прошла 26 сессия Ренийского горсовета 7 созыва.
Всё как обычно.....

СВОБОДА СЛОВА ПО-РЕНИЙСКИ

Намедни в соцсетях прошёл информационный резонанс. Весь сыр-бор пошел из-за того, что сайт «Иформ-центр Рени», якобы ложно обвинил «непогрешимого» начальника налоговой службы Рени, в вымогательстве денег с предпринимателей. Был странный иск и странный суд.

Шукаю свою професію
Шукаю свою професію
В рамках тижня профорієнтації, який проходив у загальноосвітніх навчальних закладах Ренійського району з 5 по 9 лютого 2018 року фахівці Ренійського районного центру зайнятості провели низку заходів для учнівської молоді. Заходи відвідали близько 100 учнів. Для школярів були проведені профорієнтаційний уроки «Шукаю свою професію», День відкритих дверей, Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ). Метою цих заходів було допомогти школярам зорієнтуватися та знайти шляхи саме до „своєї” професії.
6 лютого відбулася зустріч з учнями одинадцятих класів. Директор Ренійського районного центру зайнятості Анатолій Рошка звернувшись до майбутніх випускників сказав: «Одним із пріоритетних напрямків роботи Ренійського районного центру зайнятості є професійна орієнтація молоді». Він наголосив на важливості правильного вибору професії, яка буде приносити моральне та матеріальне задоволення та допоможе в майбутньому реалізувати себе, свої здібності.
7 лютого для майбутніх випускників був організований День відкритих дверей центру зайнятості. Головним завданням проведення даного заходу було ознайомлення зі структурою, роботою та послугами, які надаються центром зайнятості. Учні мали змогу ознайомитися з інформаційними матеріалами, дізналися про професії, які є актуальними на ринку праці, мали змогу розширити своє уявлення про професії, ознайомилися з паспортами підприємств, переглянули папки з описом професій.
8 лютого був проведений захід для тих учнів, яких цікавили питання навчання та перенавчання за сприяння служби зайнятості та можливості подальшого працевлаштування.
Під час проведених заходів на протязі тижня учні отримали багато корисної та цікавої інформації, що допоможе їм реалізувати себе в майбутньому.Провідний фахівець відділу надання
соціальних послуг Ренійського РЦЗ Самойленко В.М.
Тел. (04840)41418
08.02.2018р.
Шановні роботодавці району!
ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ РАЙОНУ!

Державна служба зайнятості стимулює роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

А саме, роботодавці, які працевлаштували на нові робочі місця громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та яким надано статус безробітного мають право на компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Право на компенсацію також мають роботодавці, які є суб’єктами малого підприємництва та які працевлаштували безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості.

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. (посилання на постанову КМУ від 15.04.2013 № 347, розміщену на офіційному сайті ВРУ http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/347-2013).

Також проводиться компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Тобто, роботодавці, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб за направленням служби зайнятості мають право на компенсацію витрат на оплату праці таких осіб. Компенсація тривалістю не більше шести календарних місяців надається за умови працевлаштування зареєстрованих безробітних на умовах строкових трудових договорів і збереження гарантій зайнятості таких осіб протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у 2 рази. Компенсація виплачується за кожен непарний місяць роботи протягом року, але не більше ніж за шість календарних місяць в розмірі фактичних витрат на оплату праці, але не вище середнього розміру заробітної плати штатного працівника, що склався у відповідному регіоні за минулий місяць.

Крім того, роботодавець, який працевлаштовує за направленням центру зайнятості безробітного з числа внутрішньо переміщених осіб строком не менш як на 12 місяців, може отримати компенсацію витрат на перепідготовку та підвищення кваліфікації. Сума компенсації встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. (посилання на постанову КМУ від 08.09.2015 № 696, розміщену на офіційному сайті ВРУ http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/696-2015)).

Якщо Вас зацікавила інформація звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості.

Наша адреса: м.Рені, вул. Соборна, 78/А.
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ!!!
Ренійський районний центр зайнятості інформує.

ЗАПРАЦЮВАЛА НОВА ОФІЦІЙНА ВЕБ-СТОРІНКА ОДЕСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!!

