Разделы сайта
Главные новости
Шановний шукачу роботи!
РЕНІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ!!!

Шановний шукачу роботи!

Vodafone Україна - одна з найбільших телекомунікаційних компаній, запрошує до своєї команди досвідчених професіоналів у сфері продажів.
Підприємству в магазин мобільного зв’язку «Vodafone», який розташований на площі Свободи терміново потрібні 2 продавця-консультанта.
Завдання та обов’язки: продажа мобільних телефонів та акцесуарів до них, стартових пакетів. Надання допомоги клієнтам у виборі товара. Консультування.
Вимоги до кандидатів: комунікабельність, доброзичливе ставлення до покупців.
За більш детальною інформаціє звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою:м.Рені, вул.Спортивна, 78/А.
До уваги підприємств та організацій, які працюють в АГРОСФЕРІ!
РЕНІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ.
До уваги підприємств та організацій, які працюють в АГРОСФЕРІ!
Запрошуємо взяти участь у круглому столі:
Дата: 13 листопада 2017 року , початок реєстрації об 09.00
Місце проведення: м. Одеса, Польський узвіз 13, готель «Марлін»
Організатором заходу виступає Центр підтримки бізнесу м. Одеса, за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4business.
Основні блоки для обговорення:
• залучення фінансування для розвитку фермерських господарств;
• основи конкурентоспроможності продукції фермерського господарства;
• питання виходу фермерських господарств на експортні ринки;
• сертифікація сільськогосподарської продукції для експорту.
• актуальність розвитку виробництва органічної продукції.
Ви почуєте пропозиції фінансових експертів, консультантів міжнародної торгівлі, потенційних постачальників та покупців, експертів з сертифікації так само, як матиме можливість підняти тему для обговорення з підприємцями інших регіонів України, що знайшли власні ефективні шляхи розвитку.
Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://form.jotformeu.com/72813304153347
Якщо Вас цікавить тематика, Ви – фермер і маєте інші питання для обговорення, приєднуйтесь до учасників круглого столу!
Довідки та консультації за тел.: +38 (067)484-82-26, e-mail: bsc-odessa@orcci.odessa.ua, Центр підтримки бізнесу м. Одеса.
Якщо Вас зацікавила данна інформація звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна, 78/А.
Рени: Фольклор местной власти

СОБЫТИЯ УХОДЯЩЕЙ ОСЕНИ

Ай т.Соня! любишь ты ворчать – критиковать. Вот я собрал столько интересных новостей, в Рени идёт - таки движуха. Что ты на это скажешь? В город приехал цирк, чтобы жить стало веселее. Похоже, команда работает, господин Урбанский даже бороду отпустил …

РЕНИ: МУСОР НА МУСОРЕ

 ДЫМ ГОРОДСКИХ СВАЛОК

2017г. – октябрь, состоялась 22 сессия Ренийского горсовета.
Сельский голова с. Долинское В. Готка обратился к депутатам Ренийского горсовета с проблемой городской свалки, которая расположена на балке Бужорка, вблизи с.Долинское.

...«Когда уже закончится этот грязный маразм?»,- задаются вопросом ренийцы....

Внимание! Сеансы телефонной связи «горячая линия

Измаильская объединенная государственная налоговая инспекция  ГУ ГФС в Одесской области  6 ноября  2017 года  с 10-00 до 12-00 проводит сеансы телефонной связи  на тему:

  «Порядок  составления отчетности за 9 месяцев 2017 года. Сервисы Государственной фискальной службы». По телефону (04841) 7-28-55 на вопросы плательщиков ответит  заведующая сектором организации работы Измаильской ОГНИ   Татьяна Федоровна Маринова.

 

Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

ГУ ГФС в Одесской области»

Шановний шукачу роботи!
Шановний шукачу роботи!

