Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: МЭРИЯ ОСИРОТЕЛА

ПРИСЯДЕМ НА ДОРОЖКУ

*МЭР В ПЕЧАЛИ, мэрию покинул смотрящий вице-мэр.
«А.Лантинов добровольно покинул свою должность, он вынужден был выбирать между государственной службой и бизнесом, на него идут «наезды» со стороны нацполиции», - скулит дворовой журналист. (Имеется в виду коррупционный скандал, в котором замешан А.Лантинов).

СВОБОДА СЛОВА ПО-РЕНИЙСКИ

Намедни в соцсетях прошёл информационный резонанс. Весь сыр-бор пошел из-за того, что сайт «Иформ-центр Рени», якобы ложно обвинил «непогрешимого» начальника налоговой службы Рени, в вымогательстве денег с предпринимателей. Был странный иск и странный суд.

Мой Высоцкий
Встреча почитателей поэтического и песенного творчества В.Высоцкого в центральной районной библиотекеМой Высоцкий
Игнорируйте людей, которые все время жалуются, они отбирают вашу энергию!

Почему КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕЛЬЗЯ решать чужие проблемы

Игнорируйте людей, которые все время жалуются, они отбирают вашу энергию!

7 способов реагировать на вербально агрессивных людей

Каких людей стоит опасаться: типы энергетических вампиров

Бегите от людей, которые вас разрушают

Как выйти из состояния жертвы? 3 основных ключа!

ГРАФІК НАВЧАННЯ НА БЕРЕЗЕНЬ 2018 року.
Шановні шукачі роботи!!! Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати нову професію Вам до нас!!!

ГРАФІК НАВЧАННЯ НА БЕРЕЗЕНЬ 2018 року.

Ренійський районний центр зайнятості запрошує на навчання до Одеського центру професійно-технічної освіти державної службизайнятості.
На потужній, сучасній навчально-матеріальній базі Ви зможете отримати нову професію безкоштовно.
Комплекс будівель Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», розташований за адресою вул. Іцхака Рабіна 18-а.
Для проживання безробітних, які приїжджають на навчання з інших міст і регіонів надається безкоштовно гуртожиток.
В навчальних кабінетах та лабораторіях розміщені інтерактивні дошки, комп’ютерна техніка, сучасні електронні засоби навчання.
Наявна матеріально-технічна база дозволяє проводити підготовку та перепідготовку з великої кількості професій, що користуються попитом на ринку праці.
Інформуємо Вас, що у БЕРЕЗНІ місяці 2018 року відбудеться навчання груп за наступними професіями:

1. Кухар, 3 р. - 01.03.2018
2. Бармен, 4 р. - 13.03.2018
3. Перукар (перукар-модельєр) - 16.03.2018
4. Покоївка, 1 р. - 30.03.2018

Короткотермінові курси
1. Курси підприємницької діяльності - 26.03.2018

Навчання на базі інших навчальних закладів м. Одеси
1. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, 2 р. - ДЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» (ПУ ОДАХ ) - 10.03.2018
2. Водолаз, 3 кл. - НКК «Одесбуд» - 14.03.2018
3. Водій навантажувача, 2 р. - НКК «Одесбуд» - 14.03.2018