ДЛЯ ВАС - на веб-сторінці Одеського ОЦЗ є багато корисної інформації. На сторінці стали доступними наступні сервіси: електронний кабінет, онлайн тестування, актуальні вакансії.
Це дозволить роботодавцям розмістити свої вакансії, а шукачам знайти підходящу роботу, учням пройти тестування
На веб-сторінці розміщена інформація про послуги та діяльність служби зайнятості.

Знайти сторінку можна за посиланням:
http://ode.dcz.gov.ua/
УВАГА! ВАКАНСІЯ!
ШАНОВНІ ШУКАЧІ РОБОТИ!!!

Державному підприємству "Ренійський морський торговельний порт" терміново потрібен:

- КРАНІВНИК ПОРТАЛЬНОГО КРАНУ (з документами матроса).

Стабільна оплата праці від 4000 грн, соціальний пакет гарантується .
Місце проведення робіт: м .Рені.

За додатковою інформацією звертатись до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою:м.Рені, вул. Соборна, 78/А.
Працюємо разом
Працюємо разом

Основним завданням державної служби зайнятості є працевлаштування безробітних та осіб, що шукають роботу. Але у кожної такої особи, що звертається за послугами в центр зайнятості, за плечима своя життєва ситуація, своя, а часом, досить непроста, історія. І тому, щоб допомогти людям якнайшвидше знайти роботу, знайти своє місце в житті, найефективніше надати йому весь спектр соціальних послуг, фахівці служби зайнятості в своїй професійній діяльності використовують нові підходи та методи роботи.
Одним з таких нововведень сьогодні є кейс-менеджмент вразливих на ринку груп населення. Метою застосування цього інструменту в роботі фахівців центру зайнятості є забезпечення підтримки і надання допомоги безробітним, які відносяться до таких груп , в процесі їх працевлаштування для підвищення конкурентоздатності шляхом розвитку необхідних навичок пошуку роботи, підготовки резюме, проходження співбесіди, закріплення на робочому місці, сприяння доступу до допоміжних та підтримуючих зайнятість послуг, координації залучених послуг.
Тому, з нагоди налагодження тісних стосунків з соціальними партнерами та укладання з ними угод про співпрацю та взаємодію, 8 лютого в приміщенні Ренійського районного центру зайнятості було проведено засідання «круглого столу». В роботі заходу взяли участь представники соціальних служб Ренійського району та роботодавці.
Відкрив захід директор центру зайнятості Анатолій Рошка. В своєму виступі він розповів присутнім про послуги, що надає служба зайнятості населенню, проінформував про тенденції, що існують сьогодні на ринку праці в державі та в районі.
Буценко Наталія, заступник директор центру зайнятості детально розповіла присутнім про аспекти застосування в роботі підходу кейс-менеджмента, про важливість тісної співпраці з соціальними партнерами та роботодавцями.
Представники служб поділились інформацією щодо послуг, які вони надають особами, що потребують додаткових соціальних гарантій, обговорили шляхи підвищення у них рівня активності та мотивації до праці, подолання утриманських настроїв. Лише спільними зусиллями можливо вирішити питання реалізації прав таких осіб на працю та соціальний захист, їх адаптацію в нелегких реаліях сьогодення.

Заступник начальника відділу
надання соціальних послуг Ренійського РЦЗ Л. М. Туренко
(04840)4-10-66 08.02.2018
НОВА ОФІЦІЙНА ВЕБ-СТОРІНКА ОДЕСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!!
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ!

Ренійський районний центр зайнятості інформує.

ЗАПРАЦЮВАЛА НОВА ОФІЦІЙНА ВЕБ-СТОРІНКА ОДЕСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!!

ДЛЯ ВАС - на веб-сторінці Одеського ОЦЗ є багато корисної інформації. На сторінці стали доступними наступні сервіси: електронний кабінет, онлайн тестування, актуальні вакансії.
Це дозволить роботодавцям розмістити свої вакансії, а шукачам знайти підходящу роботу, учням пройти тестування
На веб-сторінці розміщена інформація про послуги та діяльність служби зайнятості.

Знайти сторінку можна за посиланням:
http://ode.dcz.gov.ua/
C каким сложностями придется столкнуться абитуриентам в 2018 г.?