ТОВ «Універсалпрофсервіс» бренд «Стелс1» (м. Київ) запрошує на роботу:

- монтажника – 1 вакансія, заробітна плата від 6000 грн. (монтаж та ремонт електронного обладнання (системи безпеки));

- охоронників – 6 вакансій, заробітна плата від 5000 грн., (гнучкий графік роботи (денні, добові зміни та вахтовий метод – 14, 21 та 28 днів), охорона об'єктів по м. Києву (бізнес-центри, магазини, офіси) – контроль та підтримка порядку, безпеки на території об'єкту, вміння оперативно і рішуче діяти при виникненні екстремальних ситуацій, вміле використання технічних засобів охорони, дотримання ділової етики в поводженні з персоналом, гостями, клієнтами);

- інженера – 1 вакансія, заробітна плата від 7000 грн. (визначення загальних стратегій технічного розвитку компанії і прийняття глобальних технічних рішень; аналіз ринку, моніторинг нових рішень і нових напрямків у сфері систем технічної безпеки; участь у розробці нормативних і методичних матеріалів з організації обслуговування і ремонту обладнання інженерних систем; порівняльний аналіз технічних даних ПЦС, ОТС, ПС, ВН, СКУД; робота з постачальниками; підготовка та проведення презентацій по виробах систем безпеки; технічна підтримка процесів продажів систем безпеки);

- менеджера (управителя) із збуту – 1 вакансія, заробітна плата від 6000 грн.+% (менеджер з продажу охоронних послуг; активний пошук клієнтів, презентація послуг компанії, консультування клієнтів, проведення переговорів, укладання договорів).

Підприємство пропонує своєчасну конкурентну заробітну плату, іногороднім надається житло.

При підприємстві діє учбово-методичний центр, який дає змогу працівникам здобути професією «охоронник» та отримати сертифікат державного зразка.

За детальною інформацією звертатись до фахівців Ренійського районного центру зайнятості.
С праздником!!!!!
Соцработники сегодня
Отмечают праздник свой.
Каждый ценен нам сотрудник,
Каждый труженик — герой.

Пожелаем, чтоб работа
Только в радость вам была,
Свет любви и понимания
В мир всегда она несла.

Пусть люди дарят Вам улыбки,
К зарплате премию дадут,
В любую славную минуту
На сердце будет пусть уют!

Коллектив Ренийского РЦЗ
До Дня працівника соціальної сфери
До Дня працівника соціальної сфери

В першу неділю листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери. Цей день по праву належить тим, хто обрав для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві, хто небайдужий до чужої біди, дарить людям тепло та надію, творить добро за велінням совісті.
Сьогодні, напередодні Дня працівника соціальної сфери, фахівцями Ренійського районного центру зайнятості було організовано та проведено засідання круглого столу, в роботі якого взяли участь представники органів місцевого самоврядування, соціальні партнери та роботодавці міста та району.
Відкрив захід директор центру зайнятості Анатолій Рошка. Він щиро привітав всіх присутніх з професійним святом, відзначив, в яких непростих умовах сьогодення доводиться працювати. Та, не зважаючи на всі складності, працівники соціальної сфери сумлінно виконують свою роботу, допомагають тим, хто потребує допомоги. Розповів про послуги, що надає служба зайнятості роботодавцям та безробітним.
Присутні прийняли активну участь в засіданні « круглого» столу, розповіли про свої досягнення, поділились проблемами, з якими стикаються в процесі роботи. Питання, що обговорювались, є дуже важливими і актуальними, їх вирішення має велике значення як для осіб, що звертаються за послугами до центру зайнятості, так і для осіб, що звертаються за соціальними послугами до наших соціальних партнерів.


Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Ренійського РЦЗ Туренко Л.М.
02.11.2017
ГРАФІК ФОРМУВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ГРУП У ЛИСТОПАДІ 2017 РОКУ

Навчання на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» у листопаді 2017 року

Професійно-технічне навчання

1. Електрогазозварник, 2 р. - 02.11.2017
2.Оператор котельні, 2-3 р. - 08.11.2017
3.Лицювальник-плиточник, 2 р. - 14.11.2017
4.Візажист - 14.11.2017
5.Адміністратор - 15.11.2017
6.Електрогазозварник, 2 р. - 30.11.2017

Короткотермінові курси
1. Підготовка управителів багатоквартирного будинку та керівного складу підприємств ЖКГ, що надають послуги з управління та утримання житлового комплексу - 13.11.2017
2.Курси підприємницької діяльності - 27.11.2017

