Разделы сайта
Главные новости
ГЛАС НАРОДА
 ПРЕСС – КОНФЕРЕНЦИЯ ЗАГОВОРЩИКОВ
/Рени – 2016/


Намедни в Рени проходила, так называемая районная пресс-конференция.
Собрала её шестёрка чиновников: И.Плехов, О.Зуев, В.Чумаченко, И.Бойченко, С.Арабаджи, Е.Ломов и пригласили они, разумеется, журналиста А.Потылико!
/Со стороны это действо напоминало в миниатюре, А́вгустовский путч 1991 г. в СССР, заговор, целью которого было свергнуть существующее правительство и поменять вектор развития страны. Однако попытки захватить власть провалились, и все члены ГКЧП были арестованы/.
ПІДПРИЄМСТВА ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ

1. ТОВ «ФК «ФІЛІГРАН»

- менеджер (управитель) із надання кредитів

(з/п від 4000 грн., повна середня освіта. Обслуговування клієнтів, видача кредитів. Знання ПК.)

Адреса: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 56
тел: (048) 705-08-15 Вікторія Яковлевна

2. ДП «РІТЕЙЛ ВЕСТ»
- охоронник

(з/п від 5500 грн., повна середня освіта. Старший охоронник магазину «ФУРШЕТ». Графік роботи 3/3.)

Адреса: м. Одеса, пров.Семафорний, 4
тел: (066)3407195, (067)8823172

3. ПП «ТЕПЛОЕНЕРГОНАЛАДКА»

- інженер з налагодження й випробувань

(з/п від 4000 грн., повна вища освіта. Інженер-налагоджувальник КВП та А, проектування, монтаж, налагоджування систем автоматизації, диспетчерезації та віддаленного управління, Аuto СAD.)

тел: (063)7353236 Ігор Вікторович

4. КП «ТМО»

- начальник групи

(з/п 6175 грн., повна вища освіта, начальник групи організації праці та заробітної плати. Розробка та впровадження норимативно обгрунтованих норм затрат праці, здійснення аналізу якості застосування норм та нормативів, розрахунок нормативної чисельності, звіти з праці, стаж роботи на керівних посадах 3 роки)

Адреса: м. Одеса, вул. Балківська, 1б
тел: (048)7056333, (048)7056336

5. ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

- пожежний-рятувальник

(з/п 3200 грн., повна середня освіта, гнучкий графік роботи. Виконання обов'язків рятувальної служби. Виконання наказів керівника. Дисціплінованість.)

Адреса: м.Одеса, вул. Прохорівська, 6
тел: (048)7475523,( 063)5247007

6. ТОВ «ЗОЛОТА ЧАЙКА»

- директор

(з/п 7000грн., повна вища освіта, досвід роботи від 3 до 5 років. Здійснення контролю та координації за наданням житлово-комунальних послуг житлових будинків у Київському районі м. Одеси, подання звітності.)

Адреса: м. Одеса, вул. Ак. Вільямса, 59е
тел: (048)7709385
Шановні роботодавці Ренійського району!
_____Ренійськи районний центр зайнятості___
Назва БЦЗ

Мінімальна зарплата — 1600 грн.
з 1 грудня 2016 року

Шановні роботодавці Ренійського району!

Згідно з пп.8 п.1 ст.40 Бюджетного кодексу України розмір мінімальної заробітної плати визначається в Законі про Державний бюджет на відповідний рік.
Мінімальна заробітна плата - це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може здійснюватися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт) (Кодекс законів про працю України, Закон України "Про оплату праці" від 24.03.1995 р. N 108/95-ВР).
Розміри мінімальної заробітної плати на 2016 рік затверджені Законом України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" від 25.12.2015 р. N 928-VIII.
Так, Президентом України в травні 2016 року підписано зміни до Держбюджету 2016 щодо підвищення соціальних стандартів. Зміни, внесені до Державного бюджету України на 2016 рік, передбачають збільшення соціальних стандартів з грудня 2016 року на 10% замість запланованих 6%.
Отже, Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» від 19.05.2016 № 1384-VIII передбачено, що з 01.12.2016 мінімальна заробітна плата установлена в розмірі:
• у місячному розмірі — 1600 грн.;
• у погодинному розмірі — 9,59 грн.