Началась подготовка к вступительной кампании 2018 года. Многие надеются, что в ней будут учтены и исправлены недостатки предыдущего года. Накануне кампании будущих абитуриентов волнуют вопросы: что изменится в вузах Одессы? Что ждет выпускников, которые готовятся поступать? С какими сложностями придется столкнуться?

Вступительная кампания-2018. К чему готовиться школьникам?пировано с сайта http://odessa-life.od.ua

Мой Высоцкий
Встреча почитателей поэтического и песенного творчества В.Высоцкого в центральной районной библиотекеМой Высоцкий
РЕНИ: МЭРИЯ ОСИРОТЕЛА

ПРИСЯДЕМ НА ДОРОЖКУ

*МЭР В ПЕЧАЛИ, мэрию покинул смотрящий вице-мэр.
«А.Лантинов добровольно покинул свою должность, он вынужден был выбирать между государственной службой и бизнесом, на него идут «наезды» со стороны нацполиции», - скулит дворовой журналист. (Имеется в виду коррупционный скандал, в котором замешан А.Лантинов).

Игнорируйте людей, которые все время жалуются, они отбирают вашу энергию!

Почему КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕЛЬЗЯ решать чужие проблемы

Игнорируйте людей, которые все время жалуются, они отбирают вашу энергию!

7 способов реагировать на вербально агрессивных людей

Каких людей стоит опасаться: типы энергетических вампиров

Бегите от людей, которые вас разрушают

Как выйти из состояния жертвы? 3 основных ключа!

ГРАФІК НАВЧАННЯ НА БЕРЕЗЕНЬ 2018 року.
Шановні шукачі роботи!!! Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати нову професію Вам до нас!!!

ГРАФІК НАВЧАННЯ НА БЕРЕЗЕНЬ 2018 року.

Ренійський районний центр зайнятості запрошує на навчання до Одеського центру професійно-технічної освіти державної службизайнятості.
На потужній, сучасній навчально-матеріальній базі Ви зможете отримати нову професію безкоштовно.
Комплекс будівель Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», розташований за адресою вул. Іцхака Рабіна 18-а.
Для проживання безробітних, які приїжджають на навчання з інших міст і регіонів надається безкоштовно гуртожиток.
В навчальних кабінетах та лабораторіях розміщені інтерактивні дошки, комп’ютерна техніка, сучасні електронні засоби навчання.
Наявна матеріально-технічна база дозволяє проводити підготовку та перепідготовку з великої кількості професій, що користуються попитом на ринку праці.
Інформуємо Вас, що у БЕРЕЗНІ місяці 2018 року відбудеться навчання груп за наступними професіями:

1. Кухар, 3 р. - 01.03.2018
2. Бармен, 4 р. - 13.03.2018
3. Перукар (перукар-модельєр) - 16.03.2018
4. Покоївка, 1 р. - 30.03.2018

Короткотермінові курси
1. Курси підприємницької діяльності - 26.03.2018

Навчання на базі інших навчальних закладів м. Одеси
1. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, 2 р. - ДЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» (ПУ ОДАХ ) - 10.03.2018
2. Водолаз, 3 кл. - НКК «Одесбуд» - 14.03.2018
3. Водій навантажувача, 2 р. - НКК «Одесбуд» - 14.03.2018