Навчання на базі інших навчальних закладів м. Одеси

1.Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, 2 р. - ДЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» (ПУ ОДАХ) - 14.11.2017
2.Слюсар з ремонту автомобілів, 2 р. - ДЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» (ПУ ОДАХ) -
14.11.2017
3.Оператор заправних станцій, 2 р. - НКК «Одесбуд» - 20.11.2017
4.Водій навантажувача, 2 р. - НКК «Одесбуд» - 21.11.2017
5.Машиніст крана (кранівник), 2 р. - НКК «Одесбуд» - 21.11.2017
6.Зварник пластмас,1 р. - НКК «Одесбуд» - 22.11.2017
7.Машиніст крану автомобільного, 4 р. - НКК «Одесбуд» - 22.11.2017

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна, 78/А

ШАНОВІН РОБОТОДАВЦІ, ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС!!!
Повідомлення ДФС про прийняття на роботу працівника.
Одна з обов’язкових умов правильного оформлення новоприйнятих працівників – повідомлення про їх прийняття органу ДФС.
Згідно з трудовим законодавством працівник не може бути допущений до роботи без укладання з ним трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, із повідомленням центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації держполітики щодо адміністрування ЄСВ (простіше кажучи, податкового органу) про прийняття такого працівника на роботу (ч. 3 ст. 24 КЗпП).
Розглянемо порядок і строки подання даного повідомлення, а також нюанси повідомлення.
Загальні положення Порядок подання та форма повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – повідомлення) затверджені постановою КМУ від 17.06.15 р. № 413 (далі – Постанова № 413, Порядок № 413).
Способи подання повідомлення.
Повідомлення подається одним із таких способів: засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства в сфері електронного документообігу та електронного підпису; на паперових носіях (одночасно з копією в електронній формі), якщо трудові договори укладено із шістьма і більше особами; на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більш ніж із п’ятьма особами (без копії в електронному вигляді). Направлення повідомлення поштою Постановою № 413 не передбачене (див. також роз’яснення ДФС у листі від 25.09.15 р. № 20344/6/99-99-17-03-03-15 і Мінсоцполітики в листі від 10.08.15 р. № 1038/13/84-15).
Види повідомлень.
Повідомлення буває двох видів: початкове – подається при укладенні трудового договору з новим працівником; скасовуюче – подається, якщо в початковому були допущені помилки та в інших випадках (про них розповімо докладніше нижче). Зміст повідомлення. У повідомленні необхідно вказати: код згідно з ЄДРПОУ юрособи або реєстраційний номер облікової картки платника податків (або серію та номер паспорта фізособи, яка за своїми релігійними переконаннями відмовилася від ІПН, із відповідною відміткою в паспорті) і найменування/П. І. Б. страховика; тип повідомлення (початкове/скасовуюче); порядковий номер; категорію найманого працівника (1 – наймані працівники із трудовою книжкою, тобто прийняті на основне місце роботи, 2 – наймані працівники без трудової книжки, які працюють за сумісництвом); реєстраційний номер облікової картки платника податків (або серію та номер паспорта фізособи, яка за своїми релігійними переконаннями відмовилася від ІПН, із відповідною відміткою в паспорті); П. І. Б. прийнятого працівника; номер і дату видання наказу/розпорядження про прийняття на роботу; дату початку роботи нового працівника.
Строки подання повідомлення.
Роботодавець зобов’язаний подати повідомлення до органу ДФС до початку роботи новоприйнятого працівника. Але ця вимога зовсім не означає, що дати видання наказу про прийняття та початку роботи (графи 8 і 9 повідомлення) повинні бути різними (так роз’ясняє Мінсоцполітики в листі від 04.08.15 р. № 432/13/155-15) - https://www.profiwins.com.ua/…/ministry-of-la…/5885-432.html . Адже можна видати наказ у першій половині дня, тоді ж повідомити про прийняття орган ДФС, а працівника допустити в другу зміну, яка починається в 14.00. І при цьому вимога законодавства буде виконана
На празднике бессарабских болгар

29 октября – День бессарабских болгар. Центральная районная библиотека ежегодно к фестивалю готовит выставочные экспозиции историко-краеведческих материалов, которые освещают различные аспекты жизни болгар нашего региона.