Якщо Вас зацікавила інформація запрошуємо до Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул.Соборна, 78/А.
Наші фахівці завжди раді Вам допомгти.
Підсумки роботи Ренійського РЦЗ за 2017 рік
Ренійський районний центр зайнятості підвів підсумки роботи за 2017 рік, який був досить складним, але насиченим подіями, змінами в підходах роботи.
Питання працевлаштування та перенавчання залишаються важливими в роботі центру зайнятості. Наше завдання — активізувати безробітного до спільного пошуку необхідної вакансії і працевлаштувати його за короткий проміжок часу.
Ренійський районний центр зайнятості активно налагоджує взаємовигідні партнерські відносини з роботодавцями і веде спрямовану роботу в легалізації зайнятості.
Освідомлення соціальної відповідальності та необхідності дотримання вимог трудового законодавства, зокрема щодо легальної зайнятості, вже відбулося у багатьох роботодавців, адже дедалі все більше представники бізнесу звертаються до Ренійського РЦЗ за отриманням фахової допомоги у підборі кадрів. Офіційне оформлення трудових відносин є запорукою забезпечення гарантій держави на соціальний захист громадян України, а саме щодо пенсійного забезпечення, на випадок безробіття, нещасних випадків, тощо. Крім того, відповідальне ставлення роботодавців до вимог законодавства про працю сприятливо впливає на соціально – економічний потенціал регіону та забезпечує повноцінне функціонування його інфраструктури.
Також фахівці Ренійського РЦЗ особливу увагу приділяють співпраці з роботодавцями щодо надання прямої допомоги в укомплектуванні вільних та новостворених робочих місць, дієво реалізовується послуга з компенсації єдиного внеску роботодавцям, що працевлаштовують соціально незахищених громадян на новостворені робочі місця, та укомплектовують нові робочі місця особами із числа безробітних, що перебувають на обліку в Ренійському РЦЗ. Так, своїм правом на компенсацію єдиного внеску в 2017 році скористалися 10 роботодавців міста та району.
Роботодавці міста та району поінформовані щодо надання інформації про попит на робочу силу(вакансії) згідно ст.50 Закону України «Про зайнятість населення», відповідальність перебування особи на робочому місці без офіційного оформлення трудових відносин та відповідного інформування територіальних органів ДФС. Виключним та законним правом перебування особи на робочому місці без укладеного трудового договору є офіційне оформлення стажування працівника на умовах договору про професійне навчання безробітного у роботодавця, який укладається із центром зайнятості. Для найманого працівника стажування - підвищення кваліфікації з метою набуття практичних умінь і навичок для виконання професійних обов’язків на посаді, на яку претендує безробітний у роботодавця. Для роботодавця – можливість випробувати працівника в реальних умовах робочого часу, та вирішити для себе чи відповідає він кваліфікаційним вимогам.
Протягом 2017 року Ренійським РЦЗ було направлено на стажування та професійне навчання під замовлення роботодавців 235 осіб з числа безробітних, закінчили навчання – 228 осіб.
Середня тривалість пошуку роботи склала 110 календарних днів.
Протягом 2017 року до служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулося та отримали статус безробітного 908 чол., які мешкають у м. Рені та Ренійському районі. Кількість працевлаштованих за сприянням служби зайнятості громадян протягом 2017 року склала 501 чоловік.
Всього протягом 2017 року в центр зайнятості надійшло 556 вакансій, з них укомплектовано за направленням центру зайнятості - 490, рівень укомплектованості вакансій за січень-грудень 2017 року склав 88,1%.
Станом на 01.01.2018р. кількість актуальних вакансій склала – 23 одиниці, з них: для робітників – 5 для службовців – 9, для осіб, які не мають професії або не потребують спеціальної підготовки – 9, кількість зареєстрованих вакансій – 16 одиниць.
Щодо структури чисельності громадян, зареєстрованих у центрі зайнятості, то вона істотно не змінюється: жінки складають 42,8 %, молодь у віці до 35 років – 22,1 %. Особи, які мають право на додаткові соціальні гарантії при працевлаштуванні, складають 35,7 %.
У роботі з молоддю застосовувались масові заходи з профорієнтаційної роботи. Разом з представниками відділу освіти, центру соціальних служб для молоді, охорони здоров’я фахівці Ренійського районного центру зайнятості проводили Акцію «Випускник - 2017 », «Дні відкритих дверей», «Презентації професій», інтерактивні заходи для учнівської молоді, професіографічні зустрічі та екскурсії на підприємства міста тощо. Всього у 81 заході взяло участь 2120 осіб.
Протягом 2017 року спеціалісти Ренійського районного центру зайнятості продовжували роботу щодо розгортання активних форм сприяння зайнятості населення, зокрема, шляхом організації громадських і тимчасових робіт, як доступного виду тимчасової трудової діяльності для незайнятого населення та безробітних у період пошуку роботи.
Для участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру направлено 318 безробітних. Види громадських робіт: благоустрій територій, кладовищ, придорожніх смуг, упорядкування пам'ятників. Витрачено 13,5 тис. грн. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробття на оплату праці безробітним, які працювали на громадських роботах.
Служба зайнятості покращує свої сервіси і переходить на абсолютно нові принципи роботи – це електронна черга, кейс-менеджмент, профілювання безробітних, відео-резюме.
У рамках співробітництва між Державною службою зайнятості та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська Студентська Спілка» з осені минулого року в центрах зайнятості реалізується соціальний проект з вивчення англійської мови на базі онлайн платформи «Lingva.Skills» (www.lingva.ua). Послуга надається для зареєстрованих безробітних, зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції.
Нові підходи дозволяють поліпшити обслуговування наших клієнтів і стимулюють безробітних до активного пошуку місць роботи, посилюють інформаційну складову, дозволяють налагодити тісну співпрацю з соціальними партнерами та роботодавцями.