Якщо Вас зацікавила інформація запрошуємо до Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул.Соборна, 78/А.
Наші фахівці завжди раді Вам допомгти.
Підсумки роботи Ренійського РЦЗ за 2017 рік
Ренійський районний центр зайнятості підвів підсумки роботи за 2017 рік, який був досить складним, але насиченим подіями, змінами в підходах роботи.
Питання працевлаштування та перенавчання залишаються важливими в роботі центру зайнятості. Наше завдання — активізувати безробітного до спільного пошуку необхідної вакансії і працевлаштувати його за короткий проміжок часу.
Ренійський районний центр зайнятості активно налагоджує взаємовигідні партнерські відносини з роботодавцями і веде спрямовану роботу в легалізації зайнятості.
Освідомлення соціальної відповідальності та необхідності дотримання вимог трудового законодавства, зокрема щодо легальної зайнятості, вже відбулося у багатьох роботодавців, адже дедалі все більше представники бізнесу звертаються до Ренійського РЦЗ за отриманням фахової допомоги у підборі кадрів. Офіційне оформлення трудових відносин є запорукою забезпечення гарантій держави на соціальний захист громадян України, а саме щодо пенсійного забезпечення, на випадок безробіття, нещасних випадків, тощо. Крім того, відповідальне ставлення роботодавців до вимог законодавства про працю сприятливо впливає на соціально – економічний потенціал регіону та забезпечує повноцінне функціонування його інфраструктури.
Також фахівці Ренійського РЦЗ особливу увагу приділяють співпраці з роботодавцями щодо надання прямої допомоги в укомплектуванні вільних та новостворених робочих місць, дієво реалізовується послуга з компенсації єдиного внеску роботодавцям, що працевлаштовують соціально незахищених громадян на новостворені робочі місця, та укомплектовують нові робочі місця особами із числа безробітних, що перебувають на обліку в Ренійському РЦЗ. Так, своїм правом на компенсацію єдиного внеску в 2017 році скористалися 10 роботодавців міста та району.
Роботодавці міста та району поінформовані щодо надання інформації про попит на робочу силу(вакансії) згідно ст.50 Закону України «Про зайнятість населення», відповідальність перебування особи на робочому місці без офіційного оформлення трудових відносин та відповідного інформування територіальних органів ДФС. Виключним та законним правом перебування особи на робочому місці без укладеного трудового договору є офіційне оформлення стажування працівника на умовах договору про професійне навчання безробітного у роботодавця, який укладається із центром зайнятості. Для найманого працівника стажування - підвищення кваліфікації з метою набуття практичних умінь і навичок для виконання професійних обов’язків на посаді, на яку претендує безробітний у роботодавця. Для роботодавця – можливість випробувати працівника в реальних умовах робочого часу, та вирішити для себе чи відповідає він кваліфікаційним вимогам.
Протягом 2017 року Ренійським РЦЗ було направлено на стажування та професійне навчання під замовлення роботодавців 235 осіб з числа безробітних, закінчили навчання – 228 осіб.
Середня тривалість пошуку роботи склала 110 календарних днів.
Протягом 2017 року до служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулося та отримали статус безробітного 908 чол., які мешкають у м. Рені та Ренійському районі. Кількість працевлаштованих за сприянням служби зайнятості громадян протягом 2017 року склала 501 чоловік.
Всього протягом 2017 року в центр зайнятості надійшло 556 вакансій, з них укомплектовано за направленням центру зайнятості - 490, рівень укомплектованості вакансій за січень-грудень 2017 року склав 88,1%.
Станом на 01.01.2018р. кількість актуальних вакансій склала – 23 одиниці, з них: для робітників – 5 для службовців – 9, для осіб, які не мають професії або не потребують спеціальної підготовки – 9, кількість зареєстрованих вакансій – 16 одиниць.
Щодо структури чисельності громадян, зареєстрованих у центрі зайнятості, то вона істотно не змінюється: жінки складають 42,8 %, молодь у віці до 35 років – 22,1 %. Особи, які мають право на додаткові соціальні гарантії при працевлаштуванні, складають 35,7 %.
У роботі з молоддю застосовувались масові заходи з профорієнтаційної роботи. Разом з представниками відділу освіти, центру соціальних служб для молоді, охорони здоров’я фахівці Ренійського районного центру зайнятості проводили Акцію «Випускник - 2017 », «Дні відкритих дверей», «Презентації професій», інтерактивні заходи для учнівської молоді, професіографічні зустрічі та екскурсії на підприємства міста тощо. Всього у 81 заході взяло участь 2120 осіб.
Протягом 2017 року спеціалісти Ренійського районного центру зайнятості продовжували роботу щодо розгортання активних форм сприяння зайнятості населення, зокрема, шляхом організації громадських і тимчасових робіт, як доступного виду тимчасової трудової діяльності для незайнятого населення та безробітних у період пошуку роботи.
Для участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру направлено 318 безробітних. Види громадських робіт: благоустрій територій, кладовищ, придорожніх смуг, упорядкування пам'ятників. Витрачено 13,5 тис. грн. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробття на оплату праці безробітним, які працювали на громадських роботах.
Служба зайнятості покращує свої сервіси і переходить на абсолютно нові принципи роботи – це електронна черга, кейс-менеджмент, профілювання безробітних, відео-резюме.
У рамках співробітництва між Державною службою зайнятості та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська Студентська Спілка» з осені минулого року в центрах зайнятості реалізується соціальний проект з вивчення англійської мови на базі онлайн платформи «Lingva.Skills» (www.lingva.ua). Послуга надається для зареєстрованих безробітних, зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції.
Нові підходи дозволяють поліпшити обслуговування наших клієнтів і стимулюють безробітних до активного пошуку місць роботи, посилюють інформаційну складову, дозволяють налагодити тісну співпрацю з соціальними партнерами та роботодавцями.