На празднике бессарабских болгар

Для тебе, випускник 2018 року
Для тебе, випускник 2018 року

27 жовтня 2017 року у Ренійському районі відбувся інформаційно-просвітницький захід для учнівської молоді Акція «Випускник», яка проходила у новому форматі: презентація навчальних закладів шляхом проведення майстер-класів та інтерактивних співбесід. Організаторами заходу виступили Ренійський районний центр зайнятості, відділ освіти, молоді та спорту Ренійської РДА.
Відвідали акцію понад 160 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл району, батьки, педагогічні працівники.
На зустріч з випускниками завітали представники 9 навчальних закладів таких як: Одеська національна академія харчових технологій, Одеський державний аграрний університет, Одеська державна академія будівництва і архітектури, Одеська національна академія зв’язку, Одеський національний економічний університет, Ізмаїльський технікум економіки і права, Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації с/г, Дунайський факультет морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій у м. Ізмаїл, Ізмаїльське вище професійне училище Київської державної академії водного транспорту, .
Відкрив захід директор Ренійського РЦЗ Анатолій Рошка. Він акцентував увагу на тому, що кожна професія має своє місце на ринку праці, саме ринок праці визначає попит на ту чи іншу професію, ознайомив з професіями, актуальними на ринку праці району. Наголосив на престижності професійно-технічної освіти та затребуваності робітничих кадрів на підприємствах району. Презентував робітничі професії, які можна отримати на базі Одеського обласного центру професійно-технічної освіти ДСЗ.
Цікаво, жваво та змістовно у форматі «майстер-класу» підготували презентацію професій викладач Ткаченко Віталій Володимирович, студенти Рубан Ігор, Заболотний Олександр, Новиков Олександр, Чумак Валентина, представники Дунайського факультету морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій.
Різноманітні інформаційні, рекламні, фото- і відео ілюстративні матеріали допомогли учасникам розширити свої знання щодо професій та спеціальностей, які можна отримати в навчальних закладах.
Діти активно вступали в діалог з представниками учбових закладів, та отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
Сподіваємось, що проведений профорієнтаційний захід допоможе старшокласникам зробити вдалий професійний вибір і стати справжніми професіоналами своєї справи.
Налоговые отчеты за 9 месяцев сдаем своевременно

Измаильская объединенная налоговая инспекция ГУ ГФС в Одесской области напоминает субъектам предпринимательской деятельности, что 9 ноября заканчивается срок предоставления квартальной налоговой отчетности.

        Налоговые декларации должны  подать плательщики единого налога третьей группы, а также субъекты предпринимательства, которые оплачивали товары, работы, услуги, аренду и пр. физическим лицам, как предпринимателям , независимо от системы налогообложения, так и гражданам по форме 1-ДФ.

        В Центре обслуживания плательщиков регулярно проводятся семинары-тренинги, на которых специалисты Центра помогают налогоплательщикам овладеть навыками работы в Электронном кабинете плательщика. С помощью этого сервиса Государственной фискальной службы можно не только сформировать и отправить налоговую и пенсионную отчетность, но и проверить состояние расчетов с бюджетом.

          Там же можно получить информацию об изменениях в налоговом законодательстве.

      Уважаемые налогоплательщики! Призываем вас своевременно предоставлять отчетность и уплачивать предусмотреные Законом налоги!

 

Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

ГУ ГФС в Одесской области

УВАГА! НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ БЕЗКОШТОВНО
Шановні мешканці району!

Ви маєте можливість безкоштовно навчитися англійській мові (онлайн) завдяки соціальному проекту «Лінгва.Скілз» (LINGVA.SKILLS)
www.lingva.ua


Для цього необхідно зробити кілька кроків:

1.Звернутися до фахівців Ренійського районного центру зайнятості, де Ви зареєстровані, з проханням включити Вас до програми безкоштовного навчання Англійській мові Lingva.Skills;
2.Надати свою електронну адресу та ПІБ відповідальному співробітнику центру зайнятості;
3.Отримати у співробітника персональний пароль (приблизно на протязі тижня) для входа в систему (пароль можна буде змінити в персональному кабінеті на сайті www.lingva.ua.
4.Пройти навчання на сайті Лінгва.Скілз (www.lingva.ua). Навчання доступне у будь який час. Ви самі корегуєте час, темп навчання. Базовий рівень знань не має значення.
5.Всі, хто пройшов навчання (рівень А1-А2) отримують сертифікат.
Послуга надається виключно для зареєстрованих безробітних, ВПО-осіб, ветеранів АТО та членів їхніх сімей (відповідно до Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості та ВМГО «Українська Студентська Спілка» від 30.08.2016).