Якщо Вас зацікавила інша інформація щодо застосування законодавства про зайнятість населення, телефонуйте до Ренійського РЦЗ_
тел. (04840) 4-10-66

З повагою, __Ренійський районний __ центр зайнятості
Назва БЦЗ

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ТА ФОНД НАРОДОНАСЕЛЕННЯ ООН СПІЛЬНО БУДУТЬ ДОСЛІДЖУВАТИ ПИТАННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ В УКРАЇНІ
Державна служба зайнятості (Центральний апарат) і Фонд ООН у галузі народонаселення підписали Меморандум про взаєморозуміння, що передбачає об’єднання зусиль для вивчення ситуації у сфері зайнятості та забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.
Документ підписали заступник голови Служби зайнятості Сергій Кравченко, та представник фонду ООН в галузі народонаселення в Україні Каспарк Пік.
«Важливість цієї співпраці для нас важко переоцінити. Ми у двосторонньому порядку домовились, що докладемо всіх зусиль для вирішення питання щодо гендерної рівності під час працевлаштування та розширення економічних можливостей жінок. Аби оцінити реалізацію положень цього Меморандуму та визначити нові напрямки співпраці будуть систематично проводитися моніторингові наради», - сказав С. Кравченко.
Заступник голови ДСЗ також зазначив, що у межах дії меморандуму планується розробка та запровадження на постійній основі навчальних модулів для працівників державної служби зайнятості з метою підвищення рівня обізнаності фахівців у питаннях гендерної рівності.
За даними Державної служби статистики України, кількість зайнятих жінок віком 15-70 років у І кварталі 2016 року становила 7,8 млн. осіб, зайнятих чоловіків – 8,3 млн. осіб.
РЕНИ - МУСОРНАЯ СВАЛКА

 МЫ БУДЕМ РАБОТАТЬ НА ПРОЦВЕТАНИЕ РЕНИ - СКАЗАЛ ПЛЕХОВ. РЕНИ УЖЕ ПРОЦВЕТАЕТ!

МОЛЧАНИЕ ГРОМАД
 МЭР РЕНИ ГРОБИТ ГОРОД «ПО-ХОЗЯЙСКИ»
(Осень – не потому что ноябрь …)

Когда местные выборы – 2015 г. были сфальсифицированы и братва посадила И.Плехова на кресло мэра – громада промолчала.
Когда пошла урбанизация Бессарабии, клан Урбанских прибрал к рукам местные самоуправления Бессарабии и создал свою вертикаль власти - громада промолчала.
РГА ИНФОРМИРУЕТ

 ГЛАВА РГА РЕНИ С.БЕЛЮК, ПРОВЁЛ СОВЕЩАНИЕ С СИЛОВЫМИ СТРУКТУРАМИ

ВИДЕО 

РАЙГОСАДМИНИСТРАЦИЯ

 КОЛЛЕГИЯ РАЙГОСАДМИНИСТРАЦИИ
(Доклад по дорогам и презентация набережной морвокзала)

(ВИДЕО) 

SOS ЖИЛФОНД
SOS ЖИЛФОНД(ЖЭК ОДЕССА) «ОЛИМП.КОМСЕРВИС. ПЛЮС» (Г.ЦЫГАНЕНКО), ЭТО ТА САМАЯ КОМПАНИЯ (ФИЛИАЛ) ГЕНАДИЯ ПЕТРОВИЧА ЦЫГАНЕНКО, КОТОРОМУ МЭР РЕНИ И.ПЛЕХОВ, НАРУШАЯ ЗАКОН УКРАИНЫ И ИГНОРИРУЯ МНЕНИЯ РЕНИЙЦЕВ СЛИВАЕТ ЖИЛФОНД РЕНИ.

№ 7045-VI от 10.09.2015г.
О ДЕПУТАТСКОМ ЗАПРОСЕ ДЕПУТАТА ОДЕССКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА ШЕРЕМЕТА А.Г.
УЛИЦА ПРОЛЕТАРСКАЯ
 МЭР ОТВЕТИТ ЗА БАЗАР
Человек привыкает ко всему, хорошо это или плохо?