Внимание! Сеансы телефонной связи «горячая линия

             Измаильская объединенная государственная налоговая инспекция  ГУ ГФС в Одесской области  2 февраля  2017 года  с 10-00 до 12-00 проводит сеансы телефонной связи  на тему:

  «Порядок составления налоговой отчетности за 2017 год. Сервисы фискальной службы Украины». По телефону (04841) 7-28-55 на вопросы плательщиков ответит  заведующая сектором организации работы Измаильской ОГНИ Татьяна Федоровна Маринова  .

 

                                                                                       Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

                                                                                      ГУ ГФС в Одесской области»

      

  Начальник Измаильской объединенной

  Государственной налоговой инспекции

  ГУ ГФС в Одесской области                                                                 Т.В.Шилина

Единый налог от сельхозтоваропроизводителей получают местные бюджеты

Согласно п.п. 295.9.2 Налогового кодекса Украины плательщики единого налога четвертой группы платят налог на соответствующий счет местного бюджета по месту расположения земельного участка (п.п. 295.9.8 НКУ) ежеквартально в течение 30 календарных дней, следующих за последним календарным днем ​​налогового (отчетного) квартала, в таких размерах :

в I и II кварталах - по 10 процентов;

в III квартале - 50 процентов;

в IV квартале - 30 процентов.

                Также напоминаем, что предельный срок подачи декларации на 2018 год – до 20 февраля.  Отправить декларацию можно по почте , но не позднее 10 дней до предельного срока, в электронном виде, с использованием ключей цифровой подписи , либо самостоятельно в налоговую инспекцию по месту регистрации.

              Методическую помощь по заполнению можно получить в Центрах обслуживания плательщиков по адресам: в Измаиле - ул. Кишиневская,3, в Рени - ул. Дунайская, 88а , в Килие – Киченко,54, в Болграде – ул.Асена Христева,26.

 

                                                                                            Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

                                                                                              ГУ ГФС в Одесской области»

      

  Начальник Измаильской объединенной

  Государственной налоговой инспекции

  ГУ ГФС в Одесской области                                                                  Т.В.Шилина

В Рени поймали уличного грабителя женских сумочек

В городе Рени полицейские задержали уличного грабителя, который вырвал сумку из рук прохожей.


Реформа медицины: закон и реалии
Центр доступа граждан к публичной информации презентует информстенд "Реформа медицины: закон и реалии"
Телефонна "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"
Ренійський районний центр зайнятості інформує!!!

У Службі зайнятості запрацювала «гаряча лінія» 0 800 50 99 66.
14 грудня 2017 року, по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер, всі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.
Це єдиний простий та безкоштовний номер, за яким усі бажаючі можуть зателефонувати та задати будь-які запитання.
Послуги служби зайнятості стануть більш доступними та якісними.

За консультацією Ви також можете звернутись до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м. Рені, вул. Соборна, 78/А.

Спеціалсіти центру зайнятості раді будуть Вам допомогти у вирішенні різномантіних питань - працевлаштування, підбір кандидатів для укомплектування вакансій, професійне навчання та перекваліфікація та інше.

