Разделы сайта
Главные новости
СЛУЖБА СОЦЗАЩИТЫ
 РЕНИ: КРИЗИС СУБСИДИИ
(Говорят, проблему создали И.Плехов и О.Зуев)

Проблема субсидии - это проблема не сегодняшнего дня. Здание в аварийном состоянии, служба Соцзащиты развалена (до С.Белюка). Организационные вопросы не решались своевременно, и работа соцзащиты практически тормознула. Кризис продолжался почти год, и только осенью 2016 г. вопрос субсидии «стал ребром». (Когда обострилось противостояние между гор - райсоветами и Администрацией).
Здание соцзащиты с 1947 г. (70 лет) без капремонта. Естественно, работать в таких диких условиях практически невозможно.
МЫ ПАХАЛИ: Я И ТРАКТОР
 ВСЕМИРНЫЙ СНЕГОПАД НА РОЖДЕСТВО
Существует миф, что был парень по имени Снег,
КРЕЩЕНСКИЕ МАРАЗМЫ
Междоусобица в Ренийском политикуме продолжается,
ВИДЕО (Разбор налётов)
ОГА ИНФОРМИРУЕТ
 ГУБЕРНАТОР ОДЕСЧИНЫ: Я НЕ СОБИРАЮСЬ ЗАНИМАТЬСЯ ПОЛИТИКОЙ
"Я буду менять структуру ОГА. Как минимум департамент соцполитики и здравоохранения не могут быть в одной структуре с учетом проблем, которые существуют, и грядущей медицинской реформы, и создания госпитальных округов. Иначе мы завалим не только субсидии, но и остатки медицины, которые существуют... 
УВАГА! ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ.
____Ренійський районний центр зайнятості _____
Назва БЦЗ

Шановні роботодавці Одещини!

Звертаємо Вашу увагу, що не пізніше 01 лютого після звітного року, роботодавці подають до служби зайнятості звіт “ Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню ”.
З метою реалізації статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» 27 червня 2013 року набрав чинності Наказ Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 р. №271 «Про затвердження Порядку надання роботодавцям територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» (Далі-Порядок).
Відповідно до Порядку – підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота в розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.
Роботодавці самостійно розраховують цю квоту з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах, в установах та організаціях і належать до неконкурентоспроможних на ринку праці (крім інвалідів), та забезпечують їх працевлаштування.
До категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, належать:
• один із батьків або особа, яка їх замінює і:
– має на утриманні дітей (дитину) віком до шести років;
– виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда;
– утримує без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда I групи (незалежно від причини інвалідності);
• діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу;
• особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування;
• молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу;
• особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років;
• особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу;
• учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 та 20 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту.

За додатковою інформацією щодо застосування законодавства про зайнятість населення, телефонуйте до _Ренійського районного центру зайнятості_тел._(04840)41066________

З повагою, ______Ренійський районний __ центр зайнятості


РЕНИ

 г. Рени. Интервью С.С. Колевича 29.12.2016 г.

РЕНИ
 ИНТЕРВЬЮ С ПРЕДСТАВИТЕЛЕМ ПРЕЗИДЕНТА

С недавних пор в Рени, пошло противостояние между ветвями местной власти. Гор и райсоветы против Райгосадминисрации. Заговоры, провокации, интриги и все прелести политической войны. И.Плехов и К* враждебно настроены против С.Белюка. Дошло уже до фарса, райдепутаты «оказали недоверие» главе РГА с нарисованными аргументами. Придворные СМИ райгорсоветы пиарят, Администрацию игнорируют.
СНЕГОПАД

 СНЕГОПАД НА РОЖДЕСТВО
Укргидрометцентр предупреждал области, где на Рождество ожидаются сильные снегопады.
6-8 января на территории Одесской области пошёл сильный снегопад. Метели и снежные заносы продолжались двое суток.

РЕНИ
Снегопад пришёл на Рождество.
Глава райгосадминистрации С.Белюк организовал штаб (МЧС, ЖКС, Евродор, подключились порт и ЖД). Малая техника чистила город, большая – просёлочные дороги. Управляющая компания (С.Лукиянченко) чистила подъезды мн-кв. домов.