Ренийцы уже начали привыкать к балаганам и риторике, к уничтожению городских деревьев и к «фронтовым» траншеям, к сливу дет/садов и жилфонда, к противостоянию ветвей местной власти и т.д. Обо всём этом писали и показывали независимые журналисты. Я хочу остановиться на улице Пролетарской, ФОТО
РЕНИ
 СПЕКУЛЯЦИЯ ВОКРУГ СУБСИДИИ

Когда мэр Рени начал незаконно сливать жилфонд одесской «ЖЭК» - компании, громада поднялась против мэра и одесситов, тогда они пошли в рейдерскую атаку. Видя общественный резонанс, глава РГА создал комиссию, комиссия пришла к выводу что, мэрия действует не по закону, обращение к мэру приостановить незаконную деятельность, не подействовали, тогда глава РГА С.Белюк собрал собрание жильцов и стал на защиту громады. Ренийцы выразили недоверие и мэру и одесситам.
ЖУЛЬЁ ОТЖИМАЕТ ЖИЛЬЁ
 КОММУНАЛЬНАЯ МАФИЯ
(Одесская жилищно-эксплуатационная компания в Рени)


Рейдерская атака на жилфонд Рени, началась с подачи вице-вице-мэра А.Морозюка. Два его сына работают в одних компаниях с Г.Цыганенко. Одесские «ЖЭК» - это 8-9 компании – однодневки, поработав год-полтора, собрав деньги с жильцов, они прекращают свою деятельность. Затем открывают новую компанию, уставной фонд 1-тыс грн. «Работа» и документы доказывают что, «ЖЭК» - Цыганенко – это афёра.
ЯК УКРАЇНЦЮ ПЕРЕВІРИТИ ПОТЕНЦІЙНОГО РОБОТОДАВЦЯ У ПОЛЬЩІ
Роботу в Польщі можна шукати самостійно або ж звернувшись до посередників. Якщо вирішите покладатись лише на себе, то мусите самі приготувати всі необхідні документи та дозволи, пише vsetutpl.
Перед тим, як укласти будь-яку угоду, чітко з'ясуйте всі умови (скільки часу доведеться працювати щодня і щотижня, яка заробітня плата, чи буде доступне страхування, чи оплачуватиметься проживання, харчування або доїзд до місця праці тощо). Це дасть вам змогу уникнути неприємних ситуацій та розчарування.
До речі, у Польщі ви можете легко перевірити вашого роботодавця або ж цілу фірму. Зробити це можна на веб-сайті Державного Судового Реєстру Польщі (Krajowy Rejestr Sądowy, скорочено KRS). Достатньо знати назву фірми або ж номери NIP чи REGON, вписати відповідні дані в поле пошуку та довідатись більше про підприємство, яке хоче найняти вас на роботу. Також радимо прочитати про свого майбутнього роботодавця відгуки в Інтернеті. І завжди дбайте про те, щоб всі документи про офіційне працевлаштування були вчасно підписані.
Нагадаємо, поляків назвали однією із найзапрацьованіших націй світу.

Джерело: svitua.com.ua
Уплачиваем единый социальный взнос без штрафных санкций

        Измаильская объединенная налоговая инспекция ГУ ГФС в Одесской области разъясняет , что действующим законодательством не предусмотрена ответственность за неуплату штрафной санкции и пени по ЕСВ, указанных в решении контролирующего органа.

Горящие туры
Наверняка, многим интересно было бы узнать, каким же образом обычная туристическая путевка превращается в горящий тур.
Сервіс «Пульс» - інформація приймається цілодобово

Громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України.

          При наданні інформації бажано назвати своє прізвище, ім’я, по-батькові (посаду, назву суб’єкта господарювання), місце проживання (адресу юридичної особи) та обов’язково зазначити назву органу ДФС, з яким пов’язана подія, коли відбулась подія, прізвище, ім’я, по-батькові працівника органу ДФС, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, та суть проблеми.

           Про результати розгляду інформації клієнти повідомляються в режимі Call-back (працівник сервісу повідомляє про результати розгляду) невідкладно або протягом 1-3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання не перевищує 15 днів.

Результати розгляду анонімної інформації не повідомляються.