Увага! Економте час та кошти – плануйте візит до центру зайнятості оnline
Увага! Економте час та кошти – плануйте візит до центру зайнятості оnline
Увага! Економте час та кошти – плануйте візит до центру зайнятості оnline

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна за посиланням http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about або на порталі Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».
Якщо Ви зарезервували для себе час, Вам не потрібно отримувати талон на відвідування. Звертайтесь до фахівця центру зайнятості у зарезервований час. На електронному табло у центрі зайнятості відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, яке Вам буде повідомлено під час запису на прийом засобами електронної черги.
Записатись можна на консультації з питань: сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профнавчання, профорієнтації, тимчасової зайнятості, юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.
Електронна черга – це швидко і зручно! Цінуйте свій час – користуйтеся новими опціями, створеними саме для Вас!
Наші спеціалісти завжди раді допомогти Вам.
З повагою, Ренійський районний центр занятості.

Наша адреса:м.Рені, вул.Соборна, 78/А.
У 2018 РОЦІ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ШИРОКО ЗАПРОВАДИТЬ У РОБОТІ "КЕЙС-МЕНЕДЖМЕНТ" ТА ЗАПУСТИТЬ НОВИЙ САЙТ
У 2018 РОЦІ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ШИРОКО ЗАПРОВАДИТЬ У РОБОТІ "КЕЙС-МЕНЕДЖМЕНТ" ТА ЗАПУСТИТЬ НОВИЙ САЙТ

Державна служба зайнятості протягом 2017 року оперувала майже 1 мільйоном вакансій та спромоглась працевлаштувати майже 800 тисяч безробітних. Про це під час прес-конференції щодо підсумків роботи у 2017 році та пріоритетів 2018 року розповів виконуючий обов’язки голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

«Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості реформується. Так, у 2017 році ми розпочали процес реорганізації центрів зайнятості і продовжимо його і у цьому році. Досягнуто позитивної динаміки по основних напрямах діяльності державної служби зайнятості. Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 січня 2018 року, у порівнянні з відповідною датою 2017 року, скоротилася на 9% (на 36 тис.) та становила 354 тисячі», – зазначив Валерій Ярошенко.

Він також акцентував увагу на тому, що кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, збільшилася на 11% та становила 183 тисячі. Кількість вакансій у базі даних Державної служби зайнятості збільшилася на 10% до 1 млн одиниць. Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Державної служби зайнятості, зросла на 37 тис. або 5% та становила 783 тисяч. При цьому, 45% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

Протягом 2017 року державною службою зайнятості запроваджено сучасні сервіси, які значно спрощують доступ до послуг Служби, в тому числі через електронні сервіси. Це і електронна черга, послуга відео-резюме та онлайн-співбесіди безробітних з роботодавцями і т.д.

Значним досягненням 2017 року стало відкриття «гарячої лінії» Державної служби зайнятості. Відтепер за єдиним безкоштовним номером (0 800 50 99 66) можна отримати відповіді на питання стосовно реєстрації в центрі зайнятості, отримання послуг та інші консультації.

Стосовно основних пріоритетів та завдань служби зайнятості на 2018 рік, очільник Служби зазначив декілька важливих напрямків. Відтак, у новому році буде завершено реорганізацію та перетворення центрів зайнятості в сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг. Велика увага приділятиметься профорієнтаційній роботі, що передбачає осучаснення технології надання профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації. В роботу буде впроваджено новий, сучасний та зручний сайт.

Валерій Ярошенко наголосив на тому, що в центрах зайнятості вже почалося активне запровадження профілювання безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття. А також запроваджується соціальний супровід за підходом кейс-менеджмент. Він підкреслив, що вкрай важливою залишається робота в громадах та надання працівниками центрів зайнятості усіх соціальних послуг.
Держпраці нагадала строки та періодичність виплати зарплати працівникам, а також роз'яснила, що буде у разі їх недотримання
Держпраці нагадала строки та періодичність виплати зарплати працівникам, а також роз'яснила, що буде у разі їх недотримання


Строки та періодичність виплати заробітної плати працівникам закріплені в ст. 115 КЗпП і ст. 24 Закону «Про оплату праці», - нагадує Держпраці у Івано-Франківській області.