Внимание! Сеанс телефонной связи "горячая линия"

Измаильская объединенная государственная налоговая инспекция  ГУ ГФС в Одесской области  1 февраля 2017 года  с 10-00 до 12-00 проводит сеанс телефонной связи  на тему:

     «Порядок составления отчетности и уплаты единого социального взноса в 2017 году.». По телефону (04841) 7-28-91 на вопросы плательщиков ответит   заведующая сектором администрирования ЕСВ Управления доходов и сборов с физических лиц  Измаильской ОГНИ Ольга Яковлевна Смирнова.

                                                                                       Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

                                                                                      ГУ ГФС в Одесской области»

      

  Начальник Измаильской объединенной

  Государственной налоговой инспекции

  ГУ ГФС в Одесской области                                                                            Т.В.Шилина
Отменены отчеты 1-РА, 1-РТ

Измаильская объединенная  Государственная налоговая инспекция ГУ ГФС в Одесской области доводит до сведения  субъектов предпринимательской деятельности , реализующих в розничной сети алкогольные и табачные изделия, что с 2017 года отменено предоставление субъектами, имеющими лицензии на розничную торговлю алкоголем и табаком  ежемесячной отчетности и движении подакцизных товаров. Кроме того не применяются штрафные санкции за не предоставление или допущенные ошибки в ранее поданной отчетности. 

           Одновременно напоминаем, что ранее установленная ставка акцизного налога в размере 5% в рознице остается в 2017 году.                                                             

 

Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

ГУ ГФС в Одесской области

Бюджет державний та місцевий
В центральній районній бібліотеці продовжує діяти Центр доступу громадян до публічної інформації.
Цього разу для відвідувачів оформлено інформаційний стенд «Бюджет державний та місцевий».
До уваги бухгалтерів підприємств і підприємців!

Ренійське відділення Ізмаїльської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області інформує о проведені семінару на тему: «Податкові зміни - 2017 році ».

 У програмі семінара: актуальні питання щодо справляння податків на прибуток, ПДВ, ПДВ спец режим, порядок подачі звітності  розмір та строки сплати по ЄСВ, порядок декларування акцизного податку то що).

Семінар відбудеться 25 січня 201о 1000  

за адресою: м.Рені, вул.Вознесенська,139  зал засідань Ренійської РДА.


       Вхід на семінар безкоштовний.  

Новые ставки налога в новом году

Измаильская объединенная государственная налоговая инспекция Главного Управления ГФС Украины в Одесской области  напоминает субъектам предпринимательской деятельности , что ставки единого налога в 2017 году для плательщиков единого налога первой группы установлены в размере 160 грн., для  второй группы – 640 грн. Оплату следует призводить не позднее 19 числа ежемесячно. До 9 февраля эти группы плательщиков должны предоставить декларации по единому налогу. В этот же срок следует подать отчет  по единому социальному взносу за 2016 год. Напоминаем, что ЕСВ в 2016 году для плательщиков единого налога составлял: январь – апрель – 303,16 грн., май – ноябрь – 319 грн., декабрь – 352 грн.

       За дополнительной информацией обращайтесь по телефону  (04841) 7-28-60.

Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

ГУ ГФС в Одесской области

О налоге на землю и на недвижимое имущество

Статья 67 Конституции Украины обязывает каждого гражданина платить налоги и сборы в порядке и размерах, установленных законом, а  разделом 12 Налогового Кодекса Украины введен налог на имущество. В составе этого налога предусмотрена уплата в течении 60 дней с момента получения налогового уведомления - решения налога на землю (статья 287)  , а также налога на недвижимое имущество (статья 266). Такие уведомления  были направлены и вручены гражданам для уплаты.

          Статья 126 Кодекса предусматривает штрафные санкции за несвоевременную уплату налогов при задержке платежа до 30 календарных дней включительно – 10 % от суммы долга , свыше 30 дней – 20%.

         Кроме того , статьей 129  Кодекса предусматрено начисление пени за каждый день просрочки платежей.

                В случае не получения налогового уведомления – решения,  для проведения сверки объектов, площадей и других данных необходимо обратиться в Центры обслуживания плательщиков по адресам: в Измаиле - ул. Кишиневская,3, в Рени - ул. Дунайская, 88а , в Килие – Киченко,54, в Болграде – ул.Асена Христева,26 и предоставить соответствующие подтверждающие документы.

           Информацию также можно получить по телефонам (04841) 7-28-07, (04841) 7-28-55.

      Уважаемые налогоплательщики! Измаильская объединенная государственная налоговая инспекция  призывает вас своевременно уплачивать предусмотреные Законом налоги не дожидаясь применения финансовых санкций!

