Разделы сайта
Главные новости
Безробітні, що декларують нульові доходи і хочуть отримати субсидію відтепер мають стати на облік до центру зайнятості
Безробітні, що декларують нульові доходи і хочуть отримати субсидію відтепер мають стати на облік до центру зайнятості

Такі зміни в програмі надання субсидій почали діяти з 1 травня 2018 р. у відповідності до Постанови уряду від 27 квітня 2018 р. № 329 Київ Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022.

Особам, які не стали на облік до центру зайнятості, соцстрах автоматично розраховуватиме дохід в три прожиткових мінімуми, що складає 5 тис. 286 грн.
ШАНОВНІ ШУКАЧІ РОБОТИ!!! ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В КРАЇНІ ІЗРАЇЛЬ
ШАНОВНІ ШУКАЧІ РОБОТИ!!!
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС, ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В КРАЇНІ ІЗРАЇЛЬ.

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників.

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

- опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;
- арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
- лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);
- штукатур (штукатурні роботи).

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

- володіння професійними навиками зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей в одній або декількох з визначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник або штукатур;
- є громадянином України;
- вік 25-50 років (на дату подачі заяви до БЦЗ);
- ніколи раніше не працював в Ізраїлі;
- не має родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;
- не має судимості;
- має бутифізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

Документи, що подаються заявником для включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

- документ, який посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України);
- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
облікова картка платника податків
та копії цих документів.

Кандидат на працевлаштування подає заяву про включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі до базового центру зайнятості по місцю проживання.

Зареєстрований та відібраний ізраїльською стороною кандидат на працевлаштування проходить наступну процедуру відбору, передбачену Угодою:

- реєстрація заяви кандидата;
- проходження тестування (професійний іспит та/або співбесіда) кандидатів на працевлаштування для підтвердження професійної компетенції на відібраних ізраїльською стороною екзаменаційних майданчиках;
випадковий комп’ютерний відбір кандидатів на працевлаштування (метод лотереї), що проводиться ізраїльською стороною (від загальної кількості осіб, які пройшли тестування (професійний іспит та/або співбесіду) відбираються 75 відсотків кандидатів на працевлаштування, 25 відсотків залишаються в резерві);
- проходження медичного огляду медичних закладах;
- підготовка та подача документів для підготовки візи на працевлаштування;
- відбуття до місця працевлаштування.

Основні положення трудового договору (контракту):

- Термін дії договору: мінімальний термін дії договору 1 рік, з можливістю пролонгування на термін до 3-х років. Початком трудової діяльності вважається дата прибуття працівника до Ізраїлю. Відібрані працівники отримують робочу візу в Ізраїлі.

- Норма робочого часу: місячна норма робочого часу - 182 години; понаднормова праця - мінімум 29 годин в місяць.

- Заробітна плата: мінімальна заробітна плата – 5 200 ізраїльських шекелів за 182 годин місячної норми робочого часу.

- Понаднормова праця (мінімум 29 годин робочого часу в місяць) оплачується додатково. За кожну понаднормову годину праці працівник буде отримувати додаткову суму до основної суми відповідно до кількості фактично відпрацьованих годин.

Крім вищезазначеної заробітної плати, кадровий підрядник буде вносити місячний депозит у розмірі 700 шекелів на банківський рахунок на ім’я працівника (рахунок зберігається PIBA). Ця сума буде зарахована працівнику як вихідна допомога та пенсія. Працівник може зняти кошти, накопичені на законних підставах на його імя на депозитному рахунку і назавжди залишити Ізраїль. Якщо працівник не залишить Ізраїль в установлений термін без поважних причин, він буде позбавлений пропорційної частини суми за кожний місяць затримки в Ізраїлі; після 6 місяців затримки, працівник втратить повну суму.