Внимание! Сеансы телефонной связи «горячая линия

             Измаильская объединенная государственная налоговая инспекция  ГУ ГФС в Одесской области  2 февраля  2017 года  с 10-00 до 12-00 проводит сеансы телефонной связи  на тему:

  «Порядок составления налоговой отчетности за 2017 год. Сервисы фискальной службы Украины». По телефону (04841) 7-28-55 на вопросы плательщиков ответит  заведующая сектором организации работы Измаильской ОГНИ Татьяна Федоровна Маринова  .

 

                                                                                       Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

                                                                                      ГУ ГФС в Одесской области»

      

  Начальник Измаильской объединенной

  Государственной налоговой инспекции

  ГУ ГФС в Одесской области                                                                 Т.В.Шилина

Единый налог от сельхозтоваропроизводителей получают местные бюджеты

Согласно п.п. 295.9.2 Налогового кодекса Украины плательщики единого налога четвертой группы платят налог на соответствующий счет местного бюджета по месту расположения земельного участка (п.п. 295.9.8 НКУ) ежеквартально в течение 30 календарных дней, следующих за последним календарным днем ​​налогового (отчетного) квартала, в таких размерах :

в I и II кварталах - по 10 процентов;

в III квартале - 50 процентов;

в IV квартале - 30 процентов.

                Также напоминаем, что предельный срок подачи декларации на 2018 год – до 20 февраля.  Отправить декларацию можно по почте , но не позднее 10 дней до предельного срока, в электронном виде, с использованием ключей цифровой подписи , либо самостоятельно в налоговую инспекцию по месту регистрации.

              Методическую помощь по заполнению можно получить в Центрах обслуживания плательщиков по адресам: в Измаиле - ул. Кишиневская,3, в Рени - ул. Дунайская, 88а , в Килие – Киченко,54, в Болграде – ул.Асена Христева,26.

 

                                                                                            Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

                                                                                              ГУ ГФС в Одесской области»

      

  Начальник Измаильской объединенной

  Государственной налоговой инспекции

  ГУ ГФС в Одесской области                                                                  Т.В.Шилина

В Рени поймали уличного грабителя женских сумочек

В городе Рени полицейские задержали уличного грабителя, который вырвал сумку из рук прохожей.


Реформа медицины: закон и реалии
Центр доступа граждан к публичной информации презентует информстенд "Реформа медицины: закон и реалии"
Телефонна "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"
Ренійський районний центр зайнятості інформує!!!

У Службі зайнятості запрацювала «гаряча лінія» 0 800 50 99 66.
14 грудня 2017 року, по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер, всі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.
Це єдиний простий та безкоштовний номер, за яким усі бажаючі можуть зателефонувати та задати будь-які запитання.
Послуги служби зайнятості стануть більш доступними та якісними.

За консультацією Ви також можете звернутись до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м. Рені, вул. Соборна, 78/А.

Спеціалсіти центру зайнятості раді будуть Вам допомогти у вирішенні різномантіних питань - працевлаштування, підбір кандидатів для укомплектування вакансій, професійне навчання та перекваліфікація та інше.