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ.

Наша адреса: м.Рені, вул. Соборна, 78/А.
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДЕМОБІЛІЗОВАНИХ УЧАСНИКІВ АТО
ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ УЧАСНИКАМ АТО
РЕНІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ.
ЯКЩО ВИ ШУКАЄТЕ РОБОТУ (ПОСТІЙНУ АБО ТИМЧАСОВУ)
Зверніться до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна, 78/А, або до будь-якого зручного для Вашого відвідування центру зайнятості.
В центрах зайнятості Вам БЕЗКОШТОВНО:
ü нададуть інформацію про актуальні вакансії в будь-якому регіоні України;
ü проконсультують щодо працевлаштування, у тому числі на тимчасові роботи;
ü допоможуть у виборі або зміні професії;
ü нададуть правову допомогу з питань працевлаштування, отримання статусу безробітного, допомоги по безробіттю;
ü ознайомлять із законодавством у сфері праці;
ü запропонують взяти участь у ярмарках вакансій, презентаціях підприємств та професій, інших заходах за участю роботодавців, які організовує та проводить державна служба зайнятості.
Державна служба зайнятості має актуальну базу вакансій по всій Україні, яка є також у вільному доступі на сайті www.trud.gov.ua
ЯК ОТРИМАТИ СТАТУС БЕЗРОБІТНОГО ТА ДОПОМОГУ ПО БЕЗРОБІТТЮ
Для отримання статусу безробітного Вам необхідно надати:
· паспорт громадянина України (або тимчасове посвідчення громадянина України);
· облікову картку платника податків;
· трудову книжку або документ, який підтверджує період зайнятості;
· військовий квиток;
· диплом або інший документ про освіту (при потребі).
Для отримання допомоги по безробіттю у відповідності до розміру середнього грошового забезпечення, яке Ви мали під час проходження служби, необхідно надати:
· довідку про середньоденне грошове забезпечення для розрахунку виплат на випадок безробіття за останні 6 місяців, видану військовим комісаріатом, де Ви перебуваєте на обліку, або військовою частиною, де Ви проходили службу.
Допомога по безробіттю виплачується з 8 дня після реєстрації в установленому порядку в державній службі зайнятості та надання статусу безробітного. Тривалість виплати не може перевищувати 360 календарних днів.
ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ ТА ІНШІ РОБОТИ ТИМЧАСОВОГО ХАРАКТЕРУ
Громадські роботи - суспільно корисні, що здійснюються в інтересах місцевої громади і виконуються добровільно.
Оплата праці за громадські роботи здійснюється по факту виконаних робіт, а її розмір не може бути меншим за мінімальну заробітну
пла¬ту, встановлену законом України за повний місяць роботи
Якщо Ви погодилися на виконання громадських робіт:
Ø З Вами укладається трудовий договір з обумовленим строком дії, але не більше ніж на 180 календарних днів протягом року;
Ø на Вас поширюються державні соціальні гарантії, передбачені чинним законодавством;
Ø якщо Ви маєте статус безробітного, то участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру за направленням центру зайнятості не позбавляє Вас статусу безробітного;
Ø якщо Ви маєте статус безробітного і отримуєте допомогу з безробіття, то за Вами зберігається виплата допомоги з безробіття у розмірах і в строки, встановлені законом;
Ø період участі в громадських роботах входить до страхового стажу для наступ¬них страхових випадків.
Участь в громадських роботах дає можливість відновити трудові навички та презентувати роботодавцю власні професійні якості
ЯК ВІДКРИТИ ВЛАСНУ СПРАВУ
і отримати допомогу для її організації
Безробітним, які не можуть бути працевлаштовані у зв'язку з відсутністю підходящої роботи, допомога з безробіття може виплачуватись одноразово для організації підприємницької діяльності.
Якщо Ви отримали в установленому порядку статус безробітного і бажаєте почати власну справу, державна служба зайнятості:
• поінформує щодо можливостей відкриття власної справи;
• проведе тестування на виявлення здібностей до підприємництва;
• допоможе у пошуку перспективної бізнес-ідеї;
• допоможе в отриманні необхідних знань з організації підприємницької діяльності;
• допоможе в складанні бізнес-плану та фінансових розрахунків.
За сприяння служби зайнятості Ви також можете отримати кваліфіковані консультації з питань:
• законодавства щодо державної реєстрації суб'єктів господарювання, ліцензування
• патентування та сертифікації підприємницької діяльності
• податкового законодавства