Умови проживання: кадровий підрядник забезпечує відповідне розміщення працівника, якого він працевлаштовує (місце для сну розміром щонайменше 4 метри для кожного працівника у кімнаті для шести осіб, шафа та ліжко для кожного працівника, опалення та вентиляція, світло та електричні розетки у кожній кімнаті, холодна та гаряча вода в умивальних кімнатах, кухня та душ, раковини, лічильники, кухонні шафи, плита, холодильник, стіл та стільці, пральна машина, вогнегасник. Розміщення може бути у житлових причепах, а ліжка можуть бути двоярусними.

Кадровий підрядник може відраховувати місячну суму, яка не перевищує 552 шекелів, із заробітної плати працівника за розміщення та відповідні витрати. Ця сума залежить від географічної місцевості в Ізраїлі, де працівник проживає, та щороку оновлюється.

Медичне страхування: кадровий підрядник зобов’язаний забезпечити працівника, якого він працевлаштовує, приватним медичним страхуванням на період зайнятості.

Він має надати стислу інформацію щодо страхового полісу мовою, яку розуміє працівник. Страховий підрядник може відраховувати щомісячно суму, яка не перевищує приблизно 123,24 шекеля із заробітної плати для покриття частини вартості медичного страхування.

Соціальний захист працівників: українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, користуються рівними правами, як і місцеві працівники відповідно до ізраїльського законодавства та Імплементаційоного протоколу, включаючи дні відпустки, лікарняний, виплати на оздоровлення та інші, що буде відображено в трудовому договорі.
Якщо Вас зацікавила вказана інформація, зверніться до фахівців Ренійського РЦЗ за адресою: м.Рені, вул.Соборна, 78/А.
РЕНИ: КОМАНДА МЭРА РАБОТАЕТ «ПО-ХОЗЯЙСКИ»
2,5 года «креативной» работы местной власти

 РАБОТА НОМИНАЛЬНОГО МЭРА И.Плехова.
Намедни, обращаясь к местным журналистам, мэр Рени сказал: «Хотелось бы побольше критики, мне не нужны дворовые журналисты, ваша основная задача – это критика власти».
Внимание! Сеансы телефонной связи «Прямая телефонная линия»

Главное управление Государственной службы труда в Одесской области 18 мая  2018 года  с 10.00 до 14.00 проводит сеанс телефонной связи  на тему: «Принимаем на работу школьника на время каникул».

 

Главное управление Государственной службы труда в Одесской области 22 мая  2018 года  с 10.00 до 14.00 проводит сеанс телефонной связи  на тему:  

«Льготы и ограничения для несовершеннолетних работников».

 

Главное управление Государственной службы труда в Одесской области 25 мая  2018 года  с 10.00 до 14.00 проводит сеанс телефонной связи  на тему: «Как работодателю оформить учащихся профессионально-технического заведения на время производственной практики».

 

Главное управление Государственной службы труда в Одесской области 29 мая  2018 года  с 10.00 до 14.00 проводит сеанс телефонной связи  на тему:  

«В чем отличия сокращенной  продолжительности  рабочего времени и неполного рабочего времени».

 

         Главное управление Государственной службы труда в Одесской области 31  мая  2018 года  с 10.00 до 14.00 проводит сеанс телефонной связи  на тему: «Обязан ли работодатель оплачивать производственную практику учащихся ПТУ».

 

    По телефонам 04840-6-25-52, 0973741562 на вопросы работодателей, наемных работников ответит  старший инспектор ГУ Гоструда в Одесской области Сорокин Игорь Борисович.

РЕНИ: ОСМД

МАРЛЕЗОНСКИЙ БАЛЕТ

(Многострадальные многоэтажки)

Ремонт спецтехники

Сервис по ремонту профессиональной техники в Одессе

Ремонт профессиональной техники — дело серьезное. Во-первых, пока оборудование неисправно, владелец терпит убытки из-за простоя, а значит, решить проблему нужно максимально быстро. Во-вторых, качественно отремонтировать спецтехнику могут далеко не все — у частников, специализирующихся на обслуживании бытовых приборов, зачастую нет необходимой материальной базы и соответствующих навыков. Ну и в-третьих, расходы на такой сервис могут оказаться для заказчика неприятным сюрпризом, в итоге поиск хорошей мастерской становится приоритетной целью. Если вы, конечно, цените свои деньги.