 

Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

ГУ ГФС в Одесской области

 

2 причины отдать предпочтение хорошему диетологу

Древний мудрец Пифагор говорил: «Ты то, что ты ешь». Если вы постоянно употребляете продукты насыщенные сахарами и жирами, предпочитаете полуфабрикаты или перекусы полноценным приемам пищи, готовьтесь к проблемам со здоровьем.

К сожалению, современный человек все меньше уделяет внимание своему рациону. Мы слишком заняты на работе и решением бытовых проблем, чтобы понимать какие количество витаминов, полезных элементов и минералов потребляем.

Между тем, неправильное питание, состоящее из вредных продуктов, приводит к набору лишней массы.

День відкритих дверей у роботодавця
День відкритих дверей у роботодавця


Вже доброю традицією стає проведення Днів відкритих дверей у роботодавців.. Сьогодні безробітних Ренійського району запросила до себе фізична особа – підприємець Пірожок Світлана Миколаївна, що давно та успішно співпрацює з Ренійським районним центром зайнятості.
Власну справу Світлана Миколаївна розпочала ще в 2000 році, то ж на ринку праці вона знаходиться майже 17 років. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля косметикою, парфумерією, різноманітними миючими засобами, галантерейними товарами. ЇЇ магазин добре знають і в місті, і в районі.
Світлана Миколаївна ознайомила присутніх з організацію роботи підприємства, розповіла про широкий асортимент товару, графік та умови праці. Окремо зупинилась на вимогах до претендентів на робочі місця. Також продемонструвала безробітним, як потрібно обслуговувати покупців в магазині.
Відвідувачі заходу висловили задоволення умовами праці та відношенням роботодавця до найманих працівників Захід відвідало 7 безробітних . І
Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Ренійського РЦЗ Туренко Л.М.
17.01.2017
Інформація про стан виконання Програми управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

Інформація

про стан виконання Програми  управління Пенсійного фонду України

у Ренійському районі  Одеської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

Повідомлення про припинення управління
Повідомлення про припинення управління
Уважаемые субъекты предпринимательской деятельности!

Главное Управление ГФС Украины в Одесской области приглашает  вас принять участие в бесплатном семинаре на тему «Налоговые изменения - 2017» , который состоится 18 января 2017 года в г. Одесса, ул. Семинарская ,5. Начало семинара в 10-00.

Для участия в семинаре необходимо пройти предварительную регистрацию  до 15- 00 17.01.2017г.

   За дополнительной информацией обращайтесь по телефонам (0482) 326-228, (0482) 377-576.

 Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

 ГУ ГФС в Одесской области

На семинаре в Ренийском отделении Измаильской ОГНИ говорили об изменениях налогового законодательства

Одна из задач, которая стоит как перед фискальной службой  - своевременное информирование налогоплательщиков об изменениях налогового законодательства , - этими словами начал свое выступление на семинаре , который состоялся 12 января в Ренийском отделении Измаильской объединенной государственной налоговой инспекции ГУ ГФС в Одесской области заместитель начальника инспекции - начальник Ренийского отделения Андрей Кучма.

         На семинаре присутствовали представители  малого и среднего бизнеса Ренийского района. Им было рассказано о тех изменениях в налоговом  законодательстве, которые вступают в силу с 2017 года, а именно, изменении размера минимальной заработной платы, ставок единого налога для субъектов предпринимательства, применяющих упрощенную систему налогообложения . Подробно специалисты рассказали о порядке расчета налога на недвижимое имущество , арендной платы, а также изменениям в исчислении и форме отчетности по акцизному налогу.

       Особое внимание было уделено особенностям налогообложения в 2017 году сельхозтоваропроизводителей, отмене специального режима по налогу на добавленную стоимость.

        Учитывая значительный объем информации , который необходимо довести до сведения плательщиков, а также большое количество вопросов , которые были заданы слушателями на семинаре было объявлено о проведении очередного семинара 25 января текущего года.