Зарплата виплачується працівникам регулярно у робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а у разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Отже, грaничні строки виплати зарплати - нe пізніше 22 числа за першу половину поточного місяця та не пізніше 7 чиcла наступного місяця - за другу половину.

У разі, кoли день виплати зарплати збігається з вихідним, святковим aбо неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні.

Розмір зарплати за першу половину місяця визначається колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з профспілкою, і не може бути менше оплати за фактично відпрацьований час із розрахунку тарифної ставки (посадового окладу працівника). Тобто розмір авансу повинен складати не менше 50% тарифної ставки (посадового окладу) працівника за цей місяць. При нарахуванні авансу не враховуються надбавки, премії та інші доплати, передбачені законодавством, виплата яких має здійснюватися у строки, установленні для виплати заробітної плати за підсумками місяця.

Усе про зарплату і кадри –
у вашій поштовій скриньці!
Нова тематична розсилка від редакції. Ви точно нічого не пропустите

ПІДПИСАТИСЬ
Хочете подивитись, як це виглядає?

КЗпП визначено вимогу щодо мінімальної кількості виплат заробітної плати на місяць (не менше двох), якої роботодавець зобов’язаний дотримуватись при встановленні строків виплати зарплати. Водночас роботодавець має право виплачувати зарплату і більше двох разів (наприклад, один раз на тиждень).

Виплата заробітної плати мінімум двічі на місяць є обов’язком роботодавця, який він повинен виконувати незалежно від згоди працівника отримувати заробітну плату один раз на місяць.

Встановлення роботодавцем у документах, що регламентують періодичність та строки виплати заробітної плати, умови про виплату зарплати один раз на місяць є неправомірним, адже згідно зі ст. 97 КЗпП власник або уповноважений ним орган чи фізична особа не мають права в односторонньому порядку приймати рішення з питань оплати праці, що погіршують умови, установлені законодавством.

Навіть за наявності заяв працівників з проханням виплачувати заробітну плату один раз на місяць, виплата зарплати в такий спосіб є порушенням трудового законодавства. Адже в цьому випадку вимогу про виплату не рідше 2 разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, буде порушено.



Якщо працівник відмовляється від отримання авансу, роботодавець зобов’язаний: розрахувати йому аванс, зняти суму авансу в банку, оприбутковувати в касі підприємства і, якщо працівник не отримав аванс після закінчення 3-х робочих днів, скласти відомість депонованих сум та здати неодержану працівником суму авансу в банк. А потім виплатити його разом із сумою зарплати за другу половину місяця.



Якщо заробітна плата на підприємстві перераховується на зарплатні картки, то роботодавець зобов’язаний перераховувати її працівнику, як мінімум, двічі на місяць у дні, встановлені для виплати авансу та заробітної плати, незалежно від бажання працівника.

Порушенням буде і виплата в аванс усієї суми заробітної плати, що належить працівнику за поточний місяць, оскільки вимогу про виплату не рідше двох разів на місяць через проміжок, що не перевищує 16 календарних днів, буде порушено.

У випадках порушення встановлених строків виплати заробітної плати роботодавець зобов’язаний компенсувати працівникам втрати частини заробітної плати відповідно до Закону "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати".

За порушення встановлених строків виплати зарплати та інших виплат, передбачених законодавством про працю, працівникам бiльш нiж за один місяць та виплату їx не в повному обсязі, ст. 265 КзПП передбачені штрафи у трикратному розмірі мінімальної зaрплати, встановленої законом на мoмент виявлення порушення.

Штрафи за порушення законодавства про працю накладаються центральним органом виконавчої влади, щo реалізує державну політику з питaнь нагляду та контролю за дoдержанням законодавства про працю, у пoрядку, встановленому Кабміном.
Подяка
Подяка.