Кабмин утвердил приватизацию в 2018 году
Кабмин на заседании утвердил список предприятий большой приватизации на 2018 год, который составили 26 государственных компаний. Об этом сообщает «Интерфакс-Украина».
Вихідні в травні 2018 в Україні: скільки відпочиватимемо

Святкові дні 1 травня – День міжнародної солідарності трудящих, та 9 травня – День Перемоги – вже минулі.

Та продовжують надходити запитання щодо вихідних наприкінці травня.

День Святої Трійці у 2018 році припадає на 27 травня – неділю.

Відповідно до статті 67 КЗпП, якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тобто 28 травня (понеділок) буде вихідним.

Таким чином будемо мати три вихідних поспіль – 26, 27 та 28 травня.

Таким чином, у травні  загалом буде:

  • календарних днів - 31;
  • робочих днів - 20;
  • вихідних та святкових днів - 10.

 Ст.інспектор ГУ Державної служби

України з питань праці в Одеській області                    І.Б.Сорокін                       

Кампания декларирования закончена – время платить налоги

Декларационная кампания – 2018 завершена . Последний день , когда в этом году согласно Налогового Кодекса граждане самостоятельно могли подать в налоговую инспекцию декларации об имущественном состоянии и доходах , полученных ими в 2017 году – 2 мая. Декларации, поданные позже этого срока также будут приниматься, но уже с применением штрафных санкций.

За весь период декларирования Измаильской объединенной государственной налоговой инспекцией  принято   5241  декларация , сумма задекларированного дохода составила  130,9 млн.грн., сумма налога на доходы  -     5,0 млн.грн., военного сбора -  0,8 млн.грн.

За налоговой скидкой обратились  414 человек. Сумма налога, подлежащего возврату  0,9  млн. грн. И если за налоговой скидкой граждане могут обращаться до конца года, то причитающиеся по Закону налоги , подлежащие декларированию и уплате, но добровольно не задекларированные и не уплаченные, будут принудительно взысканы с применением штрафных санкций.

Напоминаем, что обязанность уплаты налогов по доходам , указанным в декларациях  согласно Налоговому Кодексу предусмотрена до 1 августа 2018 года.

                                                                                                                                                                                               

                                                                                      Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

                                                                                      ГУ ГФС в Одесской области»

      

  И.о. начальника Измаильской объединенной

  Государственной налоговой инспекции

  ГУ ГФС в Одесской области                                                                  Д.Н.Каражекова

В памяти ренийцев: навечно и поименно
9 мая, участвуя в районных торжествах, посвященных 73 годовщине Дня Победы, центральная районная библиотека презентовала выставочную экспозицию материалов «Книга Памяти Украины: Ренийский район».
В памяти ренийцев: навечно и поименно
В памяти ренийцев: навечно и поименно
ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!
ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРИДУНАЙСЬКИЙ"
терміново запрошує на робот бухгалтера підприємства:

Стабільна оплата праці - 6000грн., можливість навчання та кар’єрного зростання, соціальний пакет.
Режим роботи - 5-ти денний робочий тиждень.
Місце проведення робіт: м.Рені.
За додатковою інформацією звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна 78/А
ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!
ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!

Вагонное депо Одеса-Застава 1 запрошує на роботу:

- електрогазозварник;
- електрик дільниці;
Стабільна оплата праці, можливість навчання та кар’єрного зростання, соціальний пакет, надання безкоштовних залізничних квитків по Україні, СНД та проїзд з місця проживання до місця роботи у приміських поїздах.
Режим роботи змінний.
Місце проведення робіт: м.Рені.
За додатковою інформацією звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна 78/А
До уваги представників бізнесу та інститутів громадянського суспільства!

16 травня 2018 року о 10.00 годині відбудеться спільна зустріч керівництва Головного управління ДФС в Одеській області, Одеської митниці ДФС та Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС з представниками бізнесу та громадськості.

На зустрічі планується обговорити проблемні питання, які виникають під час здійснення господарської діяльності, у т.ч. щодо зупинення реєстрації податкових накладних\розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, з метою їх вирішення.