 

Пресс-служба Измаильской ОГНИ 

ГУ ГФС в Одесской области

      

 Начальник Измаильской объединенной

 Государственной налоговой инспекции

 ГУ ГФС в Одесской области                                                                  Т.В.Шилина

Співпраця з роботодавцями та соціальними партнерами
Співпраця з роботодавцями та соціальними партнерами

Почався новий 2017 рік. А перед фахівцями Ренійського РЦЗ стоять уже нові цілі та завдання з надання послуг населенню, в першу чергу – з працевлаштування безробітних та шукачів роботи. Для виконання цих завдань необхідно продовжувати налагодження партнерських стосунків з роботодавцями.
Тому, з метою розширення шляхів подальшої співпраці з роботодавцями і соціальними партнерами, а також інформування роботодавців про послуги, що надає служба зайнятості, 12 січня в Ренійському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців. У семінарі взяли участь керівники та бухгалтери ПОУ міста та району, соціальні партнери.
Захід відкрив директор центру зайнятості Анатолій Рошка. Він поінформував присутніх про результати діяльності центру зайнятості в 2016 році., розповів про плани завдання на 2017 рік, дав оцінку локальному ринку праці. Особливу увагу присутніх звернув на підвищенні результатів співпраці з роботодавцями, адже саме роботодавець є найбільшим споживачем послуг, що надаються центром зайнятості, він є замовником на робочу силу та її одержувачем. В діяльності центру зайнятості взаємодія з роботодавцями являється пріоритетним напрямком, якому приділяється максимальна увага.
Лариса Туренко, заступник начальника відділу надання соцпослуг, зупинилась на працевлаштуванні громадян, що потребують додаткових соціальних гарантій та поданні роботодавцями до центру зайнятості щорічної інформації про зайнятість та працевлаштування осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. А, на завершення свого виступу, висловила побажання на подальшу успішну спільну співпрацю з роботодавцями та соціальними партнерами, адже лише тісна співпраця з роботодавцями, встановлення партнерських стосунків, які основані на врахуванні інтересів роботодавця, дадуть змогу покращити якість надання соціальних послуг.


12.01.2017 року
Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Туренко Л.М.
МАКСИМ СТЕПАНОВ

 Президент представил нового главу Одесской области

12 января 2017г. Президент Украины П. Порошенко представил нового председателя Одесской областной администрации Максима Степанова.

Реклама
Авторизация
Праздники

Маршрутки Рени-Одесса, Одесса-Рени


Кадендарь
«    Январь 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архив новостей
Январь 2017 (41)
Декабрь 2016 (49)
Ноябрь 2016 (67)
Октябрь 2016 (68)
Сентябрь 2016 (52)
Август 2016 (60)
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
1. Без разрешения автора.
2. Без указания прямой ссылки на источник.
3. В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Сайт является новостным порталом города Рени и Ренийского района.
Электронная почта:
info@reniinfo.od.ua
Інформація про стан виконання Програми управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

Інформація

про стан виконання Програми  управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі  Одеської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

№ п/п

 

Зміст завдання

 

Інформація про виконання

1

2

3

3. Заходи щодо усунення корупційних ризиків 

3.1. Удосконалення нормативно-правової бази 

3.1.1

Проведення аналізу діючих нормативно — правових актів щодо передбачення ними порядку врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області та внесення пропозицій удосконалення щодо необхідності їх перегляду, включаючи урегулювання механізмів контролю за прийняттям рішень про пенсійне забезпечення працівників управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області та членів їх сімей.

В процесі виконання.

Проаналізовано усі діючі нормативно-правові акти щодо

передбачення ними порядку врегулювання конфлікту

інтересів службових управління.

 

 

 

3.1.2

Здійснення моніторингу норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність органів Пенсійного фонду України, для виявлення прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області в корупційну чи злочинну діяльність. Внесення, в разі потреби, до юридичного управління головного управління пропозицій з метою направлення їх до  Пенсійного фонду України для врахування при розробці нормативно — правових актів.

В процесі виконання.

Проводиться моніторинг норм та практики застосування

законодавчих та інших нормативно-правових актів,

що регулюють діяльність органів Пенсійного фонду

України, для виявлення прогалин та недоліків,

що можуть сприяти втягненню працівників управління

в корупційну чи злочинну діяльність.

Пропозицій щодо розроблення проектів нормативно-правових

актів, зазначених у пункті 3.1, протягом 2016 року до юридичного

управління не надавалися.

3.2. Організаційно-управлінські заходи 

3.2.1

Дослідження проектів організаційно - розпорядчих документів, що видаються управлінням Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, з метою виявлення причин, що призводять чи можуть призвести до вчинення корупційних правопорушень, додержання порядку узгодження та схвалення проектів рішень.

Виконується постійно.

Здійснюється правова експертиза проектів

розпорядчих актів управління Пенсійного фонду

України у Ренійському районі Одеської області щодо

дотримання антикорупційного законодавства, забезпечується

контроль за додержанням порядку їх узгодження та схвалення.