• відкриття рахунків у банківських установах
• з інших питань щодо підприємницької діяльності
Одноразова виплата допомоги по безробіттю здійснюється у розмірі річної суми допомоги по безробіттю (її залишку).
Якщо ВИ бажаєте ПІДВИЩИТИ ВЛАСНУ КВАЛІФІКАЦІЮ
або ОПАНУВАТИ НОВУ ПРОФЕСІЮ
У центрах зайнятості Вам допоможуть підвищити кваліфікацію або отримати нову конкурентоспроможну на сучасному ринку праці професію.
Якщо Ви не маєте професії, Ви можете:
• пройти професійну підготовку за робітничими професіями, актуальними на ринку праці;
• отримати роботу після навчання.
Якщо Ваша професія неактуальна на ринку праці, Ви зможете:
• пройти професійну перепідготовку за робітничими професіями;
• здійснити підвищення кваліфікації як робітника або спеціаліста, а також пройти стажування на виробництві;
• підвищити власний кваліфікаційний розряд;
• отримати роботу після навчання відповідно до здобутих навичок.
Під час навчання Ви маєте право:
• на виплату допомоги з безробіттю;
• на компенсацію фактичних витрат на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку або проживання у гуртожитку, якщо професійне навчання організоване не за місцем Вашого проживання або перебування.
Професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних проводиться державною службою зайнятості БЕЗКОШТОВНО.
Якщо ВИ бажаєте ОТРИМАТИ ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ.
Звертаємо увагу!
Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб» визначено право на одноразове отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності:
Ø осіб, звільнених з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа інвалідів до отримання права на пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»
Для отримання ваучера, зверніться в державну службу зайнятості:
• напишіть заяву на отримання ваучера;
• надайте необхідні документи:
¬ паспорт;
¬ трудову книжку (або її копію);
¬ документ про освіту;
¬ довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.
Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працез¬датних осіб, визначений законодавством на момент прийняття рішення про видачу ваучера.
Отримавши ваучер, Ви можете пройти навчання за професіями та спеціальностями відповідно до затвердженого законодавством пере¬ліку, а також самостійно обрати форму та місце навчання.
За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою:м.рені, вул. Соборна, 78/А
НЕФОРМАЛЬНЕ НАВЧАННЯ
Шановний роботодавець!
Якщо Вам або Вашим працівникам вже понад 45 років, при наявності страхового стажу не менше 15 років, а також при наявній професійно-технічній або вищій освіті відчувається потреба в додатковому навчанні, Ви зацікавлені у праці більш компетентних працівників, а вони бажають втриматись на робочому місці чи працювати у Вас за новою професією (спеціальністю), то ця інформація стане для Вас у нагоді.
Ознайомтеся, будь-ласка з:
 Постановою Кабінету Міністрів від 20.03.2013 № 207 "Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці";
 Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці;
 Переліком професій (спеціальностей), за якими можливі перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації та здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня на підставі ваучера;
 Переліком навчальних закладів по всій Україні, які мають право здійснювати освітню діяльність за переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці (розміщений в електронному вигляді у комп’ютері вільного доступу в інформаційному секторі);
 Переліком професійно-технічних навчальних закладів ІІ-ІІІ атестаційного рівня, які в Одеській області здійснюють освітню діяльність шляхом перепідготовки та підвищення кваліфікації за професіями, визначеними Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207;
 Зразком заяви для отримання ваучера;
 Пам'яткою для особи, яка отримує ваучер.
Дані сформовані таким чином, що Ви маєте можливість ознайомитись з ними в повному обсязі або з їх окремими розділами на сайтах Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, Одеського обласного центру зайнятості www.dcz.gov.ua.
Більш детальну інформацію про порядок та умови видачі ваучера можна отримати у Ренійському районному центрі зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна, 78/А.
День відкритих дверей центру зайнятості
День відкритих дверей центру зайнятості