Кожен учасник зустрічі має можливість отримати відповіді на свої запитання, надати пропозиції щодо вдосконалення роботи органів фіскальної служби та податкового законодавства.

Зустріч відбудеться за адресою: м.Одеса, вул. Семінарська, 5 (актова зала ГУ ДФС в Одеській області).

З організаційних питань щодо участі у заході звертатися за телефоном: (0482) 377-576.

Пропуск учасників зустрічі здійснюватиметься згідно попередньої реєстрації при пред’явленні документів, що посвідчують особу.   

 

                                                                                              Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ 

                                                                                                  ГУ ДФС в Одеській області»

      

  В.о. начальника Измаильской объединенной

  Государственной налоговой инспекции

  ГУ ГФС в Одесской области                                                                 Д.Н.Каражекова

Внимание! Сеансы телефонной связи «горячая линия»

Измаильская объединенная государственная налоговая инспекция  ГУ ГФС в Одесской области  14 мая  2018 года  с 10-00 до 12-00 проводит сеансы телефонной связи  на тему:

  «Порядок рассмотрения обращений граждан. Сервис «Пульс»». По телефону (04841) 7-28-55 на вопросы плательщиков ответит  начальник отдела организации работы Центра обслуживания плательщиков и предоставления административных услуг Измаильской ОГНИ   Татьяна Ивановна Пынтя.

 

                                                                                       Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

                                                                                      ГУ ГФС в Одесской области»

      

  И.о. начальника Измаильской объединенной

  Государственной налоговой инспекции

  ГУ ГФС в Одесской области                                                                  Д.Н.Каражекова

Навчання на базі ДНЗ Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у травні 2018.
Ренійський районний центр зайнятості

Шановні шукачі роботи!!!

Якщо Ви бажаєте отримати професію за направленням служби зайнятості на безоплатній основі - звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості.

До Вашої уваги надаємо уточнений календарний план-графік формування груп ДНЗ Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у травні 2018.
Професійно-технічне навчання

1. Перукар - 29.05.2018-26.10.2018
2 Штукатур, 2-3 рорзяд - 25.05.2018-18.09.2018
3 Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних - 03.05.2018-15.01.2019
4 Слюсар-ремонтник, 2 розряд - 07.05.2018-19.11.2018
5 Фрезерувальник, 2 розряд - 21.05.2018-22.10.2018
6 Електрогазозварник, 2 розряд - 21.05.2018-31.10.2018

Короткотермінові курси

1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу - 29.05.2018-11.06.2018

Якщо Вас зацікавила інформація звертайтесь до Ренійського районного центру зайнятості за адресою:м.Рені, вул Соборна, 78/А.

Наші фахівці завжди будуть раді Вам допомогти.
Дарунок бібліотеці
В фонд районної бібліотеки надійшли нові книги, які бібліотека з вдячністю прийняла в дар від своїх шанувальників.
Художественная палитра родного края
Урок художественной культуры родного края в центральной районной библиотеке
Художественная палитра родного края
ШАНОВНІ ШУКАЧІ РОБОТИ!!! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС.
ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів (Японія)» пропонує вакансії:
операторів автоматичних ліній та установок (понад 600 вакансій).
Компанія успішно реалізувала проект у Львівській області, відкривши два заводи по виробництву кабельної продукції для автотранспортних засобів світових марок. На світовому ринку компанія працює понад 130 років і представлена у більшості країн світу.
На сьогодні в компанії працює понад 3000 працівників, поряд з цим наявними є 675 актуальних вакансій операторів автоматичних ліній та установок, з них 160 вакансій для осіб з інвалідністю.
Вимоги:
• бажання працювати;
• здатність розрізняти кольори;
• без вимог до досвіду роботи.

Підприємство надає:
• офіційне працевлаштування;
• теоретичне та практичне навчання;
• пільгове харчування;
• безкоштовне транспортне забезпечення;
• організацію та проведення соціальних заходів;
• житло за рахунок компанії (хостел).