Інформація приймається цілодобово по телефону:(044)284-00-07

 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

 ГУ ДФС в Одеській області»

Оры в законе
 КРУГОВОРОТ ДРУЗЕЙ В ПРИРОДЕ
СЛУЖИЛИ ДВА ТОВАРИЩА
Блеск и нищету 90-х многие до сих пор вспоминают с какой-то ностальгией. Братки, рэкет, компроматы, комерсы и сухой закон – такое ощущение, что люди, которые жили в ту эпоху, пережили все, что только можно. «Бандитские», «лихие» - сейчас 90-е кажутся историей. Кто-то посчитал что, народ затосковал по былым временам, и взяли и окунули нас в ту эпоху.
Андрей Лантинов и Игорь Плехов – родом из девяностых.
НАЗВАНІ НАЙБІЛЬШ ЗАТРЕБУВАНІ ФАХІВЦІ В УКРАЇНІ
В октябре 2016 года, самый заметный рост вакансий наблюдался в сфере услуг, автомобильного бизнеса, безопасности и фармацевтики. Также увеличился спрос на топ-менеджеров и руководителей направлений. Реже по сравнению с предыдущим месяцем появлялись вакансии для работников образования, HR-ов, бизнес-тренеров, а также банковских работников, финансистов и бухгалтеров.
Об этом сообщает Международный кадровый портал hh.ua.
Как и ранее, наибольшая доля вакансий приходится на продажи, IT, маркетинг и PR, админперсонал и начинающих специалистов.
Среди соискателей активность увеличилась практически во всех отраслях. Лидерами по приросту резюме были туризм и гостинично-ресторанный бизнес, домашний и рабочий персонал, продажи, медицина и фармацевтика, маркетинг, реклама и PR.
Реже появлялись резюме от работников образования и банковских служащих.
Практически не изменилась численность желающих найти работу в производстве, IT и страховании.
Наиболее численными по количеству резюме остаются начало карьеры, IT, продажи, бухгалтерия и финансы, производство, высший менеджмент.
ТОП регионов по количеству вакансий и резюме не меняется из месяца в месяц.
Больше всего предложений работы находятся в Киеве, Харькове, Одессе, Днепропетровске и во Львове.
Среди лидеров по числу резюме также Донецк.
В октябре несколько увеличилось число вакансий в Кировоградской, Черниговской и Львовской области.
Незначительно, но улучшилась ситуация в Донецке и Луганске.
Меньше по сравнению с сентябрем размещали резюме в Хмельницкой, Запорожской, Херсонской, Тернопольской и Ивано-Франковской области.
Согласно анализу базы вакансий hh.ua, средняя заработная плата в столице составляет 8-9 тыс. грн, в регионах – 5-6 тыс. грн.
Самые высокие зарплаты предлагают топ-менеджерам в крупных международных компаниях и IT-специалистам (чаще всего на позициях Senior, Team Lead, Business Analyst).
К тому же в вакансиях такого профиля размер вознаграждения чаще всего указан в валюте.
В среднем размер предлагаемой зарплаты для программистов составляет порядка $1-1,5 тыс.