26 жовтня 2017 року для учнівської молоді ЗОШ №3 м. Рені був проведений День відкритих дверей Ренійського районного центру зайнятості в рамках організації масових профорієнтаційних заходів до дня профорієнтації "Профорієнтаційний майстер-клас". Для школярів проведено екскурсію центром зайнятості, під час якої вони ознайомились з послугами служби зайнятості. Профорієнтаційна бесіда допомогла розібратися з такими поняттями, як ринок праці, безробіття, наслідки необдуманого вибору професії, чим відрізняється «престижна» професія від актуальної. Фахівець з профорієнтації Валентина Самойленко розповіла школярам про стан та перспективи розвитку місцевого ринку праці, прогнозний рейтинг найбільш затребуваних професій на майбутнє, надала інформацію про підприємства міста та району.
Учні також мали змогу скористатись інформаційними матеріалами: папками з описами професій, довідниками навчальних закладів.

Альтернативная скорая помощь

Внимание! Это - сатира, показывающая и высмеивающая любые "перегибы" альтернативных форм медицины и терапии. И направлена на высмеивание шарлатанов, а не настоящих специалистов в этой области.

Классификация врачей

НЕФОРМАЛЬНЕ НАВЧАННЯ
Неформальне навчання у Рені

Протягом професійного життя багато громадян працюють на підприємствах, організаціях та установах, набуваючи при цьому знань та отримуючи певні навички, але не мають при цьому документального підтвердження. Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем – мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні людям без документу про освіту важко на рівних конкурувати на ринку праці. Саме за допомогою неформального навчання громадяни мають змогу підтвердити свою компетенцію.
З початку поточного року, за сприянням Ренійського районного центру зайнятості, дві особи виявили бажання підтвердити кваліфікацію.
Світлана Драгнєва, працюючи кухарем у Котловинській школі, виявила бажання підтвердити результати неформального навчання за професією «кухар». За допомогою фахівців районного центру зайнятості жінка склала анкету самооцінювання за обраною професією та відповідно поданої заяви і необхідних документів отримала від центру зайнятості направлення на підтвердження результатів неформального навчання в Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Після успішного складання іспитів Світлана отримала свідоцтво державного зразка про присвоєння їй робітничої кваліфікації за професією «кухар» 3-го розряду.
Сталєвич Ярина, маючи за плечима певний досвід роботи кухаря у Ренійській гімназії, також виявила бажання підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка. Згідно графіку роботи комісії з підтвердження кваліфікації за професією «кухар» у ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» в серпні місяці поточного року 2017 року Ярина пройшла державну кваліфікаційну атестацію та отримала свідоцтво державного зразка про присвоєння їй робітничої кваліфікації «кухар» 3 розряду.
Обидві жінки щиро подякували працівникам Ренійського РЦЗ за цей відповідальний та необхідний етап у своєму житті. Отриманий 3-й розряд допоможе їм підвищити статус кухаря та отримувати вищу зарплатню.
А ми раді, що змогли допогти нашим землякам правильно зорієнтуватись у трудовому житті.Фахівець з питань зайнятості
Ренійського РЦЗ Самойленко В.М.
24.10.2017
Державна служба зайнятості інформує.
Що робити, якщо після співбесіди тобі не телефонують?