3.2.2

Аналіз ефективності процедур позасудового вирішення спорів (адміністративного оскарження) рішень (дій, бездіяльності) управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області  щодо пенсійного забезпечення, ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню, з метою визначення механізмів удосконалення процедур реалізації прав громадян.

 

В процесі виконання.

Проведений аналіз ефективності процедур позасудового

вирішення спорів( адміністративного оскарження) рішень (дій,

бездіяльності) управління.

За  2016 рік оскаржень на дії, бездіяльність управління

Пенсійного фонду України у Ренійському районі

Одеської області  не було.

 

3.2.3

Моніторінг положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників з метою своєчасного приведення їх у відповідність до змін у антикорупційному законодавстві України та підзаконних актах.

 

Виконується постійно.

Постійно здійснюється моніторинг положень про структурні

підрозділи та посадових інструкцій працівників з метою

своєчасного приведення їх у відповідність до змін у

антикорупційному законодавстві України

та підзаконних актах.

Протягом поточного року необхідності щодо

перегляду документів щодо змін у антикорупційному законодавстві

України не виникало.

3.2.4

Вдосконалення механізмів здійснення контрольно-аналітичної роботи, спрямованої на визначення повноти та своєчасності реалізації управлінням Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області повноважень (прийняття рішень, виявлення фактів бездіяльності/незаконних рішень, дій) з урахуванням оптимізації функціональних процесів.

В процесі виконання

З метою вдосконалення контрольно-аналітичної роботи

структурними підрозділами управління переглянуто

та впорядковано звітність.

 

3.2.5

Дослідження рішень щодо пенсійного забезпечення керівного складу  та працівників управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, членів їх сімей, у тому числі на виконання судових рішень.

 

В процесі виконання

З метою вивчення ситуації, розробки механізмів контролю

та шляхів врегулюванням конфлікту інтересів запроваджено

дослідження фактів прийняття рішень про пенсійне

забезпечення керівного складу та працівників  управління ,

членів їх сімей, у тому числі на виконання судових рішень.

Протягом 2016 року не було випадків призначення пенсій

керівному складу управління та членам їх сімей, у тому числі

на виконання судових рішень.

3.2.6

Проведення за принципом “таємничих покупців ” оперативних перевірок організації та здійснення прийому громадян в управлінні Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області із залученням до моделювання ситуацій представників громадськості.

В процесі виконання

Управлінням оперативні перевірки організації та здійснення

прийому громадян за принципом «таємничих покупців»

із залученням представників громадськості до моделювання

ситуацій не проводились.

3.2.7

Продовження впровадження відео- та аудіо- фіксації під час проведення прийому громадян, із забезпеченням права осіб, які звертаються на прийом, на таємницю особистого та приватного життя.

 

В процесі виконання

Відео- та аудіо- фіксації під час проведення прийому

громадян, із забезпеченням права осіб, які звертаються

на прийом, на таємницю особистого та приватного

життя, не впроваджено.

Асигнування на впровадження аудіо- та відео-фіксації

окремо не виділялись.

3.2.8

Впровадження порядку обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій з унеможливленням підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, які безпосередньо здійснюють прийом громадян.

В процесі виконання

Здійснено усі підготовчі заходи для впровадження

в експлуатацію централізованої системи призначення

та виплати пенсій з 1 серпня.

3.3. Формування світогляду неприйняття корупції, залучення громадськості до реалізації антикорупційних заходів 

3.3.1

Оприлюднення програм та інших заходів антикорупційного спрямування, які впроваджені в роботу управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області.

 

 

Виконується

Щоквартально проводиться оприлюднення на Єдиному веб

— порталі інформація щодо використання публічних коштів “Є-Дата”.

Протягом 2016року управлінням в ЗМІ оприлюднено 8 статей.

17 червня 2016 за участю фахівців ПФУ проведено презентацію

та навчання спеціалістів управління Фонду з питань

запровадження централізованої підсистеми «Призначення

та виплата пенсій» Інтегрованої комплексної інформаційної

системи ПФУ, впровадження якої унеможливлює корупційні

ризики при призначенні та виплаті пенсій.