24 січня скінчились насичені, цікаві, повні нових подій та знань дні навчання.
Дві наші безробітні – Вікторія Дєдіна та Мафтєей Катерина повернулись днями їз міста Одеса. З успіхом закінчив курси Одеського центра профтехнавчання Державної служби зайнятості вони отримали свідоцтва майстра манікюра та звернулись до центру зайнятості, де нашими фахівцями були оперативно підібрані вакансії для працевлаштування їх після навчання до ПП «Атлант».
Дєдіна Вікторія розповіла про свої враження під час навчання. У свої 54 роки залишившись без роботи, вона вирішила кардинально змінити своє життя та придбати нову професію. Занурившись з головою у процес навчання вона взагалі забула про свій вік. Нове місце, нові знайомства, уроки, парти, класи і звичайно ж дипломна робота.
Закінчив навчання Вікторія написала подяку викладачам, всім працівникам Одеського центра ПТО ДСЗ, а також нам – фахівцім Ренійського РЦЗ.
Приємно чути слова подяки в свій адрес, сподіваємось і надалі допомагати людям, які залишились в складних життєвих умовах знайти свій професійний шлях в житті.

26.01.2018
Провідний фахівець відділу
надання соціальних послуг
Л. Руденко
Безробітні вивчають англійську!!!
Безробітні вивчають англійську!!!

У рамках співробітництва між Державною службою зайнятості та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська Студентська Спілка» з осені минулого року в центрах зайнятості реалізується соціальний проект з вивчення англійської мови на базі онлайн платформи «Lingva.Skills» (www.lingva.ua). Послуга надається для зареєстрованих безробітних, зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції, а також працівникам державної служби зайнятості.

Дякуємо, що обираєте наймасовіший соціальний проект з вивчення іноземних мов "Lingva.Skills"!

Перед початком занять рекомендуємо подивитися два важливих вебінари, які записано методологом та розробником нашої методики Віталієм Зубковим, переглянувши їх, ви отримаєте відповіді на основні питання:
Вебінар для нових користувачів Lingva.Skills з поясненнями Як відбувається навчання на платформі
https://www.youtube.com/watch?v=KC5BX5N1lmk

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ.
Якщо Вас зацікавила інформація, звертайтесь до фахівців Ренійського РЦЗ.
Наша адреса: м.Рені, вул. Соборна, 78/А.
"Лебединое озеро" на украинском берегу Дуная угрожает экосистеме
Ушедшая в историю социалистическая сверхдержава оставила нам в наследие большое количество проблем, не решенных по сей день, в том числе экологических. Одна из таковых - на украинском берегу Дуная.
Как родители программируют будущее своих детей
Ребенок должен узнать, что он — нормальный. Что он — «такой». Просто — он чему-то еще не научился, что-то совершил необдуманно. Но у него есть возможность исправить все свои ошибки. У него есть возможность перемен. Мы должны помочь детям осознать, что все меняется. Что его застенчивость со временем пройдет, что друзья у него обязательно появятся, что «двойку» он обязательно исправит, что после «безответной» любви — обязательно придет другая, что жизнь никогда не кончается, пока ты жив…
ПРОЦЕСС ПОШЁЛ

ДОЛГОЖДАННАЯ НОВОСТЬ

ВИЦЕ-МЭР РЕНИ ПОКИНУЛ СВОЮ ДОЛЖНОСТЬ

Семінар з роботодавцями у Рені
Семінар з роботодавцями у Рені

25 січня 2018 року у Ренійському районному центрі зайнятості відбувся черговий семінар з роботодавцями міста та району. Одне з питань, що обговорювались на заході, це «зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».
Законодавством про зайнятість передбачено стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян, недостатньо конкурентоспроможних н ринку праці., зокрема молоді, одного з батьків, що мають на утриманні дитину віком до шести років, осіб віком понад 50 років, учасників бойових дій та інших вразливих категорій громадян шляхом виплати компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за конкретну особу.
Учасникам семінару було надано роз’яснення щодо Порядку подання роботодавцями до центру зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а також щодо заповнення форми такої інформації. Згідно вище зазначеного порядку працедавці самостійно розраховують квоту, враховуючи чисельність громадян, які на умовах повної зайнятості працюють на підприємствах, і установах та організаціях і належать до таких, що неконкурентоспроможні на ринку праці (крім інвалідів). Розмір квоти становить 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. Увагу присутніх було також акцентовано, що працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, може здійснюватися роботодавцями самостійно або за сприянням служби зайнятості.
Присутні роботодавці висловили подяку організаторам заходу та відзначили важливість тісної співпраці з і службою зайнятості.

Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Туренко Л.М.
25.01.2018р.
Шановний роботодавець! Видача ваучера!!!
Шановний роботодавець! Видача ваучера!!!

Якщо Вам або Вашим працівникам вже понад 45 років, при наявності страхового стажу не менше 15 років, а також при наявній професійно-технічній або вищій освіті відчувається потреба в додатковому навчанні, Ви зацікавлені у праці більш компетентних працівників, а вони бажають втриматись на робочому місці чи працювати у Вас за новою професією (спеціальністю), то ця інформація стане для Вас у нагоді.

Ознайомтеся, будь-ласка з:

- Постановою Кабінету Міністрів від 20.03.2013 № 207 "Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці";
- Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці;
- Переліком професій (спеціальностей), за якими можливі перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації та здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня на підставі ваучера;
- Переліком навчальних закладів по всій Україні, які мають право здійснювати освітню діяльність за переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці (розміщений в електронному вигляді у комп’ютері вільного доступу в інформаційному секторі);
- Переліком професійно-технічних навчальних закладів ІІ-ІІІ атестаційного рівня, які в Одеській області здійснюють освітню діяльність шляхом перепідготовки та підвищення кваліфікації за професіями, визначеними Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207;
- Зразком заяви для отримання ваучера;
- Пам'яткою для особи, яка отримує ваучер.

Дані сформовані таким чином, що Ви маєте можливість ознайомитись з ними в повному обсязі або з їх окремими розділами на сайтах Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, Одеського обласного центру зайнятості www.dcz.gov.ua.

Більш детальну інформацію про порядок та умови видачі ваучера можна отримати у Ренійському районному центрі зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна, 78/А.
Реклама
Авторизация
Праздники

Маршрутки Рени-Одесса, Одесса-Рени


Кадендарь
«    Февраль 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архив новостей
Февраль 2018 (5)
Январь 2018 (70)
Декабрь 2017 (86)
Ноябрь 2017 (61)
Октябрь 2017 (47)
Сентябрь 2017 (31)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
info@reniinfo.od.ua
Шановний шукачу роботи!
Шановний шукачу роботи!

ТОВ «Універсалпрофсервіс» бренд «Стелс1» (м. Київ) запрошує на роботу:

- монтажника – 1 вакансія, заробітна плата від 6000 грн. (монтаж та ремонт електронного обладнання (системи безпеки));

- охоронників – 6 вакансій, заробітна плата від 5000 грн., (гнучкий графік роботи (денні, добові зміни та вахтовий метод – 14, 21 та 28 днів), охорона об'єктів по м. Києву (бізнес-центри, магазини, офіси) – контроль та підтримка порядку, безпеки на території об'єкту, вміння оперативно і рішуче діяти при виникненні екстремальних ситуацій, вміле використання технічних засобів охорони, дотримання ділової етики в поводженні з персоналом, гостями, клієнтами);

- інженера – 1 вакансія, заробітна плата від 7000 грн. (визначення загальних стратегій технічного розвитку компанії і прийняття глобальних технічних рішень; аналіз ринку, моніторинг нових рішень і нових напрямків у сфері систем технічної безпеки; участь у розробці нормативних і методичних матеріалів з організації обслуговування і ремонту обладнання інженерних систем; порівняльний аналіз технічних даних ПЦС, ОТС, ПС, ВН, СКУД; робота з постачальниками; підготовка та проведення презентацій по виробах систем безпеки; технічна підтримка процесів продажів систем безпеки);

- менеджера (управителя) із збуту – 1 вакансія, заробітна плата від 6000 грн.+% (менеджер з продажу охоронних послуг; активний пошук клієнтів, презентація послуг компанії, консультування клієнтів, проведення переговорів, укладання договорів).

Підприємство пропонує своєчасну конкурентну заробітну плату, іногороднім надається житло.

При підприємстві діє учбово-методичний центр, який дає змогу працівникам здобути професією «охоронник» та отримати сертифікат державного зразка.

За детальною інформацією звертатись до фахівців Ренійського районного центру зайнятості.