Источник: http://ubr.ua/
ПРО ЩО ПИСАТИ У РЕЗЮМЕ ЗРІЛОМУ СПЕЦІАЛІСТУ?
Так склалося, що зрілі фахівці не є пріоритетом для нинішніх роботодавців. Можливо, причина в штампах сприйняття - наприклад, що фахівцям старшого віку складно спрацюватися з молодими колегами та керівниками. Або що зрілі претенденти гірше сприймають нові знання, довше і складніше вчаться.
Проте, це не привід опускати руки і припиняти пошуки роботи. А ще потрібно брати до уваги, що працевлаштування вікових кандидатів - процес більш трудомісткий і витратний за часом. Тому і підготуватися до нього потрібно більш відповідально. Особливо до пропуску в світ співбесід – до складання резюме. Які ж помилки при складанні резюме допускають зрілі кандидати і як їх уникнути.
1. Двадцять років стажу у трьох словах.
Кожен віковий фахівець у своєму професійному житті має індивідуальні досягнення і персональні особливості, що залежать від його робочого місця, посади, керівництва та корпоративної культури. І майбутнім роботодавцям, можливо, буде цікаво дізнатися деякі подробиці професійного життя. Тому вважати, що, наприклад, робота бухгалтером на виробничому підприємстві - річ очевидна, і в розшифровці не потребує - помилка, іноді буває фатальною. Ось немає у рекрутера часу і настрою дзвонити-уточнювати - і резюме летить в кошик. Тому в резюме краще згадати не тільки свою посаду, а й розповісти про специфіку роботи (які напрямки вів здобувач, в якому обсязі, в якій програмі працював), і поділитися досягненнями.
2. Переписати в резюме всю трудову книжку.
Помилка, протилежна попередньій. Добре, коли в резюме описано останній або релевантний досвід вакансії (досвід роботи на посадах, які відповідають тій, на яку ви претендуєте).
Але іноді зрілі кандидати, в спробі охарактеризувати себе з найкращого боку, дбайливо переписують весь вміст трудової. Насправді, вони тільки погіршують ситуацію, особливо якщо починають з початку трудової діяльності, а не у зворотному хронологічному порядку, як прийнято в резюме. Не кожен рекрутер готовий «продертися» через три сторінки опису всіх місць робіт, де працював потенційний кандидат. Оптимальним вважається докладний опис останніх 10 років трудової діяльності – інше можна подати коротким конспектом. Якщо Ви маєте на меті перекваліфікуватися, то і останні роки можна «прорідити» і написати тільки основні факти і досягнення.
3. Описати досвід в застарілих термінах.
Звичайно, у будь-якого фахівця при складанні резюме виникає спокуса написати резюме «по-розумному» - і тоді починається переписування формулювань з посадових інструкцій, трудової і т.д. Але далеко не кожен рекрутер знає, що таке НДДКР, і розуміє всю глибину слова «прецизійний». І, що найприкріше, таке розумне резюме може і не дійти до керівника, який все це знає, - його «зріже» рекрутер, не зрозумівши у вашому резюме ні слова. Тому попросіть непідготовлену людину прочитати Ваше резюме - якщо вона не зрозуміє більшість розумних термінів, їх потрібно перефразувати. Наприклад, написати простіше або переформулювати в більш сучасній термінології. Якщо Ви плануєте перекваліфікуватися – зробіть акцент на Ваші таланти в успішному освоєнні нових областей і знань, вміння вчитися швидко, якісно і активно застосовувати отримані знання.
4. Вставити фото з паспорта або двадцятирічної давнини.
Паспортні фото у резюме вставляти точно не потрібно. Так само як і фото на кухні, з вечірки, з друзями і т.д. Фото в резюме повинно бути нейтрально-діловим, а також актуальним. Оптимальний варіант – зробити фото в студії.
5. Намагатися «омолодити» резюме.
Деякі зрілі претенденти, втративши надію знайти роботу, вважають, що вся справа у віці. І починають спішно «омолоджувати» резюме – змінюють дати надходження і закінчення вузу, прибирають перші кілька робіт і т.д. Звичайно, іноді такі хитрощі «спрацьовують», але тільки до першої співбесіди. А далі потрібно бути готовим як до раптової відмови рекрутера, який бачить перед собою фахівця років старше, ніж він припускав, так і до повної недовіри.
Отже, правильний опис Ваших індивідуальних переваг, вміння бути лаконічним, але вражаючим, дозволить Вам знайти не просто роботу, але й справу до душі. Ще один важливий нюанс - не бійтеся змінюватися, зараз працевлаштування - це не раз і на все життя, це вибір, можливо, чогось нового і невідомого. Це шанс не оплакувати свій минулий професійний досвід, а можливість знайти новий професійний шлях.
У разі утруднень написання резюме, звертайтесь до служби зайнятості!
Пам’ятайте! Послуги служби зайнятості безкоштовні.
КОЛИ РОБОТОДАВЦІ ЗБІЛЬШУЮТЬ ЗАРПЛАТУ - ЕКСПЕРТ
КОЛИ РОБОТОДАВЦІ ЗБІЛЬШУЮТЬ ЗАРПЛАТУ - ЕКСПЕРТ

07.11.2016

Роботодавці готові збільшити зарплату тільки висококваліфікованим фахівцям чи співробітникам з вузькою спеціалізацією.
Про це розповіла експерт з пошуку роботи компанії Recrut Alliance Ольга Орос.
“Зазвичай збільшують зарплату у кількох випадках. Найпоширеніший – це коли роботодавець запрошує фахівців із компаній-конкурентів. Так шукають менеджерів з продажу, інженерів, технологів. Ідуть на підвищення оплати праці у тому разі, коли запрошують іноземних працівників. Ті претендують за зарплату на міжнародному рівні. Іноді пропонують вищу за міжнародні середньоринкові показники. Іноземних фахівців запрошують тоді, коли в Україні таких немає. Нещодавно шукали іноземного хірурга, який міг би працювати з унікальним обладнанням”, – говорить експерт.
За даними порталу Rabota.ua, з початку року роботодавці почали пропонувати меншу зарплату покоївкам, складським робітникам і вантажникам. Зарплата нянь та вихователів ніяк не змінилася. На інші професії пропозиції із оплати праці дещо зросли.
“Одна з причин повільного зростання заробітних плат – те, що більшість із них лишаються в тіні. Роботодавці просто не оголошують, скільки готові платити на тій чи іншій вакансії”, – підсумовують аналітики порталу Rabota.ua.
На суттєве підвищення зарплати можуть розраховувати фахівці тих галузей, які активно розвиваються.
“Там іще немає достатньо фахівців. Працедавці зацікавлені знайти і втримати хорошого спеціаліста в Україні. Таких найбільше серед програмістів. Щоб отримувати більше, інженери й медики готові їхати за кордон. Там мають вдвічі або втричі вищу зарплату, ніж в Україні. Стосовно низькокваліфікованої праці, то тут ринок пропонує роботодавцеві широкий вибір. Навряд чи реальні зарплати дійсно зменшилися”, – каже Ольга Орос.