3.3.2

Моніторинг стану виконання заходів щодо запобігання корупційних проявів, підготовка та оприлюднення звіту про його результати, в тому числі про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

 

Виконується

До головного управління направлені  звіти за І квартал 2016 року,

1 півріччя 2016 року, 9місяців 2016року та 2016рік. Щоквартально

головним спеціалістом з питань запобігання та протидії корупції

проводиться моніторинг  стану виконання заходів щодо

запобігання корупційних проявів та надається інформація

до головного управління, необхідна для оприлюднення звіту

про виконані заходи щодо запобігання і протидії корупційних

проявів, та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення

корупційних правопорушень ( за І квартал 2016 року - лист від 01.04.2016

№419/01; за І півріччя 2016 року - лист від 29.06.2016№770/01,

за 9 місяців 2016року – лист від 29.09.2016№1170/01, за 2016 рік

– лист від 26.12.2016 №1514/01

3.3.3

Забезпечення повноти та своєчасності розгляду головним спеціалістом з діловодства щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників  управління, що надходять до управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, в тому числі до Контакт — центру Пенсійного фонду України.

Виконується

У звітному періоді до  управління від підприємств, установ

та організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого

самоврядування та громадян не надходили повідомлення

щодо можливих корупційних порушень з боку посадових осіб управління.

3.3.4

Залучення громадськості до обговорення підсумків роботи управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, оцінки виконання покладених функцій, включаючи анкетування, опитування та інші методи комунікації з громадськістю. Надання головному управлінню  звіту про результати виконання антикорупційних заходів.

 

Виконується

З метою забезпечення системності в інформаційно — роз'яснювальній

роботі підготовлено наказ управління  “Про затвердження заходів з

реалізації Стратегії розвитку комунікацій Пенсійного фонду України

на 2016 рік”. Управлінням   проведено анкетування 238 пенсіонерів

та 92 застрахованих осіб.

3.3.5

Забезпечення доступу громадськості до ознайомлення з проектами нормативно-правових актів з питань діяльності органів Пенсійного фонду України та публічної інформації, яка отримана, створена або знаходиться у володінні управління , у тому числі у формі відкритих даних, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних".

 

В процесі виконання

Забезпечується доступ громадськості до ознайомлення з проектами

нормативно-правових актів з питань діяльності органів Пенсійного

фонду України та публічної інформації, яка отримана, створена або

знаходиться у володінні  управління.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”

та постанови правління Пенсійного фонду України від 15.08.2011 № 22-1

“Про організацію виконання норм Закону України “Про звернень не було.

Забезпечено доступ до ресурсів Інтернет мережі для оприлюднення

показників економічної діяльності. В громадській приймальні постійно

оновлюються матеріали на інформаційних стендах.

3.4. Автоматизація функціональних процесів, інформаційно-технічне забезпечення 

3.4.1

Проведення співставлення даних, що містяться в базах даних одержувачів пенсій, з даними Центрального банку даних з проблем інвалідністі.

 

Виконується

Співставлення даних, що містяться в базах даних одержувачів

пенсій, з даними Центрального банку даних з проблем інвалідності

протягом  не проводилося.

3.4.2

Проведення співставлення даних, що містяться в системі призначення та виплати пенсій, з інформацією, що передається до банків та виплатних об'єктів поштового зв'язку при здійсненні виплати та доставки пенсій.

Виконано

Проведено співставлення даних, що містяться в системі призначення

та виплати пенсій, з інформацією, що передається до банків та виплатних

об'єктів поштового зв'язку при здійсненні виплати та доставки пенсій.

Порушень не встановлено.

Однак, згідно Акту перевірки до 7 числа кожного місяця проводиться

звіряння виплати пенсій з відділеннями поштового зв»язку.

3.5. Удосконалення роботи з персоналом 

3.5.1

Забезпечення функціонування системи правової освіти працівників управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, в тому числі у сфері антикорупційного законодавства.

Виконується

22.02.2016р,23.03.2016р,20.04.2016р.,23.05.2016р.,22.06.2016р,05.07.2016р.,

10.08.2016р.,22.09.2016р.,06.10.2016р,06.12.2016р проведено 10 технічних навчань з працівниками управління з питань запобігання корупції та по вивченню ЗУ «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889 та постанов КМУ, прийнятих на виконання зазначеного Закону. 

9 червня 2016 прийнята участь начальника  ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем у семінарі.

З 05.12.2016 по 09.12.2016р прийнята участь начальника  ведення

електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем у семінарі-нараді у м. Київ

7.12.2016 та 08.12.2016р прийнята участь начальника відділу з питань

призначення,перерахунку та виплати пенсій у семінарі.