Увага! Економте час та кошти – плануйте візит до центру зайнятості оnline
Увага! Економте час та кошти – плануйте візит до центру зайнятості оnline
Увага! Економте час та кошти – плануйте візит до центру зайнятості оnline

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна за посиланням http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about або на порталі Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».
Якщо Ви зарезервували для себе час, Вам не потрібно отримувати талон на відвідування. Звертайтесь до фахівця центру зайнятості у зарезервований час. На електронному табло у центрі зайнятості відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, яке Вам буде повідомлено під час запису на прийом засобами електронної черги.
Записатись можна на консультації з питань: сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профнавчання, профорієнтації, тимчасової зайнятості, юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.
Електронна черга – це швидко і зручно! Цінуйте свій час – користуйтеся новими опціями, створеними саме для Вас!
Наші спеціалісти завжди раді допомогти Вам.
З повагою, Ренійський районний центр занятості.

Наша адреса:м.Рені, вул.Соборна, 78/А.
У 2018 РОЦІ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ШИРОКО ЗАПРОВАДИТЬ У РОБОТІ "КЕЙС-МЕНЕДЖМЕНТ" ТА ЗАПУСТИТЬ НОВИЙ САЙТ
У 2018 РОЦІ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ШИРОКО ЗАПРОВАДИТЬ У РОБОТІ "КЕЙС-МЕНЕДЖМЕНТ" ТА ЗАПУСТИТЬ НОВИЙ САЙТ

Державна служба зайнятості протягом 2017 року оперувала майже 1 мільйоном вакансій та спромоглась працевлаштувати майже 800 тисяч безробітних. Про це під час прес-конференції щодо підсумків роботи у 2017 році та пріоритетів 2018 року розповів виконуючий обов’язки голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

«Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості реформується. Так, у 2017 році ми розпочали процес реорганізації центрів зайнятості і продовжимо його і у цьому році. Досягнуто позитивної динаміки по основних напрямах діяльності державної служби зайнятості. Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 січня 2018 року, у порівнянні з відповідною датою 2017 року, скоротилася на 9% (на 36 тис.) та становила 354 тисячі», – зазначив Валерій Ярошенко.

Він також акцентував увагу на тому, що кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, збільшилася на 11% та становила 183 тисячі. Кількість вакансій у базі даних Державної служби зайнятості збільшилася на 10% до 1 млн одиниць. Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Державної служби зайнятості, зросла на 37 тис. або 5% та становила 783 тисяч. При цьому, 45% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

Протягом 2017 року державною службою зайнятості запроваджено сучасні сервіси, які значно спрощують доступ до послуг Служби, в тому числі через електронні сервіси. Це і електронна черга, послуга відео-резюме та онлайн-співбесіди безробітних з роботодавцями і т.д.

Значним досягненням 2017 року стало відкриття «гарячої лінії» Державної служби зайнятості. Відтепер за єдиним безкоштовним номером (0 800 50 99 66) можна отримати відповіді на питання стосовно реєстрації в центрі зайнятості, отримання послуг та інші консультації.

Стосовно основних пріоритетів та завдань служби зайнятості на 2018 рік, очільник Служби зазначив декілька важливих напрямків. Відтак, у новому році буде завершено реорганізацію та перетворення центрів зайнятості в сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг. Велика увага приділятиметься профорієнтаційній роботі, що передбачає осучаснення технології надання профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації. В роботу буде впроваджено новий, сучасний та зручний сайт.

Валерій Ярошенко наголосив на тому, що в центрах зайнятості вже почалося активне запровадження профілювання безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття. А також запроваджується соціальний супровід за підходом кейс-менеджмент. Він підкреслив, що вкрай важливою залишається робота в громадах та надання працівниками центрів зайнятості усіх соціальних послуг.
Реклама
Авторизация
Праздники

Маршрутки Рени-Одесса, Одесса-Рени


Кадендарь
«    Февраль 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архив новостей
Февраль 2018 (13)
Январь 2018 (70)
Декабрь 2017 (86)
Ноябрь 2017 (61)
Октябрь 2017 (47)
Сентябрь 2017 (31)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
info@reniinfo.od.ua
Сортировать новости по: дате новости | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Встреча почитателей поэтического и песенного творчества В.Высоцкого в центральной районной библиотекеМой Высоцкий