Джерело: news.finance.ua
Ярмарок професій
Ярмарок професій

З метою допомогти молоді впевнено крокувати вперед назустріч професійному майбутньому і вчасно стати на шлях отримання якісної освіти Ренійським районним центром зайнятості 04 листопада 2016 року проведено «Ярмарок професій», який пройшов в рамках обласного «Ярмарку професій», приуроченому професіям соціальної сфери. Учасниками заходу стали більше 70 учнів випускних класів загальноосвітніх закладів м.Рені, які стоять на порозі самостійного життя і питання вибору професії для них є актуальним. Відкрив захід директор Ренійського РЦЗ Анатолій Рошка, який у своєму виступі сказав: «Одним із пріоритетних напрямків роботи Ренійського районного центру зайнятості є професійна орієнтація молоді». Він наголосив на важливості правильного вибору професії, яка буде приносити моральне та матеріальне задоволення та допоможе в майбутньому реалізувати себе, свої здібності.
На заході також були присутні роботодавці, соціальні партнери, представники навчальних закладів м. Ізмаїл. Представники територіального центру Ренійської РДА, Ренійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді акцентували увагу молоді на важливості праці людей у соціальній сфері, розповіли про професії та спеціальності соціальної сфери.
Роботодавці порекомендували учнівській молоді робити осмислений вибір майбутнього фаху, використовувати свій потенціал, виходячи з потреб ринку праці регіону. Бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації фахівців центру зайнятості та працівників соціальних служб.


Реклама
Авторизация
Праздники

Маршрутки Рени-Одесса, Одесса-Рени


Кадендарь
«    Ноябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архив новостей
Ноябрь 2016 (34)
Октябрь 2016 (68)
Сентябрь 2016 (53)
Август 2016 (61)
Июль 2016 (52)
Июнь 2016 (62)
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
1. Без разрешения автора.
2. Без указания прямой ссылки на источник.
3. В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Сайт является новостным порталом города Рени и Ренийского района.
Электронная почта:
info@reniinfo.od.ua
ФОРПОСТ РЕНИ

НЕ МЫТЬЁМ, ТАК КАТАНЬЕМ
Мэр Рени продолжает совершать «подвиги»