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ФАХІВЦІВ РЕНІЙСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЗА АДРЕСОЮ:
м.РЕНІ, ВУЛ.СОБОРНА, 78/а
Для тих, хто бажає безкоштовно отримати професію за направленням служби зайнятості
Шановні мешканці району, випускники шкіл!!!

Бажаєте отримати професію за направленням служби зайнятості на безоплатній основі - завітайте до Ренійського районного центру зайнятості!!!

Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості починає навчання за професіями:
Навчання на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ»
у червні 2018 року
Професійно-технічне навчання

1. Оператор верстатів з програмним керуванням, 2 р. 01.06.2018
2. Контролер-касир 04.06.2018
3. Столяр, 2 р. 15.06.2018
4. Оператор котельні, 2-3 р. 15.06.2018
5. Покоївка, 1 р. 22.06.2018
6. Робітник з комплексного обслуговування будинків, 2 р. 22.06.2018
7. Адміністратор 22.06.2018
8. Швачка, 1,2 р. 27.06.2018
9. Офіціант, 3 р. 29.06.2018
1. Курси підприємницької діяльності 25.06.2018

Навчання на базі інших навчальних закладів м. Одеси

1. Машиніст крана (кранівник), 2 р. НКК «Одесбуд» 13.06.2018
2. Водолаз, 3 кл. НКК «Одесбуд» 20.06.2018

Якщо Вас зацікавила інформація звертайтесь до Ренійського районного центру зайнятості за адресою:м.Рені, вул Соборна, 78/А.

Наші фахівці завжди будуть раді Вам допомогти.
Выплачивали доходы физическим лицам – отчитайтесь в налоговой

Измаильская объединенная государственная налоговая инспекция  ГУ ГФС в Одесской области   напоминает субъектам предпринимательства, что согласно статьи 176

Налогового кодекса Украины лица, которые имеют статус налоговых агентов обязаны подавать расчет сумм дохода начисленного (выплаченного) в пользу налогоплательщиков, а также суммы удержанного с них налога по форме 1-ДФ в сроки , установленные Кодексом в налоговую инспекцию по месту своего расположения. Такая форма подается только в случае  начисления (выплаты) в течении квартала доходов. При этом эта форма подается независимо от того , являются выплаченные доходы объектом налогообложения или нет.

          Предельный срок предоставления этой формы за первый квартал 2018 года -10 мая.

          Статьей 119 Кодекса предусмотрена ответственность за несвоевременное предоставление, либо предоставление с ошибками этой формы отчетности в виде штрафа в сумме 510 грн. За такое  же нарушение повторно в течение года штраф составит 1020 грн.

         Уважаемые субъекты предпринимательства, не подвергайте себя штрафам, своевременно предоставляйте отчетность. За дополнительной информацией по этому вопросу можно обратиться по телефону (04841) 7-28-55.

 

 

                                                                                      Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

                                                                                      ГУ ГФС в Одесской области»

      

  И.о.начальника Измаильской объединенной

  Государственной налоговой инспекции

  ГУ ГФС в Одесской области                                                                 Д.Н.Каражекова.

Про працю та охорону праці

28 квітня Міжнародна організація праці оголосила Всесвітнім днем охорони праці. Щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та     просування культур и охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці, цей день відзначатиметься щороку. Вперше він відзначався у 2003 році.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України від 18.08.2006 р.№685/2006 щорічно 28 квітня.

Реклама
Авторизация
Праздники

Маршрутки Рени-Одесса, Одесса-Рени


Кадендарь
«    Май 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архив новостей
Май 2018 (25)
Апрель 2018 (32)
Март 2018 (56)
Февраль 2018 (60)
Январь 2018 (69)
Декабрь 2017 (86)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
info@reniinfo.od.ua
Сортировать новости по: дате новости | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
2,5 года «креативной» работы местной власти

 РАБОТА НОМИНАЛЬНОГО МЭРА И.Плехова.
Намедни, обращаясь к местным журналистам, мэр Рени сказал: «Хотелось бы побольше критики, мне не нужны дворовые журналисты, ваша основная задача – это критика власти».