22.12.2016року прийнята участь начальника  бюджетно – фінансового відділу -

головного бухгалтера    у семінарі.

3.5.2

Удосконалення критеріїв та системи оцінки ефективності роботи працівників управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області для визначення рівня результативності та ефективності служби, планування кар'єри, виявлення необхідності підвищення рівня професійної компетентності, стимулювання результативної діяльності.

В процесі виконання

Управлінням не розроблена оцінка ефективності роботи працівників для призначення рівня результативності та ефективності служби, планування кар'єри, виявлення необхідності підвищення рівня професійної компетентності, стимулювання результативної діяльності.

3.5.3

Проведення постійного моніторингу додержання посадовими особами антикорупційного законодавства, насамперед, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності,  обмеження спільної роботи близьких осіб.

 

Виконується

В управлінні забезпечується постійний моніторинг додержання посадовими особами антикорупційного законодавства, насамперед, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності,  обмеження спільної роботи близьких осіб.

За 2016 рік не виявлено випадків порушень вимог статті 25 “Обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності” Закону України “Про запобігання корупції”.

3.5.4

Забезпечення контролю за своєчасністю подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави в управлінні Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, за минулий рік та надання допомоги у їх заповненні.

 

Виконано

З метою забезпечення контролю за своєчасністю подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави в управлінні  за 2015 рік та надання допомоги у їх заповненні, управлінням виданий наказ від 02.03.2016  №34 “Про декларування державними службовцями доходів за 2015 рік”. Забезпечено подання декларацій 32 державними службовцями.

В ході перевірки своєчасності подання декларації було встановлено, що колишнім працівником Акішиною М.Г., в порушення вимог абз. 2 ч. 1 ст. 12 Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції ” не подана до управління ПФУ у Ренійському районі. У зв’язку з чим,  31.03.2016 року управлінням ПФУ у Ренійському районі на адресу Акішиної М.Г. було направлено лист із роз’ясненням про обов’язок подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Листом від 21.04.2016 року управлінням ПФУ у Ренійському районі до РВ поліції Ізмаїльського відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області, до Прокуратури Ізмаїльської місцевої прокуратури та до ДПІ у Ренійському районі ГУ ДФС в Одеській області направлено повідомлення про виявлення факту неподання Акішиною М.Г. декларації за 2015 рік.

В зв»язку зі звільненням державних службовців у 2016 році подано 3 декларації за 2016 рік. 

3.6. Сфера публічних фінансів 

3.6.1

Забезпечення в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлі товарів, робіт і послуг та використання коштів управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, передбачених законодавством.

 

Виконується

Забезпечується оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів апарату управління , передбаченої ЗУ «Про здійснення державних закупівель», «Про відкритість використання публічних коштів» та прийнятих на їх виконання нормативно-правових актів.

Надіслано Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік (із змінами від 30.03.2016, 23.06.2016, 27.09.2016)для розміщення на веб-сайті головного розпорядника коштів.

Оприлюднено через автоматизований електронний майданчик  «Державні закупівлі  онлайн» : 07.11.2016р – річний план закупівель на 2017рік; 17.11.2016р  - прийняття рішення про застосування переговорної процедури закупівлі  та про намір укласти договір;

01.12.2016- договір про закупівлю з УДППЗ «Укрпошта».

3.6.2

Здійснення управлінням Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області у 2016 році закупівель товарів з використанням електронної системи закупівель у порядку, визначеному законодавством. 

Виконується

Управління  зареєструвалося в електронній системі публічних закупівель - “Держзакупівлі.Онлайн”.

Проведена переговорна процедура закупівлі поштових послуг на 2017рік.

3.6.3

Здійснення постійного контролю за формуванням потреби та здійсненням фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій.

 

Виконується постійно

Бюджетно – фінансовим відділом  управлінням забезпечується постійний контроль за формуванням потреби для фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій.

3.6.4

Проведення спільно з представниками Одеської дирекції УДППЗ "Укрпошта" перевірок стану організації контролю за фінансуванням та виплатою пенсій через виплатні об’єкти поштового зв’язку.

Виконується постійно

В  управлінні забезпечуються  перевірки поштових відділень. З початку року управлінням проведено 9 перевірок поштових відділень Одеської дирекції УДППЗ “Укрпошта”. За підсумками перевірок порушень не виявлено.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                         Начальник управління   М. В. Тарасова