Співбесіда пройдена! Ти зарекомендував себе, як гарний спеціаліст, показав свою обізнаність стосовно компанії, розповів який ти геніальний, і кращого їм годі шукати. Пообіцяв, що вірою та правдою, будеш виконувати всі доручення, а навіть і більше. «Ми вам зателефонуємо!», - пообіцяв рекрутер на кінець розмови. І ти починаєш чекати дзвінка…
Чекати дзвінка можна досить довго, адже претендентів на вакансію багато. З кожною людиною потрібно провести співбесіду, перевірити документи, провести анкетування. Щоб дізнатися, яке рішення прийняли роботодавець, зателефонуй йому сам. Тим паче, роботодавці люблять активних та зацікавлених у роботі кандидатів.
Також можна нагадати зайвий раз про себе додатково надіславши електронний лист із рекомендаціями від попередніх роботодавців.
Краще ходити на декілька співбесід одразу, а потім телефонувати та дізнаватися про результат. Кажуть банкіри – розкладай яйця у різні кошики.
З часом, твоя робота тебе неодмінно знайде!
Якщо ти перебуваєш в пошуках роботи – завітай до служби зайнятості, де тобі нададуть інформацію відносно відкритих вакансій, а також допоможуть з працевлаштуванням і ще багато іншого.

#служба_зайнятості #робота #співбесіда #рекомендації #працевлаштування
Державна служба зайнятості інформує. 5 методів пошуку роботи
Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори. Так і з пошуком роботи. Її потрібно активно шукати, використовуючи всі доступні методи та засоби. Далі для тебе перелік можливих методів пошуку роботи.
☑️Використовуй особисті контакти. Звернись за допомогою до родичів, друзів, знайомих. Сарафанне радіо – дієвий метод, а результати від такого пошуку можуть вразити.
☑️Відвідуй масові інформаційні заходи – ярмарки вакансій, дні відкритих дверей та інші заходи за участю роботодавців.
☑️Звернись до кадрових агентств, вони можуть запропонувати тобі широкий вибір вакансій та надати інформацію про затребувані професії на ринку праці, оплату праці тощо.
☑️Зручний метод пошуку через сайти з працевлаштування. Там ти зможеш не лише розмістити своє резюме, а й надіслати його на обрану вакансію, яка відповідає твоєму професійному рівню.
☑️А от завітавши до служби зайнятості ти отримаєш не тільки інформацію відносно відкритих вакансій. У Службі безкоштовно можна отримати підвищення кваліфікації на обрану професію або ж взагалі перевчитись на нову, також у тебе з’явиться можливість на час пошуку роботи отримувати кошти – допомогу по безробіттю, а якщо їх не вистачатиме, можна знайти тимчасовий підробіток. Якщо у тебе виявиться хист до підприємництва – то у службі тобі допоможуть із написанням бізнес-плну і ще багато чого іншого.
Використовуй всі методи пошуку роботи. Якийсь неодмінно спрацює.
#служба_зайнятості #пошук_роботи #ярмарки_вакансій #дні_відкритих_дверей #працевлаштування
Реклама
Авторизация
Праздники

Маршрутки Рени-Одесса, Одесса-Рени


Кадендарь
«    Ноябрь 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архив новостей
Ноябрь 2017 (10)
Октябрь 2017 (47)
Сентябрь 2017 (31)
Август 2017 (41)
Июль 2017 (28)
Июнь 2017 (44)
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
1. Без разрешения автора.
2. Без указания прямой ссылки на источник.
3. В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Сайт является новостным порталом города Рени и Ренийского района.
Электронная почта:
info@reniinfo.od.ua
«Акція «Випускник» у Ренійському районі
«Акція «Випускник» у Ренійському районі

З метою професійної орієнтації учнівської молоді на здобуття професій, актуальних на ринку праці в рамках проведення загальнообласних профорієнтаційних заходів 27 жовтня 2017 року о 14 годині в приміщенні Центру дитячої творчості м. Рені відбудеться масовий захід «Акція «Випускник».
Основна мета Акції - поінформувати старшокласників про світ професій та шляхи їх набуття, про права молоді при вступі в навчальні заклади.
Організатори заходу Ренійський районний центр зайнятості та Відділ освіти, молоді та спорту Ренійської РДА. Запрошені представники навчальних закладів м. Одеса та м. Ізмаїл.
Захід буде проходити 27 жовтня 2017 року за адресою:
м.Рені, вул. 28 Червня, 141,
в будинку Центру дитячої творчості.
Початок: о 14.00
Запрошуємо прийняти участь у заходу.