День Независимости – это круто, мы потеряли всё, взамен не получили ничего.
25 лет: для нацистов анархия, для нации – геноцид. /Говорят в Рени, на это шоу - фарс потратили 150 тыс. грн; а рабочие места в районе, койко-места в больнице, школьное питание малоимущих детей … - сокращают/.
Плехов подражая свидомым, заставил детей развернуть на причале дебаркадера большой флаг «Батькивщины». Правда, что сие действо означает, для многих так и осталось непонятным. /А «Батькивщина» в лице Ю.Тимошенко говорит: Это мы уничтожили Украину! Да, с этим трудно не согласиться. /После кровавого госпереворота и золотой евромечты – мы получили войну, развал страны и нищету …Наверное, это следует праздновать …
Не хотелось бы дожить до того времени, когда Плехов скажет: Это мы уничтожили Рени!
/Те же свидомые флеш-мобы, те же обещания о процветании Рени, те же разрушения, только масштабы соответственно городу/. Некоторые мне возразят, а вот периодическая адресная помощь, начавшийся ремонт дорог и т.д./ Насчёт помощи – подачек скажет губернатор одесчины М.Саакашвили:
Игорь Плехов:
«Сегодня принял участие на конференции работников образования Ренийского района. Пятой школе подарил спортивный инвентарь, четвертой школе – школьные доски и электродуховку … Уверен, подарки помогут нашим учителям и детям …».
М.Саакашвили:
«Вот сегодня на линейке награждали родителей и чиновников, которые внесли вклад в школу — класс переоборудовали или что–то купили в учебное заведение. Но это ненормальная система, это уродливая система, с которой надо заканчивать. Государство обязано заботиться об учебных заведениях. В стране деньги есть, просто их не надо воровать», — заявил М. Саакашвили/.
Губернатор прав, если школа будет зависеть от какого -то бизнесмена или подачек мэра, она никогда не будет материально достаточной, сегодня школа на паперти …
Нынешняя власть отобрала у детей право получить качественное образование. Впереди массовое
сокращение малокомплектных школ и учителей. Обычная семья не может нормально содержать даже одного ребенка. Откуда возьмутся деньги на еду, одежду или учебники, если коммунальные тарифы подняли до уровня минимальной зарплаты в стране? Все реформы школы сегодня – это низкие зарплаты учителей, отмена бесплатных завтраков, бесплатных учебников и изучение таблицы умножения. Теперь власть делает все, чтобы дети не могли получить высшее образование, еврохолопам образование не нужно. Одевайте вышиванку и кричите: Слава Украине!
Необходимо изменить бюджет, вернув детям то, что украла у них нынешняя власть, а не бить челом за какие- то мэрские подачки, в виде самопиара. Мэр Рени практически не имеет образования, отсюда и примитивный подход к системе образования.

Вопрос о дорогах тоже далеко не однозначный, как может показаться на первый взгляд.
Наблюдая всю эту дорожную диораму, возникают вопросы: Почему местная власть нагло врёт? Почему делая какие –то короткие улицы /там где они живут и работают/, полные штаны пиара? Почему городскими дорогами занимается нардеп, а не мэр? … и т. д. Давайте по порядку.
Кому адресована вот эта наглая ложь?
«Такого количества ремонтных работ в Рени не выполнялось никогда, не было и таких поступлений из бюджетов всех уровней», - заявил А.Урбанский.
«Мы не гонимся за сиюминутными успехами, тем более что начали решать проблемы, которые не решались десятилетиями», - заявил И.Плехов.
Какого количества работ? Несколько коротких улиц, выложенных с нарушением технологии?! Возле своих магазинов, заправок и домов. /Три млн., три улицы/. Г-н Урбанский ложно считает, что для Рени – это потолок.
Горе-мэр, какие десятилетние проблемы ты начал решать? Лапшу вешать и устраивать балаганы?!
/И запланированных, опять же, три млн. и три улицы?! По которым тебя возят домой. И всё это под патронатом нардепа Урбанского, а мэр как обычно, на подмазке/.
/А то что, экс мэр С.Колевич буквально год назад завершил ремонт более двух десятков улиц Рени, километры тротуаров, три десятка крыш, новую насосную станцию, начало объездной дороги и т.д., проекты на сотни млн. грн. – Урбанский и Плехов резко «забыли», а вот ренийцы видят и помнят! Как видят и помнят вашу ложь и раскуроченный город/.
/Спрошу на родном языке мэра: Братва, вы чё в натуре рамсы попутали? Вы чё, нас за лохов держите? Гоните полупорожняк и отмываете бабло, и думаете быдло не догонит?!… . Догонит, и призовёт к ответу!/
А у клана Урбанских далеко идущие планы. Каденции проходят быстро, баллотироваться ещё раз, да, но не факт что выиграешь даже будучи «идеальным» нардепом. Остается - своё дело, и организовывать надо пока при власти, пока «реформы» сопутствуют. Наверное, объединение громад – это шанс.
Г-н Урбанский долго возил с собой по сёлам Плехова /Глава РГА тихо возмущался, впоследствии мэр назвал это Воем шакала/, раздаривали подарочки, плясали вокруг костра, и конечно обещали золотые горы. Только выберите Плехова, /с ним уже есть «договорняк»/. Но они не заметили что, село повзрослело и отказалось от крепостной коллективизации. Сегодня речь уже не идёт об объединении всех сёл района, объединить хотя бы два села /песок и рыбу/, чтобы записать себе депутатские дивиденды, и сделать свой приватный бизнес.
Скорее, отсюда балаганы- риторики, заботы –хлопоты, тропинки-дорожки и другие «государственные» проекты.

Два величайших тирана на земле: случай и время. /Гердер/.

ФЕНИКС

 

reni24